زمان بارگزاری این صفحه: 7:33 AM UTC

«طلوعی» مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان شد

علی طلوعی به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معرفی و محسن نصرپور مدیر کل سابق این مرکز به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی معرفی شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس مجمع نمایندگان گیلان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان در سالن بانک صادرات این شهر با تبریک هفته کرامت و آغاز هفته دولت اظهار داشت: امروز نقش رسانه بر کسی پوشیده نیست.

 

محمدحسین قربانی با بیان اینکه استکبار با رسانه توانست انقلاب مخملی را به وجود آورد، تصریح کرد: استکبار امنیت عمومی بسیاری از کشورها را با رسانه مخدوش کرده است.

 

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی به انعکاس حضور مردم گیلان در ۸ دی و مردم کشور در ۹ دی سال ۸۸ در رسانه‌ها اشاره کرد و یادآور شد: رسانه‌های استکباری حمایت مردم ایران و مقام معظم رهبری از مظلومان جهان به‌ویژه مردم غزه و یمن را حمایت از تروریست قلمداد کرد و تلاش صدا و سیما در انعکاس اخبار صحیح حائز اهمیت بوده است.

 

قربانی با اشاره به اینکه قانون اساسی برای مدیریت صدا و سیما یک اصل دارد، تصریح کرد: انتخاب مدیر صدا و سیما توسط مقام معظم رهبری انجام می‌شود.

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در مراسم تودیع خود با اشاره به ۹۰ ماه خدمتش در صدا و سیمای مرکز گیلان تصریح کرد: هم‌نفس با تمام گیلانی‌ها بحران برف و کم‌آبی‌ها را پشت سر گذاشتیم.

 

محسن نصر پور با بیان اینکه در مدت خدمت خود در گیلان از دو دولت خدمتگزار و چهار استاندار استقبال کردم، تصریح کرد: خود را از بسیاری از گیلانی‌ها گیلانی‌تر می‌دانم.

 

به گزارش فارس، علی طلوعی به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معرفی و محسن نصرپور مدیر کل سابق این مرکز به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی معرفی شد.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “«طلوعی» مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان شد”

  1. امیر حسین نوشته است:

    ممنون از خبر رسانی دقیق و بروزتان

    http://parsvacuumpumps.com
عناوین ویژه