زمان بارگزاری این صفحه: 2:17 PM UTC

«ظریف»رئیس جمهور سیزدهم است/ کوپن جلیلی در حد مجلس است

سعید جلیلی نیز حتما در در انتخابات مجلس دهم شرکت می کند زیرا حداکثر کوپن اش در حد مجلس است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نامه نیوز نوشت: کمال الدین پیرموذن،نماینده اردبیل در مورد چگونگی ورود نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری همانند سعید جلیلی،محسن رضایی ،حداد عادل و قالیباف در انتخابات مجلس دهم گفت: آنهایی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند قطعا کاندیدای ریاست جمهوری آینده نیستند زیرا در حال حاضر فضا به نفع آقای روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم است.

 

وی اظهار داشت: با توجه به افزایش مهری که ملت به رئیس جمهور روحانی در کشور ایجاد شده است که ناشی از توفیق وی در دیپلماسی سیاسی و بارور شدن امیدشان به دیپلماسی اقتصادی و تحقق حماسه اقتصادی است. قطعا روحانی هم کاندیداست و رای خواهد آورد. دردور بعد از آقای روحانی نیز فردی رای می آورد که در دیپلماسی خارجی موفقیت داشته است و ان نیز اقای ظریف است .

 

پیرموذن بیان کرد: این افرادی که می‌بینیم می‌خواهند کاندیدای مجلس شوند به این دلیل است که دیگر شانسی به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری چنددوره بعد برای خودشان با توجه به اقبال مردم به روحانی و ظریف نمی‌بینند و الا برای دور دوازدهم و سیزدهم نیز کاندیدا می شدند.

 

نماینده مردم اردبیل در مجلس ادامه داد:البته آقای قالیباف ممکن است خودش شخصا برای انتخابات مجلس نیز شرکت نکند و فقط از گروه خاص سیاسی حمایت کند و اقای محسن رضایی نیز متوجه شده اند که اقبال عمومی نسبت به وی برای مناصب اجرایی و دولتی مناسب نیست و به همین دلیل نیز بازگشت به خویشتن کرده اند و به سپاه برگشته اند و سعید جلیلی نیز حتما در در انتخابات مجلس دهم شرکت می کند زیرا حداکثر کوپن اش در حد مجلس است و حداد عادل نیز همانند چنددوره قبل خودش شخصا در انتخابات مجلس شرکت می کند.

 

مطالب بیشتر؛

  • جزئیات شرایط جدید اوراق خرید مسکن/ 9 ماه انتظار برای 4.5میلیون وام! صدای گیلان: مسکن یکی از مهمترین دغدغه های مردم و البته دغدغه دولتها بده است.در دولت قبلی مسکن مهر به عنوان پرژه ای مطرح شد که بدنبال خانه دار کردن قشر کم در امد جامعه بود که جدا از کارشناسی بودن یا نبودن ان طبق نتایج انچنان موفق نبود و حتی دولت جدید یکی از عاملهای ترم را هم مسکن مهر […]
  • رشت؛ شهر اولین ها، اما همچنان در انتظار شهردار شهر رشت اولين‌هاي بسياري را در ايران به نام خود ثبت کرده است، اولين شعبه بانک سپه ايران، اولين کتابخانه ملي ايران، اولين تئاتر ايران به شکل کلاسيک، اولين اتوبوس وارد شده به ايران، اولين راه آهن ايران، اولين داروخانه شبانه‌روزي در ايران، اولين خانه معلولين و سالمندان در […]
  • تصویب مجوز احداث شهرک صنعتی خصوصی طهمورث لاهوتی اشکوری گفت؛ شهرک های صنعتی خصوصی نیز از مزایای شهرک های صنعتی دولتی بهره مند می شوند اما امور نحوه واگذاری زمین در آنها بر عهده بخش خصوصی است .
  • حکایت تلخ زنانی‌که از چنگ بوکوحرام گریختند گروگان های سابق گروه تروریستی وکو حرام در شمال نیجریه می گویند که بعضی دیگر از اسیران این گروه با نزدیک شدن ارتش که برای نجات آنها می آمد سنگسار شدند.
  • منابع روس؛ «ژنرال سلیمانی» خلبان جنگنده روسیه را نجات داد یک افسر بلندپایه سوری می‌گوید، عملیات نجات خلبان روسیه در شمال سوریه، با شش کماندو از حزب‌الله و ۱۸ کماندو ارتش سوریه و زیر نظر سردار قاسم سلیمانی انجام شده است.


عناوین ویژه