زمان بارگزاری این صفحه: 10:34 PM UTC

عاشوری؛ مؤمن‌زاده گزینه نهایی انتصاب در فرمانداری فومن است

صدای گیلان – نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به بازنشستگی فرماندار فومن، گفت: فرماندار فومن تغییر می‌کند و مؤمن‌زاده گزینه مطرح برای فرمانداری این شهرستان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان، ناصر عاشوری ، با اشاره به بازنشستگی اسماعیل قربان‌زاده فرماندار این شهرستان، اظهار داشت: مؤمن‌زاده به عنوان فرماندار آینده فومن مطرح بوده و در حال انجام مراحل اداری در وزارت کشور است.

وی با بیان اینکه زمان تغییر فرماندار فومن را وزارت کشور تعیین می‌کند، افزود: اجرائیات مراحل انتصاب فرماندار شهرستان‌ها بر عهده وزارت کشور است و ما دخالتی نمی‌کنیم و هنوز حکم وی قطعی نشده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: در نشستی که با استاندار گیلان داشتیم مقرر شد تا مؤمن‌زاده از کارکنان اداره‌کل اجتماعی استانداری گیلان به عنوان فرماندار جدید فومن به وزارت کشور معرفی شود.

عاشوری با بیان اینکه مؤمن‌زاده از مدیران بومی گیلان است، خاطرنشان کرد: وی مراحل اداری تصدی فرمانداری فومن را بر اساس ضوابط اداری وزارت کشور طی می‌کند./تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،نظر یا دیدگاهی وجود ندارد. برای “عاشوری؛ مؤمن‌زاده گزینه نهایی انتصاب در فرمانداری فومن است”

  1. حیدر نوشته است:

    درود بر انتخاب اصلح
عناوین ویژه