زمان بارگزاری این صفحه: 12:19 AM UTC

“عامر” به عنوان معاون فرماندار فومن منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه معاون فرماندار فومن با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد و محمدجواد عامر به عنوان معاون جدید فرماندار منصوب شد. صدای گیلان به نقل از خبرگزاری تسنیم از فومن، فرماندار فومن صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون فرمانداری این شهرستان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم گام‌های […]

مراسم تودیع و معارفه معاون فرماندار فومن با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد و محمدجواد عامر به عنوان معاون جدید فرماندار منصوب شد.

صدای گیلان به نقل از خبرگزاری تسنیم از فومن، فرماندار فومن صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون فرمانداری این شهرستان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم گام‌های بلند و اساسی برای تولید و توسعه شهرستان برداریم، اظهار کرد: در هفته دولت 45 پروژه به بهره‌برداری رسید که جهش بزرگی برای عمران و آبادی شهرستان بود.
وی با اشاره به دیدار اعضای هیئت دولت با مقام معظم رهبری افزود: عملکرد دولت قابل لمس و درک است و باید در زمینه آرامش روانی و کنترل تورم و تثبیت ارز تلاش کند.
فرماندار فومن با اشاره به برگزاری مراسم‌های تودیع و معارفه،گفت: این مراسم‌ها فرصتی برای خدمتگذاری بیشتر و بهتر به مردم است و هر مسئول باید از فرصت ایجاد شده برای خدمتگذاری به نحو احسند استفاده و شرایط آرامش را برای مردم ایجاد کند.
قربان‌زاده با بیان اینکه حفظ ارزش‌ها وظیفه همگان است، تصریح کرد: با همدلی و برادری می‌توان کارهای بزرگ انجام داد و تفکر، تلاش و خدمت بی‌منت یکی از وظایف مسئولان است.
وی با بیان اینکه تعامل همه روسای اداره‌ها برای ایجاد کارهای بزرگ در شهرستان لازم و ضروری است، خاطرنشان کرد: دولت هم اکنون در فضای آرام کار می‌کند و این فضا حمایت زیاد مردم از مسئولان را نشان می‌دهد.
فرماندار فومن با بیان اینکه شهر فومن دارای توانمندی زیادی است، تصریح کرد: تلاش ویژه برای خدمت بیشتر به مردم ضروری است و باید گره‌ها را با خوش رویی و آرامش و تدبیر باز کنیم.
قربان‌زاده با اشاره به توانمندی‌های فومن در حوزه گردشگری، گفت: شهر فومن، ماسوله و قلعه رودخان ظرفیت بالایی در رونق اقتصادی دارند و این شهر تنها شهرستان در غرب گیلان با هفت مرکز علمی است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان فومن از نظر مذهبی برجسته و عالمان برزگی را به اسلام و شیعه معرفی کرده است، افزود: شهرستان فومن دارای 407 شهید والامقام است.
فرماندار فومن با اشاره به بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: باید به دانش آموزان نگاه ویژه کرد به خصوص دانش آموزان نیازمند که باید مورد حمایت بیشتر قرار بگیرند.
قربان‌زاده با اشاره به سرشماری کشاورزی از پنجم مهرماه مهر ماه در این شهرستان، خاطرنشان کرد: این شهر 100 هزار جمعیت دارد و با یک معاون فرماندار در این شهر کار می‌کنیم، انتظار ما این است که استاندار توجه ویژه به این مهم داشته باشند و این شهرستان از تک معاونی خارج شود.
به گزارش تسنیم، مراسم تودیع و معارفه معاون فرماندار فومن با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد و محمدجواد عامر به عنوان معاون جدید فرماندار منصوب شد.


عناوین ویژه