زمان بارگزاری این صفحه: 1:40 AM UTC

عاملان مقصر در قضیه استخر کارگری رودسر را تنبیه می‌کنم/ مچ اندازی وزیر با پیرمرد رودسری(عکس)

مراسم کلنگ‌زنی استخر کارگری رودسر به دلیل تأمین نشدن اعتبار برگزار نشد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از اینکه مراسم کلنگ‌زنی استخر کارگری رودسر به دلیل عدم تأمین اعتبار انجام نشد، در این زمینه گفت: پس از بازگشت به تهران عاملان این قضیه را تنبیه خواهم کرد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از حضور در مکان محل احداث استخر کارگری رودسر متوجه شد که تاکنون برای این پروژه تامین اعتبار صورت نگرفته است.

 

علی ربیعی در جمع خبرنگاران ضمن ابراز ناراحتی از وضعیت ایجادشده در پروژه مذکور، گفت: پس از بازگشت به تهران عاملان این قضیه را تنبیه خواهم کرد.

 

وی تصریح کرد: رئیس جمهور اخیراً عنوان کرد توسعه‌ای را دنبال می‌کنیم که منجر به نشاط اجتماعی شود.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یکی از سیاست‌های این وزارتخانه را گسترش اوقات فراغت خواند و خاطرنشان کرد: موضوعات پیشگیرانه برای حفظ سلامت جامعه در اولویت قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه مطالعات نشان می‌دهد محیط‌های کاری که در آن به سلامت کارگران توجه می‌شود همواره از افزایش تولید و بهره‌وری برخوردار هستند، یادآور شد: گسترش فعالیت‌های ورزشی برای معلولان از جمله برنامه‌ها و سیاست‌های وزارتخانه است.

 

ربیعی تبیین کرد: معلولان و کارگران توانسته‌اند در میادین بین‌المللی مقام‌های خوبی بیاورند و امسال تیم کارگری ما قهرمان جهان شد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امشب در نشست شورای اداری گیلان اعتبار اولیه استخر کارگری شهرستان رودسر را تامین می‌کنم، یادآور شد: باید در دو ماه آینده عملیات اجرایی این پروژه آغاز شود تا در راستای نشاط اجتماعی مورد استفاه قرار گیرد.

 

به گزارش فارس، وزیر رفاه بدون انجام مراسم کلنگ‌زنی محل احداث استخر را ترک کرد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان بازدید از درمانگاه تأمین اجتماعی رودسر اظهار کرد: به‌زودی این درمانگاه تبدیل به یک درمانگاه تخصصی می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: به‌زودی مجوز آزمون تخصصی به منظور جذب پزشک متخصص برای این درمانگاه برگزار می‌شود و پس از صدور مجوزهای لازم این درمانگاه به عنوان یک درمانگاه تخصصی به فعالیت می‌پردازد.

 

گفتنی است؛ وزیر رفاه در پایان بازدید خود از درمانگاه مذکور با یکی از بیماران پیرمرد با درخواست وی، مچ انداخت.


به گزارش اشکوریها، وزیر رفاه در پایان بازدید خود از درمانگاه تأمین اجتماعی رودسر با یکی از بیماران پیرمرد با درخواست وی، مچ انداخت.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه