زمان بارگزاری این صفحه: 3:42 AM UTC

علیزاده؛ جاذبه های گردشگری تالش باید به گردشگران معرفی شود

صدای گیلان – جاذبه های گردشگری منطقه تالش باید بیش از پیش به گردشگران معرفی شود و برای ایجاد این شرایط باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ،مدیر کل میراث فرهنگی گیلان، در جریان سفر به شهرستان تالش در جلسه مشترک با حضور شکری ، نماینده مردم تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار تالش ، مدیرکل پارک علم و فن آوری استان گیلان و روسای ادارات شهرستان تالش با بیان موقعیت بسیار ارزشمند منطقه تالش گفت : ویژگی های تالش به گونه ای است در هر نقطه از آن، ارزش و جذابیت خاصی برخوردار است چنانکه تمدن و طبیعت این منطقه هم پیوند با غنای فرهنگی و مردم شناسی آن ، یک مجموعه کامل از جاذبه های گردشگری را به وجود آورده است.

رضا علیزاده ، ریشه های تاریخی و باستانی تالش را رازی نهفته در دل این سرزمین دانست و اظهار داشت : علیرغم تلاش های باستان شناسی و کاوش های صورت گرفته در مناطق تاریخی تالش ، هنوز پیشینه ی این منطقه جای بررسی عمیق تر و حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

علیزاده معرفی دقیق جاذبه های گردشگری تالش را یک اولویت برای این اداره کل برشمرد و بیان کرد: جاذبه های گردشگری منطقه تالش باید بیش از پیش به گردشگران معرفی شود و برای ایجاد این شرایط باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد.

وی گفت: ایجاد مرکز رشد گردشگری پارک علم و فن آوری در تالش ، حضور نخبه گان و صاحبان اندیشه را در این مرکز میسر کرده و ایده پردازی و جریان سازی گردشگری ، سمت و سوی بهتری می دهد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه