زمان بارگزاری این صفحه: 8:50 PM UTC

علی کریمی، محبوب‌ترین بازیکن ۲۰ سال اخیر پرسپولیس شد

در نظرسنحی انتخاب بهترین بازیکن 20سال اخیر پرسپولیس، علی کریمی با ‌۲۸ درصد آرا، محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس انتخاب شد و عابدزاده و دایی هم هر یک با ۲۱ درصد، به ترتیب دوم و سوم شدند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یکی دیگر از برنامه‌های تلویزیونی نود شب گذشته و از ساعت ۲۲:‌۲۵ با اجرای عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت تا هم به بررسی اتفاقات آخرین هفته لیگ بر‌تر فوتبال ایران ‌و هم در آستانه آغاز لیگ قهرمانان آسیا به بررسی و‌ضعیت نمایندگان ایران در این رقابت‌ها بپردازد و هم اینکه به مسائل حاشیه‌ای مانند انتخابات هیأت فوتبال تهران ‌نیم‌نگاهی داشته باشد.

 

سؤال پیامکی این هفته نود، ‌جالب و چالش‌برانگیز‌ بود؛ سؤالی که فردوسی‌پور را تا پایان برنامه بار‌ها و بار‌ها مجبور کرد ‌درباره آن توضیح دهد. انتخاب بهترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس، موضوع مسابقه پیامکی نود این هفته بود و مخاطبان باید از میان کریم باقری، علی دایی، احمد رضا عابدزاده، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا، یکی را انتخاب می‌کردند.

fars-13931204001782

نگاهی به همین اسامی هم نشان می‌دهد ‌چه رقابت سختی برای انتخاب محبوب‌ترین بازیکن این باشگاه وجود دارد. عادل فردوسی‌پور در توضیح این نظرسنجی گفت: قرار است ما محبوب‌ترین بازیکن ایرانی را انتخاب کنیم. به همین دلیل، طی سه شب محبوب‌ترین بازیکنان پرسپولیس، استقلال، و سایر بازیکنان را انتخاب خواهیم کرد که امشب نوبت پرسپولیس است. با کلی تحقیق به این پنج گزینه از پرسپولیس رسیدیم که در این بین افشین پیروانی با یازده سال سابقه کاپیتانی پرسپولیس و رضا شاهرودی هم خیلی نزدیک بودند و می‌توانستند قرار بگیرند. بازیکنانی چون بهروز رهبری فرد، ادموند بزیک و محسن خلیلی و حمید استیلی هم از پرسپولیس و محبوب بودند و نشد در بین گزینه‌ها قرار بگیرند. بازیکنانی چون فرشاد پیوس و مجتبی محرمی هم چون در این دو دهه در سطح اول فوتبال نبودند، در نظرسنجی قرار نگرفتند.

 

او ادامه داد: برای استقلال ما خودمان دو گزینه که محبوبیتشان نیازی به اثبات ندارد، یعنی علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی را از قبل انتخاب کرده‌ایم و برای انتخاب سایر گزینه‌ها در سایت نظرسنجی قرار داده‌ایم. از بین ‌۱۵ بازیکنی که در سایت قرار دارند، با کمک مخاطبان سایر گزینه‌های نظرسنجی را انتخاب می‌کنیم. در ‌‌نهایت یک شب نیز تا پایان فصل به نظرسنجی گزینه‌های غیر پرسپولیسی و استقلالی اختصاص می‌دهیم و در آن از میان بازیکنانی چون جواد نکونام، محرم نویدکیا، رضا قوچان‌نژاد، خداداد عزیزی و… محبوب‌ترین بازیکن را انتخاب می‌کنیم تا به نظرسنجی نهایی راه پیدا کرده و محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر را مشخص کنیم.

476099_826

در پایان برنامه ، با اعلام نتیجه نهایی نظرسنحی، علی کریمی با ‌۲۸ درصد آرا‌ محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس انتخاب شد و عابدزاده و دایی هم هر یک با ۲۱ درصد، به ترتیب دوم و سوم شدند./خلاصه گزارش از تابناک

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه