زمان بارگزاری این صفحه: 8:23 PM UTC

غرق شدن دو جوان اردبیلی در ساحل آستارا

رییس هیات نجات غریق آستارا از غرق شدن دو جوان اردبیلی در نوار ساحلی این شهرستان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حسین انزابی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این دو جوان ۲۲ و ۲۶ ساله بدون توجه به علایم شنا ممنوع در خارج از محدوده طرح سالمسازی، اقدام به شنا می کردند که به علت نا آشنایی به فنون شنا غرق شدند.

 

وی افزود: جسد این دو جوان به ترتیب یک روز و دو روز پس از غرق شدن، توسط نیروهای نجات غریق کشف شد.

 

وی با بیان اینکه آمار افراد غرق شده در تابستان امسال آستارا به چهار نفر رسید، ادامه داد: از شهروندان و مسافران خواستاریم به علایم و هشدارهای مربوط به شنا ممنوع توجه کنند و از شنا کردن در خارج از محدوده طرح های سالمسازی خودداری کنند.

 

انزابی در ادامه از بازگشایی طرح سالمسازی صدف خبر داد و بیان کرد: ۳۲ ناجی غریق در سه طرح سالمسازی و در مجموع ۵۳ ناجی غریق ، سرناجی و ناظر در ۱۴ منطقه خطرآفرین در نوار ساحلی آستارا مستقر هستند.

 

به گفته انزابی؛ ناجیان غریق از ابتدای خرداد تا پایان تیرماه امسال، ۸۰ نفر را از خطر غرق شدن در آب های ساحلی منطقه نجات داده اند.

 

شهرستان ۸۶ هزار نفری آستارا در ۲۰۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و دارای ۱۸ و نیم کیلومتر نوار ساحلی و سه طرح سالمسازی دریاست.

 

مطالب بیشتر؛

  • ثبت نام شهاب حسینی در کتاب رکوردهای گینس! شهاب حسینی در "ساکن طبقه وسط" 38 نقش متفاوت را بازی کرده و با این کار رکوردی را به نام خود به جای گذاشته که تاکنون کسی موفق به انجام آن نشده است. وی قصد دارد این رکورد را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. به گزارش صدای گیلان به نقل از  خبرگزاری میزان در حالی بناست اولین فیلم سینمایی شهاب […]
  • دانش آموزی که با کشتن معلم خود کشور را بهت زده کرد. روز شنبه دبیر فیزیک دبیرستان حافظی بروجرد، بر اثر اصابت ضربات چاقوی یکی از دانش‌آموزان خود جان باخت. در پی بروز این اتفاق تلخ، روز گذشته مدارس بروجرد به حالت نیمه تعطیل و تعطیل در […]
  • النصره ۵۶ سرباز سوری را اعدام کرد/ تصاویر گروه تروریستی داعش، یک جوان عراقی را در استان «نینوی» عراق اعدام کرد.
  • فرمانداران گیلان به اظهارات فیاض زاهد واکنش نشان دادند. صدای گیلان ؛چند تن از فرمانداران گیلان در واکنش به اظهارات فیاض زاهد، ضمن تاکید بر اینکه به دکتر روحانی رای داده اند و بدان افتخار می کنند از این استاد دانشگاه پرسیده اند: شما از کجا می دانید که رای فرمانداران چه بوده است؟ مگر شما علم غیب […]
  • کشف کوزه سفالی ۲۸۰۰ ساله/ عکس مأموران ایستگاه راه آهن پل سفید موفق به کشف کوزه سفالی مربوط به ۲۸۰۰ سال پیش و عصر آهن از مسافر جوان قطار محلی ریل باس کشف کردند.


عناوین ویژه