زمان بارگزاری این صفحه: 1:26 AM UTC

غلامعلی جعفرزاده:بعید است پایداری با دیگر اصولگرایان به وحدت برسد

جلسه‌ای که برگزار شد در جهت رفع اختلافات پیش رفتند اما اینکه بگوییم در این مسیر موفق خواهند بود باید دید تا در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، که با توجه گذشته این جریان ایجاد وحدت را بعید می‌دانم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نامه نیوز، در خصوص همایش وحدت اصولگرایان گفت: تجربه ناموفقی که اصولگرایان در سالهای گذشته داشته اند، شکل گیری وحدت را برای آنان سخت کرده است اما با آسیب شناسی‌های که انجام داده‌اند توانسته‌اند موفقیت‌های را بدست بیاورند که می‌تواند زمینه ساز انسجام آنان شود.

جعفرزاده ادامه داد: جلسه‌ای که برگزار شد در جهت رفع اختلافات پیش رفتند اما اینکه بگوییم در این مسیر موفق خواهند بود باید دید تا در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، که با توجه گذشته این جریان ایجاد وحدت را بعید می‌دانم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این همایش به منظور هم‌گرایی و کاهش اختلاف سلایق برگزار شده است، خاطرنشان کرد: همه جریان‌های اصولگرایی در این جلسه جمع نشده بودند و بخش اعظم بزرگان اصولگرایی همچون اقای محمدباقر قالیباف، آقای علی لاریجانی و آقای محسن رضایی در این همایش حضور نداشتند که نشان دهنده اختلاف این جریان و شکل نگرفت وحدت است.

جعفرزاده با اشاره به این موضوع که قبل از برگزاری چنین جلساتی باید کینه ها و دلخوری ها رفع می‌شد، عنوان کرد: به نظر من باید قبل از برگزاری جلسه نشست‌های تخصصی را انجام می‌دادند و بعد چنین همایشی را برگزار می‌کردند.

این نماینده مجلس گفت: بعیدمی‌دانم جریان حزبی جبهه پایداری بتواند با اصولگرایان به وحدت و نزدیکی برسد.

مطالب بیشتر؛

  • گیلان دارای رتبه اول در سفرهای داخل کشور بیشترین مقصد سفرها به استان‌های گیلان با 15 درصد، خراسان رضوی با 14 درصد، مازندران با 12 درصد، تهران با 6 درصد و اصفهان با 5 درصد بوده است.
  • بوکسورهای استرالیایی به داعش پیوستند + عکس به گزارش صدای گیلان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، محمد و احمد العمر دو برادر استرالیایی هستند که در سال 2005 در رشته بوکس شهرتی را برای خود کسب کردند. پدر این دو بوکسور به روزنامه انگلیسی "دیلی میل" گفت: فرزندانم امروز در کشور غریب هستند؛ آنان اکنون یا به عضویت گروه های مسلح در […]
  • شروع مذاکرات سه جانبه هسته ای در عمان ساعاتی قبل ،محمد جواد ظزیف ،وزیر خارجه ایران ،جان کری وزیر امور خارجه آمریکا و کاترین اشتون نماینده اتحادیه اروپا ،در مسقط ،پایخت عمان ،جهت پیشبرد تلاش های دیپلماتیک در راستای حل مساله هسته ای ،مذاکرات دور جدید را آغاز […]
  • سال ۹۵ سوت قطار قزوین ـ رشت به صدا در می‌آید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی راه‌آهن قزوین ـ رشت خبر داد و گفت: سوت قطار قزوین ـ رشت سال ۹۵ به صدا در می‌آید.
  • محدودیت های ترافیکی راه های گیلان برای روز جمعه صدای گیلان - تردد کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی در محور آزاد راه رشت - قزوین از ساعت 8 تا 23 و در محور آستارا به اردبیل از ساعت 15 تا 23 برای فردا ( جمعه) ممنوع […]


عناوین ویژه