زمان بارگزاری این صفحه: 3:08 PM UTC

فارغ‌التحصیلان دانشگاه داعش!/ تصاویر

صدای گیلان – اولین گروه از دانشجویان دانشگاه علوم دینی داعش در کرکوک عراق فارغ‌التحصیل شده و وظیفه خود را برای اعمال قوانین سخت‌گیرانه و خودساخته این گروهک بر مردم آغاز کردند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اولین گروه از دانشجویان دانشگاه علوم دینی داعش در کرکوک عراق فارغ‌التحصیل شده و وظیفه خود را برای اعمال قوانین سخت‌گیرانه و خودساخته این گروهک بر مردم آغاز کردند.

n00039301-r-b-000

 

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، داعش، تصاویری را اولین دانشجویان فارغالتحصیل دانشگاه خود در کرکوک عراق منتشر کرد.

سایت خبری “بوابه الفجر” مصر در اینباره گزارش داد؛ دفتر رسانه ایالت کرکوک وابسته به گروهک تروریستی داعش، تصاویری از جشن فارغالتحصیلی اولین دانشجویان دانشگاه علوم دینی این گروهک را منتشر کرد.

n00039301-r-b-001

این افراد از همان اولین ساعات بعد از فارغ‌التحصیلی، وظیفه خود را برای اعمال قوانین سخت‌گیرانه و خودساخته داعش بر مردم آغاز کردند.

n00039301-r-b-002

گفتنی است داعش چندی پیش، دانشگاه علوم شرعی را برای اولین بار در ایالت کرکوک به ریاست “ابو عبیده” افتتاح کرد. شرط ورود به این دانشگاه اتمام تحصیلات دبیرستان، بیعت با ابوبکر بغدادی و داشتن سن ۱۵ تا ۳۰ سال اعلام شده است.

n00039301-r-b-003

هر چند عناصر داعش به شهوت‌رانی و عیاشی شهرت یافته‌اند، اما زمانی‌که در مقابل مردم عادی قرار می‌گیرند در تناقضی آشکار با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای به وضع قوانینی سخت‌گیرانه پرداخته و مردم را به بهانه‌های واهی مانند درست نبستن پوشیه یا گوش دادن موسیقی شکنجه و اعدام می‌کنند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه