زمان بارگزاری این صفحه: 4:34 PM UTC

فاضلی؛ در روند دریافت مجوز سایت های خبری با نگاه سیاه و سفید برخورد نمی شود

مدیر کل ارشاد گیلان گفت: در روند دریافت مجوز از سوی سایت های خبری با نگاه سیاه و سفید برخورد نمی شود چراکه این نگاه، در حوزه مدیریت فرهنگی بر مبنای تدبیر جایگاهی ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل خبری صدای گیلان ، مدیر کل ارشاد گیلان روز شنبه در جمع فعالان فرهنگی گیلان با بیان اینکه تنها سایت های دارای مجوز، پاسخ سوالات خبری خویش را دریافت می کنند افزود : در روند دریافت مجوز از سوی سایت های خبری با نگاه سیاه و سفید برخورد نمی شود چراکه این نگاه، در حوزه مدیریت فرهنگی بر مبنای تدبیر جایگاهی ندارد.

وی در رابطه با نظارت بر مطبوعات استان اظهار کرد: در این موضوع اختلاف نظر وجود دارد اما آنچه مهم است؛ تاکید بر کیفیت و تبدیل آن به کمیت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تاکید کرد: با صداقت می توان مدیریت کرد و نمی توان انتظار داشت مدیری که در شرایطی بر اساس فضایی ایجاد شده ادعا را بپذیرد، این روند تکرار نشود.

وی افزود: می بایست ادعاها را به حقیقت پیوند زد و تصمیم گرفت.

فاضلی ادامه داد: تفاوت انسان مدبر با فردی بی تدبیر در این است که انسان مدبر، مخالف را به ممتنع و ممتنع را به موافق و موافقان را به جان برکف تبدیل می کند و این درحالیست که این روند برای انسان بی تدبیر بر عکس است.

وی بیان کرد: بهتر است به داشته های خویش تاکید و بر مثال ‘ مرغ همسایه غاز است’ بیش از اندازه قوت نبخشیم.

نشست فعالان فرهنگی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با هدف بررسی ضعف ها و قوت ها در این اداره کل برگزار شد.ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه