زمان بارگزاری این صفحه: 3:36 AM UTC

فاطمه شيرزاد؛بسيج نشانه‌ي ايمان، بصيرت و اخلاص است.

یکي از خصوصيات و ويژگيهاي بسيجيان اين است که در هر صحنه‌يي که انقلاب اسلامي نياز دارد بسيجي در صحنه حاضر است و با ايمان، بصيرت و اخلاص در جهت اعتلاي فضائل اخلاقي و ارزشها تلاش مي‌کند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از روابط عمومي شوراي اسلامي رشت، فاطمه شيرزاد يکي از اعضاي کميسيون فرهنگي – اجتماعي اين شورا در نشست روز شنبه‌ي کميسيون فرهنگي – اجتماعي با تبريک فرا رسيدن هفته‌ي بسيج با تاسي از سخنان رهبر معظم انقلاب گفت: هر کس در دل خود براي سرنوشت کشورخود و انقلاب اسلامي ارزش قائل است بسيجي است.

وي خاطر نشان کرد: يکي از خصوصيات و ويژگيهاي بسيج و بسيجيان اين است که در هر صحنه‌يي که انقلاب اسلامي نياز دارد بسيجي در صحنه حاضر است و با ايمان، بصيرت، اخلاص در جهت اعتلاي فضائل اخلاقي و ارزشها تلاش مي‌کند.

وي گفت: ارتش 20 ميليوني از يادگارهاي ماندگار امام راحل است و ما امروز افتخار مي‌کنيم که بسيجيان بسياري هستند که در اين صحنه تکليف‌گرا و ارزشگذار فعاليت مي‌کنند و امروزه با تشکيل حلقه‌هاي صالحين در جنگ نرم به مقابله با دشمنان پرداخته و اقتدار کشور و ميهن اسلامي را رقم مي‌ زنند.

فاطمه شيرزاد اظهار کرد: بسيجيان امروز براي تحقق منويات مقام معظم رهبري در زمينه‌ي جنگ نرم و مقابله با تهاجم فرهنگي دشمنان دست به کار شده و گامهاي بلندي را برداشته‌اند.

وي در پايان سخنان خود براي موفقيت،‌ سربلندي و سلامتي همه‌ي بسيجيان از جمع حاضر براي ادامه‌ي جلسه‌ صلوات گرفت.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه