زمان بارگزاری این صفحه: 9:33 AM UTC

فراخوان مشمولان ديپلم و زيرديپلم به خدمت سربازی

صدای گیلان – سازمان وظيفه عمومي ناجا کليه مشمولان ديپلم و زير ديپلم داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ نوزدهم دي ماه 1393 را به خدمت سربازي فراخواند.

به گزارش پايگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، سازمان وظيفه عمومي ناجا، ضمن فراخوان كليه مشمولان غايب و غيرغايب متولد 1355 تا پايان دي ماه 1375 براي انجام خدمت دوره ضرورت، طي اطلاعيه اي اعلام كرد: كليه مشمولان ديپلم و زير ديپلم سال هاي مذكور كه برگ آماده به خدمت به تاريخ دي ماه سال1393 دريافت كرده اند، مي بايست در ساعت و محلي كه توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا در برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده، حضور يابند.

مشمولان ساكن تهران بزرگ
كليه مشمولان ديپلم و زيرديپلم غايب و غير غايب که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ دي ماه سال 1393مي باشند مي بايست راس ساعت10صبح روز شنبه 20/10/93 به محل و مراکزي که توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا در قالب برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور يابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساكن ساير استان هاي کشور
كليه مشمولان ديپلم و زيرديپلم غايب و غير غايب که داراي برگه آماده به خدمت به تاريخ دي ماه سال 1393 مي باشند راس ساعت 7 صبح شنبه 20/10/93به معاونت وظيفه عمومي استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذكر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده غيبت محسوب مي شود.

گفتني است، آن دسته از مشمولاني كه به هر دليل تاكنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش، نشده اند، مي توانند به نزديكترين دفتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه و نسبت به دريافت برگ مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمايند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “فراخوان مشمولان ديپلم و زيرديپلم به خدمت سربازی”

  1. ناشناس نوشته است:

    ۹۴/۱۰/۱۹ کجا مشغول خدمت
عناوین ویژه