زمان بارگزاری این صفحه: 8:10 PM UTC

فراکسیون صدای ملت تشکیل می شود/فراکسیون رهروان ولایت از هم پاشیده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به میزان آرای نمایندگان به آشتیانی ،وزیر پیشنهادی علوم ،گفت؛ این آرا نشان داد که فراکسیون رهروان ولایت ،قدرت جمع کردن ارای خود را ندارد و از هم پاشیده است.

به گزارش صدای گیلان ؛ جعفر زاده ادامه داد؛ با توجه به اینکه فراکسیون رهروان ولایت بسیار ضعیف و نامنسجم در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی دولت عمل کرده ، بدون شکل فراکسیون “صدای ملت” به زودی تشکیل خواهد شد.
این نماینده مجلس تصریح کرد؛ تعداد نمایندگانی که دغدغه مردم و مشکلاتشان را دارند و در هر شرایطی همراه مردم هستنند ، از 70 تا 80 نفر بیشتر نیست .
وی ادامه داد؛ با توجه به ضعف عملکرد فراکسیون “رهروان ولایت” ، به زودی فراکسیون ” صدای ملت” و در آینده نزدیک ” حزب صدای ملت” تشکیل خواهد شد.
جعفرزاده با اشاره به اینکه ، فقر ،بیکاری و مسایل اقتصادی دغدغه اصلی مردم است و نه رای مجلس به وزیر علوم ،تاکید کرد؛ نمایندگان مجلس ،صدای مردم را نشنیدنند فلذا فراکسیون”صدای ملت” برای رساندن و شنیدن صدای واقعی ملت تشکیل می شود.
نماینده رشت در مجلس با توجه به مخالفت هایی که قبلا در مجلس برای تشکیل یک فراکسیون سیاسی جدید وجود داشت ، گفت؛زمانی در توانشان بود تا فراکسیون را منسجم کنند ولی عملکردهای ضعیف و ناتوانی فراکسیون در جمع ارای اعضای خود نشان داد که دیگر اقای جلالی این توان را ندارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه