زمان بارگزاری این صفحه: 11:36 AM UTC

فردا بازدید از موزه های گیلان رایگان است

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: روز جهانی موزه بازدید از موزه های استان رایگان است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در روز جهانی موزه بازدید از موزه های استان رایگان است.

سید رحیم جلالی فر در تشریح این مطلب گفت: به مناسبت هفته ی میراث فرهنگی و روز جهانی موزه بازدید از موزه های تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان روز دوشنبه ۲۸/۲/۹۴ رایگان می باشد.

 

وی افزود:  موزه رشت، موزه میراث روستایی گیلان، موزه فومن و موزه تاریخ چای ایران (لاهیجان) از جمله موزه های تحت پوشش این اداره کل می باشد.

مطالب بیشتر؛

  • وضعیت ترافیکی شهر رشت بسیار نامناسب است امام جمعه موقت رشت گفت: وضعیت امروز شهر رشت بسیار نامناسب بوده و باید شورای شهر رشت و شهرداری راهکار برون‌رفت از مشکلات را ارائه کنند .
  • ۲۵ دی؛ همایش بزرگ‌اصلاح‌طلبان با حضور خاتمی و پیام هاشمی اصلاح‌طلبان ٢۵دی‌ماه گرد هم‌ می‌آیند. طبق برنامه مصوب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پیش‌بینی‌شده است که «خاتمی» سخنران مراسم باشد و «هاشمی» هم پیام بدهد.
  • خاتمی:جریاناتی حیات خود را در تداوم فضای امنیتی می‌بینند صدای گیلان: سید محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات در دیدار با اعضای انجمن"فرهنگ وسیاسی" دانشگاهای شیراز و علامه طباطبایی در بعد از شنیدن سوالات و دیدگاهای اعضای این گروه به برسی مسایل روز سیاسی پرداخته و سخنانی هم در خصوص مجلس ، فرجی دانا و برخی مسایل دیگر داشته اند.گزارش کامل این دیدار به […]
  • کاهش 13 درصدی ازدواج در صومعه‌سرا صدای گیلان - رئیس ثبت احوال صومعه‌سرا از کاهش 13 درصدی ازدواج در این شهرستان خبر داد و گفت: در 9 ماه گذشته یک‌هزار و 175 مورد واقعه ازدواج در صومعه‌سرا به وقوع پیوست.
  • واژگونی اتوبوس در جاده رشت – مشهد صدای گیلان - حسین درخشان با اعلام جزئیات این حوادث، تشریح کرد: به دنبال واژگونی اتوبوس در جاده رشت – مشهد در گرمه، محور آشخانه – گلستان، نرسیده به رباط قره‌بیل در ساعت ۴:٢۵ صبح امروز، ۲۵ نفر آسیب‌دیده و ۲۱ نفر مصدوم […]


عناوین ویژه