زمان بارگزاری این صفحه: 10:47 AM UTC

فردا بازدید از موزه های گیلان رایگان است

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: روز جهانی موزه بازدید از موزه های استان رایگان است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در روز جهانی موزه بازدید از موزه های استان رایگان است.

سید رحیم جلالی فر در تشریح این مطلب گفت: به مناسبت هفته ی میراث فرهنگی و روز جهانی موزه بازدید از موزه های تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان روز دوشنبه ۲۸/۲/۹۴ رایگان می باشد.

 

وی افزود:  موزه رشت، موزه میراث روستایی گیلان، موزه فومن و موزه تاریخ چای ایران (لاهیجان) از جمله موزه های تحت پوشش این اداره کل می باشد.

مطالب بیشتر؛

  • جمعه، مراسم تشييع پيکر غلامحسين مظلومي صدای گیلان - مراسم تشييع پيکر مرحوم غلامحسين مظلومي صبح جمعه برگزار مي‌شود.
  • بارش شديد برف در محورهاي كوهستاني گيلان حمل و نقل؛ در پنجمين روز از بهار 1394 بارش برف در محورهاي كوهستاني گيلان آغاز شده است.
  • متولیان اجرای انتخابات نباید جناحی برخورد کنند رئیس کل دادگستری استان گیلان گفت؛ کسانی که متولی اجرای انتخابات سالم هستند نباید در راستای تقویت جناح و حزب خود حرکت کرده و یا از بیت المال سوء استفاده نمایند.
  • ویروسی به‌نام داعش صدای گیلان: مدت زیادی است که جنایت های هولناک داعشی ها در عراق و سوریه سوژه روز جهانیان است.وهر روز اخبار و اتفاقات زیادی حول این موضوع منتشر میشود و البته پیداست که تاکنون به شکل جدی خاستگاه و اهداف این گروه افراطی مورد نقد و نظر قرار نگرفته است.ولی همگان بر بربریت و خطرناک بودن داعش […]
  • همه رویه های گمرکی آستارا الکترونیکی شد مدیر کل گمرک آستارا گفت؛ با اجرایی شدن این رویه مهم تحولی بی نظیر در انجام تشریفات گمرکی در رویه واردات قطعی صورت گرفته و تمامی این عملیات به صورت صد در صد الکترونیکی شده […]


عناوین ویژه