زمان بارگزاری این صفحه: 8:49 AM UTC

فرصت های سرمایه گذاری گیلان بی نظیر است

حسن تامینی شامگاه دوشنبه در نشست سرمایه گذاری شهرستان رشت افزود: این استان شمالی به ویژه رشت از ظرفیت های بی بدیل در کشاورزی و موقعیت جغرافیایی برخوردار است که فرصت منحصر بفردی برای سرمایه گذاران ایجاد می کند

تامینی؛فرصت های سرمایه گذاری در رشت بی نظیر است

به گزارش صدای گیلان،حسن تامینی شامگاه دوشنبه در نشست سرمایه گذاری شهرستان رشت افزود: این استان شمالی به ویژه رشت از ظرفیت های بی بدیل در کشاورزی و موقعیت جغرافیایی برخوردار است که فرصت منحصر بفردی برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.

وی اظهارداشت: تمام مدیران بخش های مختلف گیلان با تمام قوا آمادگی حمایت و پیگیری برای تحقق سرمایه سرمایه گذاران در این استان را دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: این استان به رغم داشتن ظرفیت های بی بدیل در عرصه کشاورزی، صنعتی، گردشگری و خدمات متاسفانه از آمار بالای بیکاری به شدت رنج می برد.

وی در ادامه بر لزوم سرمایه گذاری در شهرستان رشت تاکید کرد و افزود: تلاش برای جذب سرمایه گذار و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی علاوه بر ایجاد اشتغال باعث رونق اقتصادی و تقویت معیشت مردم خواهد شد.

تامینی تصریح کرد: انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری باید در این شهرستان تقویت شود، تا نرخ بالای بیکاری کاهش یابد.

وی گفت: در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده باید تمام دستگاه های مرتبط اعم از دستگاه های اجرایی و بانک های عامل دست به دست هم داده و در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش و کوشش مضاعف داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بیان داشت: حمایت و پشتیبانی از بخش خصوصی برای راه اندازی صنایع کوچک و بزرگ در منطقه امری ضروری است.

وی افزود: با همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان و بهره گیری از ظرفیت های حمایتی می توان شاهد رفع موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی، صنعتی و همچنین افزایش سرمایه گذاری و به تبع آن ایجاد اشتغال در شهرستان بود.

تامینی در ادامه با یادآوری اینکه شهر رشت دارای مشکلات زیادی است، اذعان داشت: بافت فرسوده، ترافیک، نداشتن معابر مناسب و غیره از معضلات جدی این شهر شمالی است.

وی بیان داشت: با برنامه ریزی هدفمند و سرمایه گذاری اصولی می توان مشکلات این شهر را برطرف و ضریب رضایتمندی شهروندان را افزایش داد./مهر

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه