زمان بارگزاری این صفحه: 9:58 PM UTC

فرماندار تالش؛دولت جدید توجه ویژه ای به معیشت روستاییان دارد.

صدای گیلان – فتح اللهي ،فرماندار تالش گفت : در دولت تدبير و اميد توجه به وضعيت معيشتي و عمراني مردم روستاها و خدمت رساني به روستائيان توجه ويژه اي شده است.

به گزارش صدای گیلان ؛ فرماندار تالش در جلسه مشورتی با بخشداران و سرپرست بنیاد مسکن  این شهرستان که با محوریت ساخت و ساز بافت های روستایی برگزار شده بود افزود؛توجه به معيشت مردم و اقتصاد شهروندان از اولويت هاي اول دولت بوده و همواره بايد بنيه هاي اقتصادي مردم مورد توجه مسئولان قرار گيرد.

فتح اللهی خطاب به بخشداران و مديربنياد مسکن شهرستان تاکيد کرد :با تعامل و همکاري يکديگر و نشست هاي تخصصي تر با حضور معاون عمراني و برنامه ريزي فرمانداری ، تدابير لازم در خصوص احداث واحد هاي ساختماني صورت پذيرد.

سرپرست بنياد مسکن شهرستان تالش نيز در اين نشست گفت:خدمت به مردم سرلوحه کار همکاران بنياد قرار دارد و اميدواريم با مشارکت مردم و همکاري مسئولان در خدمات دهي بيشتر و مطلوب تر گامهاي اساسي در توسعه و عمران و آبادني روستاها برداريم.

جوادی ابراز اميدواري کرد : با تلاش مسئولان شهري و روستائي و اختصاص اعتبارات لازم در زمينه اجراي طرح هاي نيمه تمام عمراني در روستاهاي اين شهرستان تا پايان سال جاري شاهد به ثمر رسيدن اين طرح ها به خصوص عمليات طرح هادي و تکميل آن باشيم.

فرماندار تالش
فرماندار تالش

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه