زمان بارگزاری این صفحه: 3:52 PM UTC

فرماندار تالش:مردم از شورا انتظار دارند/ شورا نقش نظارتی خود را حفظ کند.

فرماندار تالش از شوراها خواست تا با پرهيز از مداخله در کار شهرداران و کارکنان ،نقش مهم نظارتی خود را حفظ کنند.

به گرازش صدای گیلان ، روز پنج شنبه شهردار و اعضای شورای شهر حویق در فرمانداری تالش طی جلسه با فرماندار ،مسایل و مشلات موجود در شهر حویق را مورد بحث و برسی قرار دادند.

در این دیدار ،شفقي شهردار حویق با بیان اینکه  شهر حویق از جمله شهرهاي جديدالتاسيس و جزء مناطق محروم شهرستان تالش مي باشد افزود؛ در تلاش هستیم تا با همراهي شوراي اسلامي شهر و مساعدت مديران شهرستاني و استاني مشکلات این شهر را بر طرف کنیم.

سپس مقدم رئيس شوراي اسلامي شهر حویق نيز با بيان اينکه شوراي شهر آمادگي هر گونه همکاري را در جهت حل مسائل و مشکلات شهري دارد ادامه داد :اعضاء شورا با تعامل ،همفکري و بهره مندي از پيشنهادات کارشناسان و ريش سفيدان و کمک فرماندار و مسئولين و با حمايت از شهردار، آماده همکاري در جهت توسعه و  آباداني شهر و خدمت بهتر به مردم حسب وظيفه محوله است.

در ادامه  فرماندار تالش نيز گفت: سعي ما اينست که در سايه دولت تدبير و اميد و با همکاري مجموعه مديران جهادي شهرستان ، پاسخگوئي مسائل و حل مشکلات مردم که به فرموده امام راحل :(مردم ولي نعمتان ما هستند) باشيم.

فتح اللهی با اشاره به اينکه نقش شوراها در پيگيري مسایل و مشکلات مردم ، مهم است تصريح کرد:مردم از منتخبين خود در شورا انتظار دارند تا با تصميمات توسعه محور  و زير ساختي باري از مشکلات شهر کم کرده و عمران و ابادانی بوجود اورند.

فرماندار تالش با تاکيد بر پرهيز از مداخله شوراها در کار شهرداران و کارکنان و عمل به نقش مهم نظارتي خويش تاکید کرد: اين فرصت خدمتگزاري را قدر بدانيد و با تعامل با يکديگر و بهره مندي از نظرات و پيشنهادات کارشناسان و صاحب نظران و تمرکز بر موضوعات واحد در جهت خدمت هر چه بيشتر و بهتر به مردم شريف منطقه قدم برداريد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه