زمان بارگزاری این صفحه: 10:52 PM UTC

فرماندار رشت؛ گیلانیان در 26فروردين همراهی خود را با دولت تدبیر امید اعلان میکنند

مهدوي: مسير ما در جهت حفظ جايگاه واقعي بشر و دفاع از ماهيت الهي و انساني اوست نه در جهت تخريب و ساخت سلاحهاي مخرب

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پيش از ظهر امروز (23 فرودین) جلسه اي با موضوع تمهيد مقدمات سفر رياست جمهوري به استان گيلان ، با حضور فرماندار شهرستان رشت، بخشداران، دهياران و ساير مسئولين ذيربط در سالن همايش بانک ملي شهر رشت برگزار گرديد.

 

سيدعيسي مهدوي ، فرماندار شهرستان رشت ، تشکيل شوراي اسلامي روستا و دهياري ها را از برکات نظام جمهوري اسلامي دانست و تصريح کرد: وجود شوراي اسلامي و دهياريها حاصل مديريت صحيح نظام است که جاي شکر دارد.

 

وي با اشاره به سفر رئيس جمهور به گيلان گفت: با دعاي خير خانم فاطمه زهرا(س) ، در اين سال جديد که مي توان آنرا سال فاطمي نيز در نظر گرفت ، خير و برکت از ابتداي سال نصيب ملت ايران گرديده که سهم مردم گيلان با حضور رئيس جمهور محترم ، ويژه خواهد بود.

 

فرماندار شهرستان رشت با تاکيد بر اينکه در اين برهه حساس زماني ، دشمنان ، سعي برکارشکني و کند کردن حرکت رو به جلوي نظام دارند ، گفت: ملت ما همه گونه و با اقتدار از ولايت فقيه ، نظام و از پيشرفتهاي هسته اي در صحنه بين المللي حمايت مي کنند؛ به خصوص که امسال با تدبير هوشمندانه رهبري معظم انقلاب(مدظله عالي)، به عنوان عملياتي همدلي و همزباني ملت و دولت ملقب گرديده است.

 

وي با اشاره به حضور مقتدرانه و سياستهاي ولايي دولت تدبير و اميد در عرصه هاي جهاني براي دفاع از همه دستآوردهاي انقلاب گفت: دنيا متوجه شده که راه انقلاب ، همانا برحق و درست است و مسير ما در جهت حفظ جايگاه واقعي بشر و دفاع از ماهيت الهي و انساني اوست نه در جهت تخريب و ساخت سلاحهاي مخرب و از اهداف نظام ، زندگي و رشد سعادتمندانه همه انسانها و حرکت در مسير الي الله است.

 

مهدوي از اولين سفر رئيس جمهور در سال 94 با عنوان «کاروان تدبير و اميد در سرزمين همدلان و همراهان » ياد کرد و افزود: ما با حضور گسترده خود به نداي رهبر معظم انقلاب(مدظله عالي) ، چونان هميشه لبيک گفته و ولايت مداري و ولايت پذيري خود را بار ديگر اثبات خواهيم کرد.

 

وي افزود: حضور رئيس جمهور محترم وهيئت همراه در اين برهه از زمان و در مرحله تصميم گيري و عملياتي شدن بودجه و برنامه ريزي سالانه دولت ، مي تواند کمک بزرگي براي حل مشکلاتي باشد که در روستاها وجود دارد.

 

مهدوي با برشمردن مشکلات عمراني و اقتصادي خانوارهاي روستايي که باعث مهاجرت آنان به شهرها مي شود، تصريح کرد: بايد از برکات اين حضور در جهت پيشبرد اهداف توسعه روستايي نهايت استفاده را نمود.

 

وي همچنين با اشاره به رسم ميهمان نواز بودن گيلانيان گفت: شرايط ميزباني ما حکم مي کند که با هر آنچه در دسترس داريم و با توجه به ديد و معيار جهاني، در روز 26 ام فروردين ماه در ورزشگاه عضدي خود واقعي گيلانيان را چون هميشه نشان داده و در ابعاد بين المللي با حضور گسترده مردم در کنار دولت ، نظام مقدس جمهوري اسلامي را از هميشه سربلندتر نمائيم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه