زمان بارگزاری این صفحه: 9:26 AM UTC

فرماندار رودبار با برنامه و تدبیر عمل می کنند/ سمت برخی فرمانداران گیلان در دولت قبل

فرماندار فعلی رودبار، شخصی مذهبی، مردمی ،چابک و زیرک که ضمن حفظ آرامش و اقتدار سیاسی شهرستان از ابتدای قبول مسئولیت در عرصه ی عمل نشان داده اند که بسیار با برنامه و تدبیر عمل می کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

روزنامه اعتماد در شماره ۳۳۰۴ در تاریخ۸مرداد ۱۳۹۴ ، در مطلبی تحت عنوان (( تعیین تکلیف فرمانداران غیر همسو با دولت تا مهر ماه)) به نقل از آقای حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور می نویسد : ((از ۴۳۰ فرماندار،تنها ۳۲ فرماندار از دولت قبل باقی مانده اند که آقای مقیمی،معاون سیاسی دستور دادند سریع تر عملکرد آن ها نیز ارزیابی شود تا کسانی که سیاست های دولت را قبول ندارند یا در مدتی که بودند در راستای سیاست های دولت عمل نکرده اند، جابه جا شوند .))

 

پس از این نقل قول و ادامه ی مطلب در جدولی نام فرماندار مدبر و محبوب رودبار را نیز به عنوان کسی که در دولت قبل مسئولیت داشته اند، آورده اند. نویسنده ی این مطلب به عنوان یک رودباری غیر مقیم که به سرنوشت شهرستانم علاقه مندم نکاتی چند را در تحلیل مطلب روزنامه فوق به اطلاع خوانندگان می رسانم ؛

 

با دیدگاهی منصفانه و به دور از حب و بغض های سیاسی و جناحی و ضمن قدردانی از زحمات کلیه فرمانداران گذشته ، فرماندار محترم فعلی شهرستان، شخصی مذهبی، مردمی ،چابک و زیرک که ضمن حفظ آرامش و اقتدار سیاسی شهرستان از ابتدای قبول مسئولیت در عرصه ی عمل نشان داده اند که بسیار با برنامه و تدبیر عمل می کنند.

 

 

فرمانداری که چابکانه و مخلصانه در جای جای شهرستان در بین مردم حضور دارند . پای دردودل های مردم رو در رو می نشینند. از نزدیک با مشکلات مردم آشنا هستند . در حد مقدورات و بضاعت بودجه ای شهرستان اقدام به رفع مشکلات مردم می کنند.مشکلاتی که در بعضی از مناطق سال ها لاینحل باقی مانده بود ، با تدبیر و درایت ایشان حل شد . و از همه مهم تر اینکه فرمانداری ولایی و ولایتمدارند.

 

امید که در ارزیابی ها فقط عملکرد ها مورد نظر باشد که داشتن مسئولیت در دولت سابق ذنب لا یغفر و جرم نیست بلکه خدمت به بندگان خوب خدا بوده است و انشاالله ماجور باشند . بیاییم با پیروی از منویات مقام عظما ی ولایت ، هدفمان را فقط خدمت به بندگان خوب خدا قرار دهیم که خیر دنیا و آخرتمان در این است . انشاالله./  مجیدحبیبی

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه