زمان بارگزاری این صفحه: 2:03 AM UTC

فرماندار فومن؛کتابخانه عمومی فومن ساخته می شود.

قربانزاده با اشاره به اينکه مجتمع بزرگ فرهنگي آيت الله العظمي بهجت(ره) در مساحت 10 هکتار ساخته مي‌شود، اظهار کرد: بخشي از اين مجتمع به کتابخانه بزرگ عمومي شهرستان اختصاص مي‌يابد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گیلان ، وي از مردم اين شهرستان خواست که خواندن کتاب را جزو برنامه‌هاي روزمره خود قرار دهند و افزود: با خواندن کتاب مي‌توانند به ساختار فرهنگي کشور و شهرستان کمک کنند.

فرماندار فومن با اشاره به اينکه در شهرهاي اين شهرستان سه کتابخانه وجود دارد، گفت:تمام تلاش خود را براي افزايش کتابخانه‌هاي عمومي اين شهرستان انجام مي‌دهيم و از مردم مي‌خواهم که علاوه بر خواندن کتاب از نگهداري اين گنجينه معرفت تمام تلاش خود را انجام دهند.

قربانزاده با تاکيد بر اینکه  من در جلسات انجمن کتابخانه‌هاي شهرستان و بازديد از کتابخانه‌ها بصورت فعال شرکت مي‌کنم، خاطرنشان کرد:کتاب در ساختار فرهنگي مردم از اهميت زيادي برخوردار است.

وي تصريح کرد: اين شهرستان داراي يک کتابخانه عمومي در شهر فومن و يک کتابخانه عمومي در ماسوله است و کتابخانه‌اي در داخل پارک فومن در حال راه اندازي است.

فرماندار فومن افزود: در شهرستان اعتبارات زيادي براي امور فرهنگي در نظر گرفته شده که از تبصره 22 ماده 180 تملک دارايي و دو درصد براي تقويت کتابخانه‌ها مبني بر تجهيز آنها در کميته برنامه ريزي مصوب شده است.

قربانزاده  در نشست فرهنگی شهرستان فومن از ساخت بزرگترين مجتمع فرهنگي در این شهرستان  خبر داد و گفت: بزودي مجتمع بزرگ حضرت آيت الله بهجت در شهرستان فومن احداث مي‌شود، مجري ساخت اين مجتمع با اداره کل نوسازي است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه