زمان بارگزاری این صفحه: 5:27 PM UTC

فرمانده ناجا در رشت؛رفتار غرب درمبارزه با داعش یک رفتار کاریکاتوری است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در عرصه مبارزه با داعش ایران اسلامی در کنار دولت و ملت عراق برتر میدان است، تاکید کرد: رفتار غرب در مبارزه با داعش یک رفتار کاریکاتوری است.

بهگزارش پایگاه خبری صدای گیلان ، سردار اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز(5 آذر ) در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در سالن نیروی انتظامی رشت با بیان اینکه ماه صفر متعلق به اسرای کربلا و مصیبت‌هایی است که در راه شام بر اهل بیت(علیهم السلام) وارد شد، اظهار کرد: امروز 5 آذر سالروز تشکیل بسیج با فرمان تاریخی امام راحل است که موجب حفظ، بقاء و بیمه شدن انقلاب اسلامی ایران شد.

گروه‌های تکفیری ترجمه اموی از دین است

وی با بیان اینکه اساس انقلاب اسلامی ایران با حضور مردم و رهبری امام خمینی(ره) بود، گفت: ترجمه مفهوم و واژه انقلاب و امت در انقلاب اسلامی ایران متبلور شد رابطه ایی که با گذشت 14 قرن حتی تصور آن نیز سخت بود، آرزویی که با صلح امام حسن(علیه السلام)، حکومت از دست ائمه اطهار رفت و ظالمان بر مسلمانان حاکمیت یافته و انبوهی از انحرافات را به نام دین ترویج کرده و به نام اسلام بر مردم حکومت کردند.

سردار احمدی مقدم اضافه کرد: ترجمه اموی و عباسی از دین را به نام گروه‌های تکفیری و داعش به مردم می‌دهند که دست بیگانگان در آن اشکار است تا اسلام را مخالف پیشرفت و تعامل نشان داده و چهره‌ای خشن و زشت از اسلام به جهانیان ارائه دهند که این پدیده جدیدی نیست.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام که فاجعه کربلا را آفریدند همین تفکر را داشتند و به اسم اسلام بر مردم ظلم روا داشته و مردم را به حاشیه راندند و امروز تکفیری‌ها در سلطه کوچک خود حتی بر مردمان دیارشان رحم نکرده و موجب فرار مردم از سرزمینشان شدند.

ظهور گروه‌های تکفیری حقیقت اسلام را بر جهانیان آشکار کرد

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تکفیری‌ها برای هر عملی بدون عقلانیت حکمی صادر می‌کنند افزود: با ظهور گروه‌های تکفیری حقیقت اسلام که امام راحل آن را احیا کرد در دنیا در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در عرصه مبارزه با داعش در کنار دولت و ملت عراق برتر میدان است، تاکید کرد: رفتار غرب در مبارزه با داعش یک رفتار کاریکاتوری است و پروازهای آمریکایی در مناطق مرزی ما و در گل و لای برای ملت عراق مهمات می‌ریزند

سردار احمدی مقدم تصریح کرد: غرب فقط شعار آزادی و دموکراسی را سر می‌دهد و در عمل آنگونه که منافعشان اقتضاء می‌کند رفتار می‌کنند و این درحالی است که جمهوری اسلامی ایران چهره‌ایی از مدنیت را عرضه کرد که منطبق بر دین، عقلانیت، خرد و مردم سالاری است و مردم در صحنه حضور دارند.

وی با بیان اینکه دموکراسی در غرب به واسطه رسانه، تبلیغات، پول و باند و گروه بازی بوده و انتخابات آن محدود است تاکید کرد: در جمهوری اسلامی ایران رابطه حکومت، امامت و امت یک رابطه دائمی است و مردم در صحنه‌های دفاع از انقلابشان حضوری گسترده دارند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: اگرچه مردم انتقادهای بسیاری به روش‌ها و رفتارهای مسئولان دارند و حکومت را اصلاح پذیر دانسته و نقد می‌کنند که این نشانه آزادی در کشور است اما همه مدافع اصل نظام هستند.

ملت ایران با وجود همه اختلاف سلیقه ها مدافع نیم مذاکره کننده هستند

وی با اشاره به مذاکرات هسته ایی اخیر اذعان کرد: مردم در اصل دفاع از حق هسته‌ایی ملت ایران مشترک هستند گرچه اختلاف سلیقه‌هایی وجود دارد اما مردم ما مدافع گروه مذاکره کننده هستند و آنها با قدرت و پشتوانه مردمی از حق ملت ایران دفاع می‌کنند.

احمدی مقدم افزود: امروز 6 دولت بزرگ دنیا که مدیریت جهان را در دست دارند در یک طرف میز مذاکره و جمهوری اسلامی ایران در سوی دیگر است و ایران در چنان سطح اقتدار و توانایی است که این همه لشکر کشی می‌کنند تا با نماینده جمهوری اسلامی ایران مذاکره کنند.

وی تاکید کرد: این عزم، اراده و روحیه بسیجی، ایستادگی، فداکاری، مخلص بودن، پیشگام بودن، را امام خمینی(ره) به ملت اعطا کرد.حکومت و مردم در جمهوری اسلامی ایران قابل تفکیک نیست وی با بیان اینکه حکومت و مردم در جمهوری اسلامی ایران قابل تفکیک نبوده و بسیج نماد آن است، اذعان کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی ناشی از دو عنصر امامت و ولایت از یکسو و امت از سوی دیگر است که همراهی بودن ان با تعالیم اسلام موجب عزتمندی شده است.

سرار احمدی مقدم خاطرنشان کرد: امروز دشمن با این وحدت ملی و اراده قوی که در دفاع از اسلام وجود دارد در تلاش است تا مردم را به واگرایی دعوت کرده و شعار «ما نمی توانیم» را به ملت القاء کنند.

وی اذعان کرد: در طول این سه سال که بیشترین تحریم‌ها و فشارها بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود ما بیشترین نفوذ را در منطقه یافته و توطئه‌ها را خنثی کردیم.
طولانی کردن مذاکرات هسته ایی بهانه‌ایی برای جلوگیری از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز ایران اسلامی تکیه گاه و قبله گاه مسلمانان جهان و مردم منطقه به واسطه اقتدارش است، تصریح کرد: طولانی کردن مذاکرات بهانه‌ایی است برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران چرا که از اقتدار آن واهمه دارند.

وی با بیان اینکه دشمن در صدد است تا با کار سیاسی و رسانه‌ایی کشور را از درون بپوساند، افزود: شاکله مردم، نیروهای مسلح و بسیج که نماد و تبلور حضور مردم در دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی ایران است مجال چنین تفکری را به دشمن نمی‌دهد.

وی استقلال را مهمترین دستاورد امام راحل برای ملت ایران دانست و اذعان کرد: ما ثابت کردیم تحت هیچ فشاری تسلیم نشده و هیچ وقت در میدان مبارزه با دشمنان چهره‌ایی بی اختیار نیستیم./شبستان

تصاویر حضور سردار احمدی مقدم در گیلان.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه