زمان بارگزاری این صفحه: 9:04 PM UTC

افتتاح فروشگاه بزرگ «سرزمین شاد» با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی در رشت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت؛ فروشگاه بزرگ سرزمین شاد در فضایی به مساحت تقریبی 1800 مترمربع احداث شده و برای بیش از 85 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی برای راه اندازی این فروشگاه گفت: فروشگاه بزرگ سرزمین شاد در فضایی به مساحت تقریبی 1800 مترمربع احداث شده است و برای بیش از 85 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است.

به گزارش صدای گیلان، علی منتظری تصریح کرد: محصولات ارائه شده در این فروشگاه از تولیدات گروه تولیدی سرزمین شاد به عنوان بزرگترین واحد دوخت و دوز کشور با بیش از یک هزار و 200 نفر پرسنل زبده و کارآزموده در منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی می باشد.

 

فرماندار شهرستان رشت در برنامه افتتاح این فروشگاه گفت: فعالیت واحدهای صنعتی با قابلیت و قدرت رقابت با محصولات مشابه خارجی در گیلان، مایه افتخار استان و کشور است.

سید عیسی مهدوی افزود: گروه تولیدی سرزمین شاد با ایجاد فروشگاه های معتبر در سطح کشور و صادرات محصولات تولیدی خود، روند کاملی را در تولید و تجارت ایجاد و علاوه بر فروش و بازاریابی محصولات خود، زمینه های اشتغال پایدار را برای جوانان این استان فراهم کرده است.

 

مدیرعامل گروه تولیدی سرزمین شاد در جریان افتتاح این فروشگاه گفت: سرمایه گذاری در اجرای این طرح و آغاز به کار این فروشگاه یکی از ابتکارات انجام شده در ایجاد فروشگاه های عرضه پوشاک با برند معتبر در مسیرهای بین شهری و لب جاده ای است.

وی با اشاره به تولید و عرضه انواع پوشاک برای کودکان، بانوان و آقایان در سنین مختلف و با سلایق مختلف گفت: یکی از مهم ترین اهداف گروه شرکت های سرزمین شاد جلوگیری از سوء استفاده دلالان و عرضه محصولات نامعتبر و بی کیفیت در سطح کشور است.

احمد طاهری افزود: محصولات گروه تولیدی سرزمین شاد با نام تجاری ROOH علاوه بر عرضه مستقیم در شهرهای انزلی، رشت، تهران، مشهد، ارومیه، بابل، اردبیل، تبریز، خرم آباد، قائمشهر، بیرجند و نور به کشورهای اروپایی و خاورمیانه صادر می شود.

وی تصریح کرد: طرح توسعه بعدی گروه تولیدی سرزمین شاد احداث فروشگاه چند منظوره به مساحت تقریبی 8 هزارمترمربع در منطقه آزاد انزلی است.

طاهری افزود: این فروشگاه چندمنظوره در 5 طبقه شامل رستوران، هایپر مارکت، عرضه لوازم خانگی و عرضه پوشاک و … با سرمایه گذاری بیش از 600 میلیارد ریال در حال احداث است و تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است؛ گروه تولیدی سرزمین شاد صادرکننده نمونه کشوری در سال 93 و واحد کارآفرین نمونه استان در منطقه آزاد تجاری، صنعتی انزلی واقع شده است و شعبه جدید فروشگاهی این گروه تولیدی در کیلومتر 10 جاده رشت – انزلی بعد از بازار الگویی ماهی فروشان افتتاح شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه