زمان بارگزاری این صفحه: 6:10 PM UTC

فعالیت نمایشگاه بهاره در رودسر از 15 تا 25 اسفند

صدای گیلان – آغاز کار نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره و فروش های فوق العاده از 15 اسفند در رودسر.

علی حسین نیا

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رودسر با اشاره به همکاری اصناف این شهرستان در فروش های فوق العاده در این شهرستان از همکاری 40 واحد صنفی با ارائه10 تا 15 درصد تخفیف به شهروندان رودسری خبر داد.

به گزارش صدای گیلان، علی حسین نیا  با اشاره به برپایی نمایشگاه عرضه ی مستقیم کالای بهاره از پانزدهم لغایت 25 اسفند ماه گفت: 40 غرفه فروش مستقیم در این نمایشگاه جانمایی شده است و کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با 10 تا 15 درصد تخفیف در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

حسین نیا همچنین از عرضه و فروش مرغ منجمد با قیمت 5900 تومان در این شهرستان خبر داد و افزود: 6 مرکز، کار توزیع مرغ منجمد را در این شهرستان انجام می دهند.

این مسول با اشاره بر لزوم نظارت بر عرضه و فروش اقلام مورد نیاز شهروندان و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی مانند کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت کالا، فروش اجباری، عدم صدور فاکتور برای خریدار و …. گفت: علاوه بر بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رودسر و بازرسان اتاق اصناف بازرسان اداره تعزیرات حکومتی ، شبکه بهداشت و درمان، میراث فرهنگی و گردشگری و … بر نحوه ی فعالیت مراکز فروش و خدمات نظارت می کنند و شهروندان رودسر می توانند برای مشارکت بیشتر و نظارت بر بازار با شماره تلفن 124 ستاد خبری و یا 42627043و 42626043 واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت و یا شماره 42616121 اتاق اصناف شهرستان رودسر تماس حاصل نمایند.

مطالب بیشتر؛

  • اما و اگرهای ثبت جهانی ماسوله نبود مدیریت یکپارچه شهری یکی دیگر از موانع ثبت جهانی ماسوله است.
  • امیر تتلو در پادگان نظامی چه می‌کند؟/ عکس امیر تتلو عکس‌هایی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد، که به نظر می‌رسد در یک پادگان نظامی گرفته شده است.
  • جدال بین بچه پولدارها و بچه بی پول های تهران در اینستاگرام راه اندازی یک صفحه در فضای مجازی با نام بچه پولدارهای تهران در مدت کوتاهی مورد توجه زیادی قرار گرفت.حتی برخی رسانه های خارجی نیز به آن توجه نشان دادنند مثل بی بی سی ، الما نیتور،تایمز.و این صفحه در مدت کوتاهی دنبال کنندگان زیادی داشته […]
  • جمجمه تیمور لنگ/ عکس صدای گیلان - در سال 1941 مقارن با جنگ جهانی دوم آرامگاه امیر تیمور گورکانی بدست محققان شوروی شکافته شد تا با بدست آوردن بقایای وی چهره اصلی اورا ترسیم کنند. در نبش قبر تایید شد که یک پای جنازه از پای دیگرش کوتاه تر است. […]
  • آگهی فروش مواد مخدر روی دیوار/ عکس این روزها مردم در برخی از خیابان‌ها و معابر پایتخت شاهد تبلیغات علنی فروشندگان شیشه و هروئین آن هم با قیمت مناسب هستند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه