زمان بارگزاری این صفحه: 8:48 PM UTC

فعالیت نمایشگاه بهاره در رودسر از 15 تا 25 اسفند

صدای گیلان – آغاز کار نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره و فروش های فوق العاده از 15 اسفند در رودسر.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رودسر با اشاره به همکاری اصناف این شهرستان در فروش های فوق العاده در این شهرستان از همکاری 40 واحد صنفی با ارائه10 تا 15 درصد تخفیف به شهروندان رودسری خبر داد.

به گزارش صدای گیلان، علی حسین نیا  با اشاره به برپایی نمایشگاه عرضه ی مستقیم کالای بهاره از پانزدهم لغایت 25 اسفند ماه گفت: 40 غرفه فروش مستقیم در این نمایشگاه جانمایی شده است و کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با 10 تا 15 درصد تخفیف در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

حسین نیا همچنین از عرضه و فروش مرغ منجمد با قیمت 5900 تومان در این شهرستان خبر داد و افزود: 6 مرکز، کار توزیع مرغ منجمد را در این شهرستان انجام می دهند.

این مسول با اشاره بر لزوم نظارت بر عرضه و فروش اقلام مورد نیاز شهروندان و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی مانند کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت کالا، فروش اجباری، عدم صدور فاکتور برای خریدار و …. گفت: علاوه بر بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رودسر و بازرسان اتاق اصناف بازرسان اداره تعزیرات حکومتی ، شبکه بهداشت و درمان، میراث فرهنگی و گردشگری و … بر نحوه ی فعالیت مراکز فروش و خدمات نظارت می کنند و شهروندان رودسر می توانند برای مشارکت بیشتر و نظارت بر بازار با شماره تلفن 124 ستاد خبری و یا 42627043و 42626043 واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت و یا شماره 42616121 اتاق اصناف شهرستان رودسر تماس حاصل نمایند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه