زمان بارگزاری این صفحه: 6:49 AM UTC

قاتلی که داعش وار سر زن و شوهر لاهیجانی را جدا کرده بود، دستگیر شد

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری قاتل یک زن‌ و شوهر روستای لیالستان این شهرستان پس از 4 سال خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محمد قاسمی با اعلام خبر دستگیری قاتل مذکور پس از چهار سال، اظهار کرد: حدود چهار سال پیش زن و شوهر روستای لیالستان لاهیجان به طرز فجیعی به قتل رسیده بودند که این موضوع موجب تشویش اذهان عمومی و بار روانی در این شهرستان شده بود و پلیس پس از بررسی صحنه وقوع قتل دستگیری قاتل را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه پس از بازنگری و مطالعه دقیق پرونده، کارآگاهان پلیس نسبت به فردی به نام «ص- ح» فرزند علی که از دوستان نزدیک مقتول بود مظنون شدند، افزود: پس از چهار سال مخفیگاه فرد قاتل شناسایی و در یک عملیات ضربتی فرد مجرم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه متهم ابتدا منکر هرگونه دخالت در قتل مقتولان شد، گفت: با توجه به شواهد و مستندات فرد دستگیر شده اعتراف کرد و راز قتل را فاش کرد.

وی ادامه داد: قاتل اعتراف کرد که با توجه به ارتباطات نزدیکی با مقتولان و خانواده آنها، خانواده مقتول از ازدواج دخترش با فرد مورد نظر مخالف بود و به همین دلیل نقشه قتل آنها را کشید.

به گفته قاسمی، قاتل اعتراف کرد که به همراه همدستش هنگام طلوع صبح مقتول را از منزلش به بهانه‌ای به سمت باغ متروکه کشاند و در آنجا با وی درگیر شد و با ضربات متعدد چاقو سر از بدنش جدا کرد.

وی اضافه کرد: قاتلان پس از ارتکاب جرم وارد اتاق همسر مقتول شدند و با گذاشتن بالش به‌ صورت مقتوله دست وی را چاقو زده و سرش را به طرز وحشتناکی با چاقو جدا کردند.

فرمانده انتظامی لاهیجان، انگیزه قتل را مخالفت پدر مقتوله با ازدواج دخترش عنوان کرد و یادآور شد: در این راستا پرونده دیگری تشکیل و قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد و تلاش برای دستگیری همدست او ادامه دارد./ فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۳ نظر یا دیدگاه برای “قاتلی که داعش وار سر زن و شوهر لاهیجانی را جدا کرده بود، دستگیر شد”

 1. لاهیجانی اصیل نوشته است:

  سرش را باید با چاقو جدا کنند.البته ابتدا باید به اندازه کافی زجرکش شود و بعد سرش را جدا کنند

 2. ناشناس نوشته است:

  ای حرامی خوب این کارت نشون میده که خانواده دختر به اندازه کافی از تو شناخت داشتنند و دخترشون را بهت ندانند .
  اگه دخترشون را هم بهت می دانند چه بسا سرش را با چاقو به بهانه ای جدا می کردی
  باید 4سال که فراری بوده به همین اندازه هرروز شکنجش کنند و بعد اعدامش کنند

 3. الناز نوشته است:

  با سلام میخواستم بگم این قاتل باید اشد مجازات بشه
  در ضمن از اگاهی ونیروی انتظامی لاهیجان بعیده که این قاتل و پیدا کرده باشن چون ما پرونده قتل 10 ساله داریم که هیچ کاری نکردن واقعا جای تاسفه
عناوین ویژه