زمان بارگزاری این صفحه: 11:14 AM UTC

قاتل ۲۷ ساله در رشت اعدام شد

قاتل ۲۷ ساله اهل رشت پس از طی مراحل قانون صدور حکم به جرم قتل عمد در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

قاتل ۲۷ ساله در رشت اعدام شد

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری گیلان یک محکوم مرتکب به جرم قتل عمد در زندان مرکزی شهر رشت به دار مجازات آویخته شد.

 

در پی صدور حکم اعدام متهم ذیل به جرم قتل عمد که به قصاص نفس محکوم گردیده و حکم مذکور مورد تایید دیوان عالی کشور و تنفیذ ریاست محترم قوه قضائیه نیز قرار گرفته است و با عنایت به هماهنگی های صورت گرفته و سیر تشریفات و مراحل قانونی در بامداد یوم جاری مورخ ۱۹/۲/۱۳۹۴حکم مجرم ذیل الذکر با حضور مقامات رسمی و با رعایت موازین شرعی و قانونی در محل زندان مرکزی شهرستان رشت به اجرا در آمد و جسد پس از اجرا جهت تحویل به سردخانه منتقل گردید.

( نام و نام خانوادگی: ا.ف نام پدر: شاپور سن:۲۷ اهل/تابعه: رشت – ایران موارد اتهامی: قتل عمد مرحومه س.آ )

 

شایان ذکر است دستگاه قضایی گیلان و شورای حل اختلاف دادگستری استان در جهت کسب رضایت اولیاء دم نهایت تلاش خود را بکار گرفت که در نهایت با درخواست آنها و صدور مجوز از سوی ریاست معظم قوه قضائیه حکم فوق اجرا گردید.

مطالب بیشتر؛

  • زیان‌دهی 70 درصد صنایع بورس+اسامی بورس اوراق بهادار تهران با در اختیار داشتن 38 صنعت ضعیف‌ترین عملکرد خود را از ابتدای سال تاکنون نشان داد و با زیان 27 صنعت (بیش از 70 درصدی)مواجه شد. به گزارش صدای گیلان به نقل از ایسنا؛ بورس اوراق بهادار تهران که به دلیل ابهامات سیاسی و اقتصادی از ابتدای سال تاکنون گرفتار رکود شده […]
  • تحریم ها علیه ژنرال سلیمانی لغو نمی شود/ آن سلیمانی فرد دیگری است وزیر امور خارجه آمریکا گفت با همتای عربستانی اش درباره توافق هسته ای ایران صحبت کرد.
  • تصمیمات جدید داعش در ایجاد تغییراتی در قرآن و تخریب کعبه صدای گیلان - پایگاه‌های اینترنتی وابسته به داعش از تصمیمات جدید تروریست‌ها در مورد ایجاد تغییراتی در قرآن کریم و تخریب کعبه خبر داد.
  • گیلان در تب بیکاری می سوزد ایجاد بنگاه های کوچک و متوسط که عاملی برای خلق فرصت سرمایه گذاری و اشتغال مولد در هر جامعه ای به شمار می روند باید از اولویت های اساسی در برنامه های توسعه اقتصادی استان باشند. به گزارش خبرنگار مهر، بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط در ایجاد اشتغال، و فراهم کردن بستر مناسب برای نوآوری و […]
  • مگر ماهیان ماسک ضد آلودگی می زنند!؟ نتیجه آزمایشات چه شد؟ هر وقت به سراغ مسئولان شیلات مازندران یا گیلان و گلستان می رویم از آلودگی ماهیان خزر اظهار بی اطلاعی می کنند در حالی که مدیرکل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران می گوید: گسترش آلودگی دریای خزر برای صیادان مشکل ایجاد کرده […]


عناوین ویژه