زمان بارگزاری این صفحه: 5:29 PM UTC

قدردانی نماينده ولي فقيه، استاندار و رئيس مجمع نمايندگان گیلان از رئيس جمهور

گیلان – نماينده ولي فقيه در گيلان ، استاندار و رئيس مجمع نمايندگان در نامه اي به رئيس جمهور از سفرکاروان تدبير واميد به گيلان قدردانی کردند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نماينده ولي فقيه در گيلان ، استاندار و رئيس مجمع نمايندگان  در نامه اي به رئيس جمهور با قدرداني از سفرکاروان تدبير واميد به گيلان نوشتند : انشاء ا… با اجرايي شدن مصوبات ارزشمند و گراسنگ اين سفرو هم‌چنين هدايت‌ها و عنايت‌هاي پدرانه و دلسوزانه شما حجاب کم بهره‌گي از گيلان زمين رخت بسته و چرخ‌هاي توسعه و پيشرفت باشتابي مضاعف خواهد چرخيد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان متن اين نامه به اين شرح است :

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي حجت الاسلام والمسلمين دکتر روحاني
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران

با سلام و احترام و تحيات الهي

حضور سبز کاروان تدبير و اميد در پانزدهمين سفر استاني به سرزمين همدلان اميدوار، گيلان هميشه بهار كه شكوه همدلي دولت و ملت را رقم زد خاطره دلنشيني است که در فکر و جان مشتاقان توسعه گيلان نقش بسته و چون برگ زريني در کتاب جاودان تاريخ اين استان خواهد درخشيد. برکت گام‌هاي‌تان و هيأت محترم وزيران به استان هميشه بهار گيلان بهار ديگري را براي سرزمين آب و آيينه و قرآن به ارمغان آورده و شور و نشاط و شادماني بر لبهاي مردم نشانده است.

انشاء ا… با اجرايي شدن مصوبات ارزشمند و گراسنگ اين سفر و هم‌چنين هدايت‌ها و عنايت‌هاي پدرانه و دلسوزانه شما حجاب کم بهره‌گي از گيلان زمين رخت بسته و چرخ‌هاي توسعه و پيشرفت باشتابي مضاعف خواهد چرخيد.

اينجانبان به نمايندگي از مردم فهيم و ولايتمدار گيلان که استقبال با شکوه و کم نظيري از حضرتعالي داشتنداز همت و درايت آن جناب و کاروان تدبير واميد که چراغ اميد و مهرباني را در دلهاي گيلانيان روشن نموده‌اند تقدير و تشکر و سپاسگزاري مي‌نماييم و همه مديران اجرايي استان ، نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي ، ائمه جمعه و جماعات با همراهي مردم فهيم گيلان متعهد مي‌شويم دست در دست هم براي آباداني بيشتر استانمان ، تا اجرايي شدن کامل مصوبات اين سفر از هيچ کوششي فروگذار نکنيم.

خداوند بر طول عمر مقام معظم رهبري و عزت و اقتدار حضرتعالي و نظام اسلامي بيفزايد.

 

 

زين العابدين قرباني               محمدعلي نجفي         محمود شکري
نماينده ولي فقيه در گيلان   استاندار گيلان           رئيس مجمع نمايندگان                   

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه