زمان بارگزاری این صفحه: 6:43 PM UTC

قد «رهبر کره شمالی» بلندتر شد!/ عکس

صدای گیلان – مدل جدید آرایش مو و ابروهای رهبر کره شمالی باعث شده چهره او نسبت به قبل، خشن تر و سنش بیشتر نشان داده شود. منتقدان وی، همواره سن اندک او را برای ریاست این کشور مورد اشاره قرار می دهند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صفحات شبکه های اجتماعی از تغییر مدل آرایش موی رهبر کره شمالی خبر می دهند.

به گزارش عصرایران به نقل از سایت آر تی روسیه، جدیدترین عکس از “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی نشان می دهد او مدل موی خود را به طور اساسی تغییر داده است.

علاوه بر این رهبر جوان کره شمالی، شکل ابروهای خود را نیز به میزان زیادی تغییر داد.

 

مدل موی جدید رهبر کره شمالی

438616_406

این تصاویر جدید از رهبر کره شمالی به هنگام شرکت او در کنگره حزب حاکم (حزب کارگر) در شهر پیونگ یانگ گرفته شده اند.

در مدل موی جدید رهبر کره شمالی، او موهایش را به سمت بالا داده است و این باعث می شود قدش چند سانتی متر بیشتر به نظر برسد!

در مورد آرایش جدید ابروهای رهبر کره شمالی هم با نگاهی به عکس جدید او مشخص می شود نصف ابروها برداشته شده است.

مدل جدید آرایش مو و ابروهای رهبر کره شمالی باعث شده چهره او نسبت به قبل، خشن تر و سنش بیشتر نشان داده شود. منتقدان وی ، همواره سن اندک او را برای ریاست این کشور مورد اشاره قرار می دهند. او 32 سال بیشتر ندارد.

قبل از این دولت کره شمالی در ماه مارس گذشته با صدور بخشنامه ای اعلام کرد همه شهروندان مذکر این کشور باید موی خود را مانند مدل موی رهبر کره شمالی کوتاه کنند.
این فرمان، سراسری بود و همه ملزم به رعایت آن بودند.

 

مدل موی قبلی رهبر کره شمالی

438617_576 438618_483

مطالب بیشتر؛

  • نصرالله؛ آیت الله بهجت، فقیهی عارف و زاهدی با کرامات عالیه بود دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم بزرگداشت مقام حضرت آیت‌الله محمد تقی بهجت در بیروت اظهار داشت که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افق‌های جدیدی به روی جوانان گشوده […]
  • راه های روستایی گیلان از عقب ماندگی شدید رنج می برد بحث راه و توجه به حمل و نقل جاده ای از مهمترین نیازهای روستائیان گیلان است که به عنوان یکی از زیرساخت های مهم در توسعه استان محسوب می شود که متاسفانه از عقب ماندگی شدید رنج می برد. به گزارش خبرنگار مهر، این مسئله برای روستائیان و تولیدکنندگان محصولات دامی و کشاورزی برای عرضه […]
  • خلیلی از شهرداری رشت برکنار شد محمدابراهیم خلیلی عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر رشت با رای 10 عضو از 15 عضو شورای اسلامی این شهر از سمت خود به عنوان شهردار رشت برکنار شد.
  • جنگل‌های گیلان سطل زباله شده‌اند تاکنون برای حل بحران زباله در گیلان کارهای زیادی انجام شده اما آنچه مسلم است اینکه هیچ یک تاکنون نتیجه بخش نبوده و هر روز بر حجم زباله‌های رها شده در دامن طبیعت افزوده می‌شود. و این مساله سلامت مردم شهرها و روستاها را با مخاطراتی روبرو کرده […]
  • سرباز دارای ۸ فرزند و ۳ نوه، متولد سال ۱۳۵۵ است معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اعزام به خدمت سرباز دارای ۸ فرزند و سه نوه با تاریخ تولد سال ۱۳۴۹ صحت ندارد، بلکه وی متولد سال ۱۳۵۵ است.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه