زمان بارگزاری این صفحه: 4:54 PM UTC

قصر 14 میلیون پوندی سلین دیون + عکس

مسئول فروش این ملک اظهار داشت:این خواننده مشهور قصد فروش این خانه به سبک فرانسوی را دارد و به همراه مبلمان خاص و کارهای هنری درون آن به فروش خواهد رسید.

به گزارش صدای گیلان به نقل از روز نو عمارت اعیانی و شگفت انگیز “سلن دیون” واقع در جزیره ای خصوصی در کبک کانادا به قیمت 14 میلیون پوند در معرض فروش قرار گرفت.
این خانه زیبا دارای 6 اتاق خواب٬کتابخانه ٬سالن ورزشی ٬اتاق بازی کودکان واستخر است که در سال 2001 ساخته شده و 4 طبقه است.

مسئول فروش این ملک اظهار داشت:این خواننده مشهور قصد فروش این خانه به سبک فرانسوی را دارد و به همراه مبلمان خاص و کارهای هنری درون آن به فروش خواهد رسید.

وی افزود:این عمارت، خانه ای شگفت انگیز در یک جزیره خصوصی است که خریدار آن علاوه بر زیبایی معماری٬ مجذوب طراحی داخلی آن خواهد شد.
این خواننده معروف چندی پیش به خاطر مبتلا بودن همسرش به سرطان مدتی از کار کناره گیری کرده است.

عمارت 14 میلیون پوندی سلین دیون خواننده معروف

عمارت 14 میلیون پوندی سلین دیون خواننده معروف

F1413609514 W1413609472

مطالب بیشتر؛

  • کمپین «آب، زندگی است» تاکنون تهمینه میلانی، داریوش فرهنگ، بهاره رهنما، حدیث فولادوند، جمشید پژویان، رضا یزدانی، رضاایرانمنش، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، آرام جعفری و همچنین عیسی کلانتری، شهربانو امانی، طهماسب مظاهری، صادق زیباکلام و مهدی تقوی از کمپین «آب، زندگی است» حمایت […]
  • علیزاده؛ مشکلات بیمه هنرمندان صنایع دستی گیلان باید به صورت ویژه حل شود صدای گیلان - نشست " بررسی موانع و مشکلات صنایع دستی و فرش دستباف" به میزبانی معاون برنامه ریزی استانداری گیلان با حضور جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی،بانکها و هنرمندان صنایع دستی و فرش دستبافت برگزار […]
  • بن لادن کردی داعش به هلاکت رسید/ عکس داعش - صدای گیلان؛ نیروهای مقاومت مردمی در شهر موصل، یکی از عناصر کرد داعش معروف به بن لادن را به هلاکت رساندند.
  • بازدید وزیر جهاد کشاورزی از مزارع لولمان رشت - صدای گیلان؛ وزیر جهاد کشاورزی از طرح تجهیز مزارع لولمان بازدید کرد.
  • زنان داعشی گروهک “خنساء” چه می‌کنند؟ در حالی که زنان سوری و عراقی توسط عناصر داعش مورد اذیت و تجاوز قرار می‌گیرند، گروهک زنان "خنساء" با گشت زدن در خیابان‌ها با هر گونه ارتباط میان زن و مرد مقابله و آنان را با زور شلاق و ضرب و شتم مجبور به زدن نقاب می‌کنند. به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، گروهک نظامی زنان "خنساء" یکی از […]


عناوین ویژه