زمان بارگزاری این صفحه: 6:21 PM UTC

كلاهبرداري ميلياردي يک زوج از كشاورزان گیلانی

زوجي كه با ارائه چك هاي سرقتي و فاقد اعتبار از كشاوران، 20 ميليارد ريال كلاهبرداري كرده بودند، توسط پليس رشت دستگير شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سردار “ابرهيم قائد رحمتي” فرمانده انتظامي استان گيلان گفت: در پي اعلام شكايت 15 نفر از اهالي چند روستاي بخش “خشكبيجار” رشت مبني بر اينكه زن و مردي با كسب اعتماد و ترفند خاص از آنان 500 ميليون ريال برنج با ارائه چك هاي سرقتي و فاقد اعتبار خريداري كرده اند، موضوع مورد بررسي ماموران انتظامي اين شهرستان قرارگرفت .

وي افزود: ماموران در خلال رسيدگي به پرونده با شكات ديگري مواجه شده و به وسعت كلاهبرداري اين زوج پي برده تا اينكه با تلاش زياد مطلع شدند كه اين زوج در يكي از روستاهاي شهرستان همجوار رشت مخفي شده اند.

سردار قائد رحمتي با اعلام قدرداني از تعامل خوب دستگاه قضائي با پليس گفت: در اجراي نيابت قضائي ماموران اين زوج كلاهبردار را دستگير كردند.

سردار قائد رحمتي وسعت كلاهبرداري اين زوج را كه تاكنون مشخص شده در خشكبيجار، آستانه، كياشهر و خمام با مبلغ كلاهبرداري بيش از20 ميليارد ريال اعلام و تصريح کرد: اين زن و شوهر کلاهبردار با خريد برنج با مبلغ بالاتر از قيمت روز توانسته بودند اعتماد كشاورزان را به خود جلب کنند.

فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان با اعلام اينكه هم اينك پرونده اين زوج كلاهبردار در حال رسيدگي مي باشد از كشاورزان خواست، از معامله با افراد ناشناس كه با دسته چك معامله مي كنند، خودداري کنند./پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه