زمان بارگزاری این صفحه: 4:36 PM UTC

لاهوتی؛فرهادی از مجلس رای اعتماد می گیرد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان این که محمد فرهادی از روز چهارشنبه به عنوان وزیر علوم مشغول به کار خواهد شد گفت؛ نمایندگان به وی رای اعتماد می دهند و وی وزیر علوم خواهد شد.

به گزارش صدای گیلان؛  مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی «بولتن نیوز» با اشاره به معرفی محمد فرهادی به مجلس از سوی رئیس جمهور برای تصدی مسئولیت وزارت علوم، گفت: به نظر میرسد که نمایندگان نسبت به فرهادی مشکلی نداشته باشند و با رای بالایی وی را راهی وزارت علوم کنند.

وی افزود، نمایندگان مجلس به دلیل این که افراد معرفی شده قبلی نقشی در فتنه داشتند به آنها رای ندادند اما فرهادی از این قاعده مثتثنی و قطعا از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت وزارت علوم یکی از وزارتخانه های مهم دولت محسوب می شود و انتظار نمایندگان هم از وزیر علوم این است که وی بدون تنش و جنجال های سیاسی و در راستای اهداف نظام این وزارتخانه را هدایت کند.

نظر نمایندگان نسبت به فرهادی مثبت است و وی از مجلس رای اعتماد می گیرد

لاهوتی خاطرنشان کرد انتظار دانشجویان و نخبگان دانشجویی نیز این است تا وزارت علوم در راستای اهداف علمی و ارتقای سطح آموزشی دانشگاه ها حرکت کنند، مجلس نیز در این راه به عنوان بازوی حمایتی اقدام خواهد کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه