زمان بارگزاری این صفحه: 12:23 PM UTC

لایحه تسری حق و حقوق پرسنل نیروی انتظامی به کارکنان سپاه و ارتش

نمایندگان مردم در خانه ملت با بررسی اولویت دار لایحه تسری حق و حقوق پرسنل نیروی انتظامی به کارکنان سپاه و ارتش جمهوری اسلامی موافقت کردند.

لایحه تسری حق و حقوق پرسنل نیروی انتظامی به کارکنان سپاه و ارتش

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش پانا، نمایندگان در نشست علنی امروز چهارشنبه (۳۱ تیرماه) مجلس شورای اسلامی با بررسی اولویت‌دار لایحه تسری مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ۱۳۸ رأی موافق، ۱۰ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در مجلس موافقت کردند.

 

محمدحسین فرهنگی پس از تصویب در اولویت قرار گرفتن لایحه مذکور گفت: براساس آئین نامه داخلی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این لایحه در نشست هفته آینده مجلس بررسی خواهد شد.

 

در این نشست فتح الله حسینی به عنوان طراح لایحه مذکور گفت: در شرایط کنونی و براساس قانون استخدامی، پرسنل نیروی انتظامی از حق و حقوق ارشدیت برخوردار هستند اما پرسنل سپاه و ارتش جمهوری اسلامی از این امتیاز برخوردار نبوده و این قانون برای آنها اعمال نمی‌شود.

 

وی با بیان اینکه نیروی مسلح جمهوری اسلامی دارای جایگاه ویژه ای است، تصریح کرد: اخیرا دولت این لایحه را به مجلس ارائه کرده از اینرو اجرای این قانون هیچ بار مالی به همراه نداشته و منابع اعتباری آن دیده شده است.

 

مطالب بیشتر؛

  • شروع کابوس ویلاسازان در گیلان صدای گیلان؛خوش آب و هوا بودن و محیط مساعد استانهای شمالی و بخصوص استان گیلان موجبات سفرهای زیادی از مردم کشور به این مناطق میشود که در نگاه نخست به نظر می رسد این امر هم باعث استفاده مردم از مواهب الهی و طبیعی است و هم موجب رشد و رونق اقتصاد محلی و استانی می شود.اما در سالهای اخیر […]
  • احداث 7 تصفیه خانه فاضلاب در شهرکهای صنعتی گیلان صدای گیلان ؛ مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از احداث هفت تصفیه خانه فاضلاب در هفت نقطه از شهرک های صنعتی استان خبر داد.
  • روحانی تاکنون نتوانسته به خوبی توضیح دهد که احمدی‌نژاد چه بلایی سر این کشور آورد فیاض زاهد ، نویسنده کتاب مدیریت رسانه در بحران‌های بین‌المللی گفت: اگر تیم اطلا‌رسانی و مجموعه دولت یازدهم نتواند مشکلات ارث برده را برای افکار عمومی توضیح دهد، از جایگاه مدعی‌العمومی به جایگاه متهم نقل مکان خواهد […]
  • حواشی ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس دهم در فومن/ تصاویر به ترتیب سیدتقوی موسویان و ناصر عاشوری و سپس سامره عاشوری چیرانی سه نفر اول این دور از رقابت ها بودند که برای ثبت‌نام در فرمانداری حاضر شدند.
  • “سونامی طلاق” در راه است این روزها آمار طلاق به شکل نگران کننده‌ای در حال افزایش است و اگر همین طور پیش برویم باید منتظر پدیده‌ای به نام «سونامی طلاق» در کشور باشیم. این روزها دادگاه‌های خانواده میزبان زوج‌های جوانی است گهگاه با جنجال و اکثراً به صورت توافقی خواستار طلاق هستند، کافی است یک ساعت در راهروی […]


عناوین ویژه