زمان بارگزاری این صفحه: 7:53 PM UTC

لباس زرین آکادمی علوم بر تن رییس جمهوری ایران

هیات عالی آکادمی علوم تاجیکستان شامگاه چهارشنبه حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ایران را به عنوان عضو خارجی این آکادمی اعلام کرد.دکتر روحانی سومین ایرانی است که تاکنون به عنوان عضو خارجی این آکادمی انتخاب می شود.

صدای گیلان؛ هیات عالی آکادمی علوم تاجیکستان شامگاه چهارشنبه حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ایران را به عنوان عضو خارجی این آکادمی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : دکتر روحانی سومین ایرانی است که تاکنون به عنوان عضو خارجی این آکادمی انتخاب می شود.
در این مراسم اساتید آکامی علوم تاجیکستان پس از اعلام نام دکتر روحانی به عنوان عضو خارجی این آکادمی ، یکصدا به تشویق رییس جمهوری ایران پرداختند.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی و رضا داوری اردکانی دو ایرانی هستند که پیش از این برای عضویت این آکادمی انتخاب شده اند.
رییس آکادمی علوم تاجیکستان در این مراسم همچنین لباس زرین ویژه اعضای رسمی این آکادمی را به دکتر روحانی اهدا کرد.

مطالب بیشتر؛

  • ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث راه آهن گیلان هزینه شد مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: مسافت راه آهن گیلان از قزوین تا رشت ۱۶۵ کیلومتر بوده که ۴۰ کیلومتر دو خطه است. پروژه راه آهن از قزوین تا رشت دارای ۱۳ کیلومتر پل و ۲۲ کیلومتر تونل […]
  • پیچ و خم همگرایی در اردوگاه اصولگرایان آیت الله مصباح یزدی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین تقوی در واکنش به برگزاری جلسات داخلی اصولگرایان اظهار کرد که« این که چند نفر در مجلسی خصوصی تصمیم بگیرند و بعد بگویند هر کس مخالفت کند، وحدت شکنی کرده است، نه روشی دینی است و نه عقلایی؛ بلکه نوعی فریب‌کاری […]
  • احد چمن‌آرا درگذشت «احد چمن‌آرا» از بنیانگذاران مرکز موسیقی بتهوون در سن ۷۹ سالگی در شهر رشت درگذشت.
  • دستگيري اعضای يک شرکت هرمي در کرج صدای گیلان - با تلاش ماموران پليس امنيت عمومي استان البرز 35 عضو يک شرکت هرمي در کرج شناسايي و دستگير شدند .
  • جعفرزاده ایمن‌آبادی:موج پیامک علیه فرهادی راه افتاده است صدای گیلان - عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به راه افتادن موج پیامک‌ها علیه گزینه پیشنهادی علوم، تصریح کرد: این رویه نشان می‌دهد نیت ناپاکی درمیان است و عده‌ای با بی تقوایی و شیطنت خاصی می‌خواهند القا کنند که فرد معرفی شده در راستای همان گزینه‌های قبلی […]


عناوین ویژه