زمان بارگزاری این صفحه: 9:01 AM UTC

لولمان حتی یک مترمربع فضای تفریحی ندارد.

مریم پاکزاد شهردار لولمان گفت: مردم شهر هشت هزار و 708 نفری لولمان از نبود فضای تفریحی و سبز محروم هستند و برای تفریح به پارک ساحلی آستانه اشرفیه که کوچک تر از زمین مورد نظر شهرداری است، مراجعه می کنند.

شهردار لولمان گفت: این شهر که عنوان سومین شهر وسیع گیلان را یدک می کشد از داشتن حتی یک متر مربع فضای تفریحی و سبز محروم است.

به گزارش صدای گیلان ، مریم پاکزاد گفت: مردم شهر هشت هزار و 708 نفری لولمان از نبود فضای تفریحی و  سبز محروم هستند و برای تفریح به پارک ساحلی آستانه اشرفیه که کوچک تر از زمین مورد نظر شهرداری است، مراجعه می کنند.

وی اظهار داشت: این در حالیست که زمینی 60 هکتاری در حاشیه رودخانه سفیدرود واقع شده که می تواند نیاز اهالی لولمان و حتی شهرهای همجوار مانند رشت، کوچصفهان، استانه اشرفیه و غیره به فضای سبز و تفریحی را رفع کند.

شهردار لولمان ادامه داد: اگر این زمین که هم اکنون قابلیت بهره برداری دارد در اختیار شهرداری قرار گیرد با صرف اعتباری اندک در فاز نخست در اختیار شهروندان لولمانی قرار خواهد گرفت تا آنها از فضای تفریحی و سبز شهر خود بهره گیری کنند.

وی با بیان اینکه برای بهره برداری کامل از این پارک 60 هکتاری به 20 میلیارد تومان اعتبار اولیه نیاز است، گفت: هم اکنون وسایل بازی کودکان با صرف اعتبار 13 میلیون تومانی خریداری شده است.

پاکزاد افزود: در صورت راه اندازی پارک لولمان می توان تا سقف 150 میلیون برای تهیه وسایل بازی کودکان هزینه کرد.

وی اعتبار سال گذشته شهرداری لولمان را 780 میلیون تومان از محل منابع داخلی و 430 میلیون تومان از محل منابع استانی اعلام کرد و اظهار داشت: امسال نیز یک میلیارد و 200 میلیون تومان پیش بینی شده که 530 میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی در شش ماهه نخست امسال محقق شده و 160 میلیون تومان نیز تا کنون از محل منابع استانی جذب شده است./مهر

کلیدواژه ها: ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “لولمان حتی یک مترمربع فضای تفریحی ندارد.”

  1. جوادزاده دانشجوی دکترای دانشگاه تهران نوشته است:

    شهردار محترم لولمان …سرخانم مهندس پاکزاد… تلاش و پیگیری های شما در احداث پل هوایی عابر پیاده در کرباسده و کتیک لاهیجان و… که یکی از دغدغه های بزرگ مردمان آن منطقه بود بسیار ستودنی است و جای تقدیر فراوانی دارد…مطمئنا مردم منطقه این همت و نیت نوع دوستی و تلاشگر شما را همواره بیاد خواهند داشت….انشالله در تمامی مراحل زندگی سرافراز و سلامت باشید….
عناوین ویژه