زمان بارگزاری این صفحه: 9:13 AM UTC

ماجرای قتل دو زن در تالش

قضیه از این قرار بود که در روستای نومندان در شهر لیسار از شهرهای حومه شهرستان تالش یک زن و یک دختر جوان به صورت جنازه و کشته شده از چاه دستشویی خانه خودشان ، پیدا می شوند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛
صبح روز دوشنبه ،سوم فروردین سال ۱۳۹۴ بود که خبر عجیبی در شهرستان تالش پیچید.اخبار که ابتدا قابل اعتماد نبودند و مردم شهر از دهان همدیگر خبر را می شنیدند .

 

قضیه از این قرار بود که در روستای نومندان در شهر لیسار از شهرهای حومه شهرستان تالش یک زن و یک دختر جوان به صورت جنازه و کشته شده از چاه دستشویی خانه خودشان ، پیدا می شوند.

 

به گزارش مریان خبر ، یک زن و دختر ۱۴ ساله اش به همراه خواهر خود که سن بالای بیست را دارد در خانه ای روستایی در محله نومندان لیسار زندگی میکنند.آن زن چند مدت پیش از همسرش جدا می شود .دلیل این جداشدن نیز به احتمال زیاد معتاد بودن مرد بوده است.

 

آن طور که اهالی محله میگویند آنها زندگی فقیرانه داشتند و به سختی به معاش می پرداختند.اما نکته جالب اینجاست که چرا آن مرد اقدام قتل آنها کرده (آن طور که شاهدان میگویند) به دلیل پول ها و سکه های قدیمی و ابزارآلات جنگی با ارزشی بود که در قسمتی از خانه دفن شده بود و آن طور که شاهدان و مردم حاضر دیده بودند سکه هایی از قسمتی از خانه بیرون امده که وزنی به اندازه ۸ کیلوگرم داشته اند.

 

روز حادثه:

قاتل برای پیدا کردن سکه ها به خانه ی زن می آید و به صورتی نا معلوم زن و خواهر زنش را خفه می کند و آنها را به داخل چاه دستشویی می اندازد سپس درب چاه را میبندد و روی آن خاک می ریزد و گل می کارد.همچنین قاتل دخترش را تهدید میکند که اگر حرفی بزند او را نیز خواهد کشت و چاه خواهد انداخت.

 

حدود یک هفته بعد از آن برادر یا زن برادر به آنجا می آید و به دنبال آن دو میگردد اما قاتل میگوید آن ها رفته اند شهر و به خانه برنگشته اند و به عبارتی گم شده اند.

 

آن طور که شاهدان میگویند زن برادرش متوجه کنده شدن درب چاه میشود و متوجه می شود که آن گل ها قبلا آنجا نبوده اند.

 

برادر یا زنش پس از با خبر شدن از قضایا با پلیس تماس گرفته و قضیه برملا میشود.

 

آن طور که شاهدان میگویند قاتل ابتدا به جرمش اعتراف نمیکرده اما در روز دوشنبه پلیس به همراه قاتل صحنه را بازسازی کرد و اجساد از چاه بیرون آورده شد.

 

به گفته مردم دختر به دلیل شوک وارده و ترسی که داشت قادر به حرف زدن نبود و مانند مجسمه ای بی صدا و بی حرکت بود.

 

حال نمی دانیم آینده آن دختر ۱۴ ساله چه خواهد بود ، دختری که نه مادر خواهد داشت و نه پدری که بخواهد در زندگی و در مشکلات آینده از آن ها کمک بیابد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه