زمان بارگزاری این صفحه: 3:29 AM UTC

ما همه تازه به دوران رسیده ایم/ نه ابوی روحانی رییس جمهور بوده نه پدر بنده نماینده/ این ادبیات را حتی سرهنگ‌های کودتاچی آفریقا هم به کار نمی‌برند

روح الله حسینیان؛ به ادبیات و شیوه گفتاری و نحوه رفتار یکساله آقای رئیس جمهور تحلیلی دارم که امیدوارم رئیس جمهور و دوستان اصولگرا به آن توجه کنند.

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

روح الله حسینیان در نشست علنی امروز مجلس گفت؛ در این وقت محدود پایان سال بر ادبیات و شیوه گفتاری و نحوه رفتار یکساله آقای رئیس جمهور تحلیلی دارم که امیدوارم رئیس جمهور و دوستان اصولگرا به آن توجه کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه دو قطبی کردن جامعه همیشه به نفع اصلاح طلبان نیست، گفت:‌ ادبیات رئیس جمهور بر علیه منتقدان حتی از فردی که خود را حقوقدان می‌داند ناپسند است.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از خانه ملت، روح الله حسینیان در نشست علنی امروز (یکشنبه 24 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: در این وقت محدود پایان سال بر ادبیات و شیوه گفتاری و نحوه رفتار یکساله آقای رئیس جمهور تحلیلی دارم که امیدوارم رئیس جمهور و دوستان اصولگرا به آن توجه کنند.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این گفتار نه قصد تخریب دارم و نه قصد تضعیف، بلکه وظیفه‌ای دارم که بر مبنای آموزه‌های رسول اکرم (ص) که فرمودند وقتی بدعت‌ها آشکار شدند تا با آن آگاهی بخشی نمایند عرض می‌کنم آقای رئیس جمهور در برخورد با منتقدان خود ادبیاتی به کار می‌برند که من آنها را در نظام جمهوری اسلامی بدعت سیاسی می‌نامم.

 

وی تاکید کرد: بیش از 45 صفت ناپسند به منتقدان از جمله بی‌شناسنامه خواندن آن‌ها، به جهنم قرار دادن آن ها، ترسو خواندن آن‌ها و متهم کردن آن ها به تازه دوران رسیده‌ها نه تنها از یک فردی که خود را حقوقدان می‌داند ناپسند است و برخلاف حقوق شهروندی، بلکه خود گواهم که این ادبیات را حتی سرهنگ‌های کودتاچی آفریقا هم در دهه‌های اخیر به کار نمی‌برند. از این رو خود رئیس جمهور به خوبی می‌داند که همه ما تازه به دوران رسیده هستیم نه ابوی ایشان رئیس جمهور بودند و نه پدر هیچ کس از ما نمایندگان، نماینده.

 

حسینیان افزود: اگر ما وکیل و حضرت عالی رئیس جمهور هستید همه مرهون لطف الهی و رهبری‌های امام و شهادت و ایثار مردم بزرگوار است، پس هیچ کس حق ندارد دیگری را به تازه دوران رسیده‌ها خطاب کند اما سوال اصلی من این است که با این که در این ادبیات حب ذاتی وجود دارد چرا رئیس جمهور بر این اصرار دارد، مطابق اظهارات و نظریات پنهان و آشکار اصلاح طلبان جامعه را باید دو قطبی کرد تا به قول آن‌ها قشر خاکستری به نفع اتحاد اصلاح طلبان و کارگزاران به پای صندوق‌های رای بیایند اما اصلاح طلبان باید بدانند دو قطبی کردن جامعه همیشه به نفع آن‌ها تمام نمی شود

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه