زمان بارگزاری این صفحه: 5:39 PM UTC

مبلغ سَلفی؛ کشته‌های داعش اجر صحابه را دارند!

مبلغ سلفی لبنانی کشته شدگان داعش را به اصحاب رسول خدا (ص) که در جنگ علیه مشرکان به شهادت رسیدند، تشبیه کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مبلغ سلفی لبنانی کشته شدگان داعش را به اصحاب رسول خدا (ص) که در جنگ علیه مشرکان به شهادت رسیدند، تشبیه کرد.

 

به گزارش العالم، احمد الاسیر شیخ جنجالی صیدا در حساب کاربری خود در توییتر به مناسبت سیطره داعش بر بخش هایی از الرمادی در استان الانبار نوشت: “شهادت در راه خدا… درباره مجاهدان دولت اسلامی (داعش) هرچه می خواهید بگویید، اما به خدا سوگند خون های پاک آنها مرا به یاد خون صحابه بزرگوار می اندازد”(!)
وی در اظهاراتی گستاخته افزود:” مجاهدان دولت اسلامی برای خدا و یاری اهل سنت قیام کرده اند، اما با این حال آنها را به رفتار نیک با اهالی الرمادی و الانبار توصیه می کنیم”.

 

الاسیر درباره خصومت میان داعش و سایر گروههای تروریستی هم نوشت: “در مقامی نیستم که میان مجاهدان داوری کنم. صحابه نیز اختلاف داشتند اما خدا میان قلبهای آنان الفت ایجاد کرد و امیدوارم که میان همه مجاهدان نیز الفت ایجاد کند”.

 

گفتنی است احمد الاسیر به جرم ارتکاب عملیات تروریستی علیخ ارتش لبنان، از سوی پلیس امنیت این کشور تحت تعقیب است.

مطالب بیشتر؛یک نظر یا دیدگاه برای “مبلغ سَلفی؛ کشته‌های داعش اجر صحابه را دارند!”

  1. راضیه نوشته است:

    به چرخ تا بچرخیم مگه ادمکش ها جایی در ادیان الهی داشته باشد ان هم افرادی خونریزی مثل داعش از حمایت کنندگان داعشی حساب کار دستمان باشد گروهی که حامیانش موساد اسرائیل و عربستان که زائر حرمش مورد تجاوز قرار میگیرد میتواند اجروثوابش مانند اصحاب رسول خدا (ص)باشد یقینا این داعیشان در ردیف ابوذر وسلمان ومقداد نخواهند بود روزی خواهد رسید این ادعاهای باطل آشکار شود ولی آن روز، راه برگشتی برای ادمشکان نخواهد بود
عناوین ویژه