زمان بارگزاری این صفحه: 6:50 AM UTC

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در رودسر و املش

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در رودسر و املش

صدای گیلان – گفته می شود ۲۹نفر برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه «رودسر و املش» وزن کشی کرده و آماده این کارزار می شوند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

هنوز تا انتخابات مجلس دهم بیش از یک سال باقی مانده ولی برخی ها آرام و قرار ندارن! با این حال اخبار فعالیت های انتخاباتی و یارگیری برخی ها در رودسر و املش ما را به تحرک وا داشت تا اطلاعاتی هرچند ابتدایی و البته نه به تحقیق بلکه براساس حدس و گمان گردآوریهای کنیم . گفته می شود ۲۹نفر برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه «رودسر و املش» وزن کشی کرده و آماده می شوند تا بر روی تشک بیایند از میان این طائفه ، یک وزیر سابق ،دو نماینده ، یک سردارسپاه، ۴قاضی و وکیل (ازتهران و گیلان) ۴فرماندار ( دولت های پس از انقلاب) ، دو شهردار، ۴ عضو شورای شهر (از مجموع ۲ شهرستان رودسر و املش و ۲بخش) ۵استاد دانشگاه و…. بیشتر به چشم می آیند و…

جالبه بدانیم ، برخی که دارند برای انتخابات شب گردی می کنند و نیز درمراسم و مجالس خودی نشان می دهند هنوز در همسان سازی مدارک شان شائبه ها وجود دارد و یا کسانی که در مراحل گذشته رد صلاحیت شده اند دوباره با دو دست برسینه ها می کوبند و خمیازه ی ورود می کشند و در خلوت برای خود «کف و سوت و هورا »به آسمانها می فرستند!!

باپوزش فراواون ازهمه ی بزرگوارانی که خودرا مهیای انتخاباتی سالم،پرشور و دشمن شکن می کنند دراین نوشته به ۳ نفر از افراد «صاحب سبک» در انتخابات پرداختیم . به سایر کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه رودسر و املش در آینده خواهیم پرداخت اگر «سایه نشینی» برنگزینند و خود را«آفتابی تر » نشان دهند(ناراحت سوختن صورتشان نباشند!!).

 محمد مهدی رهبری املشی؛

رهبری املشی

محمد مهدی رهبری املشی در جمع این ۲۹نفر برای انقلاب اسلامی ایران به یقین باسابقه ترین افراد است. حالا دیگر وی را نسل سوم انقلاب هم بخوبی می شناسند . اگر برخی تصمیمات شتابزده سیاسی اش نبود ، مردم رودسر و املش تا همیشه تاریخ تلاش های او را به خاطر می سپردند. باهمه ی منش و وفاداری که تا کنون به انقلاب ازخود نشان داده اما دربرخی حوادث انقلاب تو سربالایی و «پیچ های خطرناک » کم آورد ، می گویند بعد نمایندگی دوره نهم مجلس سعی در ترمیم داشت که اگر اقداماتی داشته، چشمگیر نبود. البته که هنوز هستند مریدانی که برایش سر و دست می شکنند…
مجلس نهم با تحریم فزاینده مواجه شد از این رو تلاش های رهبری املشی به چشم نیامد و نتوانست دل منتخبین اش را در روسر و املش شادکند.
برخی از نزدیکانش معتقدند که وی به دلیل کهولت سن و بیماری برای انتخابات مجلس دهم قصد ورود ندارد ولی رهبری املشی قابل پیش بینی نیست و این واگویه ها را نه تنها مردم رودسر و املش ؛که خودش هم باور ندارد!
رهبری املشی «درانتخاباتها» گامهای آرام و حساب شده ای برمی دارد. او معروف است به اینکه برگ اصلی خود را در دقیقه نود رو می کند ،حتی اگر….باشد.


اسدالله عباسی؛

اسدالله عباسی

اسدالله عباسی نماینده دوره هفتم و هشتم مردم فهیم شهرستانهای رودسر و املش درمجلس شورای اسلامی و وزیر تعاون، کار و رفاءاجتماعی دولت دهم نسبت به کندی امور نگران است. عباسی در دوره قبل به مسئولین ادارات خود برکرسی نشانده اش، با کمترین اختلاف آرا نتیجه را به حریف واگذارکرد. عباسی را می توان بنزین همیشه سبز مردم رودسر و املش نام برد انرژی که اگر خود و نزدیکانش قدرش را بدانند رودسر و املش می تواند روزهای پیش رو را «آفتابی تر »ببینند.
اسدالله عباسی بین نخبگان سیاسی معروف است به اینکه «در روز های شادی به دشمنان خود بیشتر علاقمند می شود و در روزهای غم به دوستان!» او معمولاً به مخالفین خود بیشتر از رفقایش اهتمام دارد. همین امر هم باعث شد درانتخابات مجلس نهم سرپل های اصلی خود را ازدست بدهد و رقبا آنها را شکارکنند. چیزی که خیلی ها اعتقاد دارند این خصیصه آقای عباسی را می توان دومین عامل شکست اش در انتخابات قبل دانست. هرچند میزان افزایش آرای وی با دوره قبل (نسبت به آمار رقیب ) چشم نوازتر بود .
عباسی ۹۴به یقین باید از گذشته فاصله ها بگیرد چرا که او هم «وزارت را »تجربه کرده و برای خود صاحب سبک شده و هم «تنهایی را »؛ با این حال باید به انتظارنشست و دید که؛ آیا این عباسی متفاوت از گذشته است و قابل اعتماد؟!
می گویند عباسی اخبارشهرستانهای رودسر و املش را از نزدیک رصد می کند . رهبری املشی درمجلس به وزارت عباسی رای داد ازاین رو عباسی معتقد است که باید به نماینده کنونی برای پیشبرد امور تا دقیقه نود حتی وقت اضافه کمک کرد و …


روح الله قهرمانی چابک؛

روح الله قهرمانی چابک
قهرمانی چابک هم شهری اسدالله عباسی «چابکسری» است. استاندار گیلان و سفیر کویت در دولت قبل توان خوبی از خود نشان داد . دیدار اخیرش با اکبرهاشمی رفسنجانی نشان می دهد که او طرفدارهم نشینی باهمه ی اضلاع است. ماموریت دوره ی جدیدش چیست بماند! اما دوره قبل توسط شورای نگهبان صلاحیت اش رد شد . شاید نشست ها و رایزنی های جدیدش با برخی ها … (در ولنجک در مجمع تشخیص)به این خاطر باشد تا از رانت حامیان اصلی کلید بدستان «دولت کریمه» بخواهد با شیب ملایم از پیچ خطرناک شورای محترم نگهبان عبور کند و بعد سرود وصل (به یکی از این دو ) بخواند! قهرمانی گاهی که میلش می کشد «سرپیچ های خطرناک » لایه می کشد و «مارپیچ » هم می رود!!

به هرحال بخش قابل توجه ای ازمردم گیلان تلاشش را در استانداری پسندیدند هرچند که خود می گوید در نزد اصولگرایان استان جایگاهی ندارد. با این حال هنوز جعبه سیاه عمکرد دوران سفارت اش (در کشور کویت) رمزکشایی نشده است…در دوره قبل سر اختلاف سلیقه ی جزئی کمر همشهری اش (اسدالله عباسی) را خم کرد و برگ برنده ا ی شد برای رهبری املشی درانتخابات روسر و املش حالا نیزاصلی ترین واگویه هایش این است که اگر رهبری املشی نیاید او می آید! چیزی که اسدالله عباسی به اینگونه واگویه ها وقعی نمی گذارد ( این بیاد یا اون نیاید) .

قهرمانی چابک اخیراً با همشهری اش اسدالله عباسی در ولنجک تهران پیدا و پنهانی دارد او عضو تیمی شده که رییس باشگاه اش دکترمحموداحمدی نژاد است می گویند قهرمانی قصد داردبرای جبران برخی گذشته ها برای عباسی در پست «فوروارد» این تیم بازی کند…

در رسای روح الله قهرمانی چابک آورده اند که علاقمند بازی در انتخابات رشت است . عشق قهرمانی چابک یکی از وزارتخانه ها ست حال اگر وزارت نیرو شد چه بهتر! چیزی که یک بار تا دم درب وزارت نیرو رفت و نفس کم آورد ودست خالی برگشت .

چه دولتی هم باشد برایش خیلی فرق نمی کند! با این همه، بی شک «قهرمانی چابک» معمای انتخابات آینده حوزه انتخابیه (رودسر و رشت) است… شما چه فکر می کنید؟ (کاری به تایید یا رد صلاحیت اش نداریم) ولی آیا قهرمانی چابک معمای بزرگ این انتخابات نیست؟!/ منبع؛ احرار گیل

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۲۰۹ نظر یا دیدگاه برای “کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در رودسر و املش”

 1. مجتبی نوشته است:

  دکتر جواهردشتی یادتان رفت. گزینه قطعی دولت برای انتخابات آینده مجلس.

 2. علی ثقفی از کلاچای نوشته است:

  لطفاً بفرمائید ایشان فرزند کدوم جواهردشتی هستند؟
  یقیناً اگر از جواهردشتی ها کسی کاندیدشود رای رودسر تا چابکسر را قبضه می کند. چون هم در نظام جایگاه دارند هم در استان و بین مردم محبوبیت. آقای مجتبی لطف بفرمائید سوال مرا پاسخ دهید.

 3. امین نوشته است:

  ما که جواهردشتی را نمی شناسیم کجا بوده و چه کاره است

 4. یاسوری نوشته است:

  آقای میثم موسی پور این روزها با سرعت بالایی در حال رایزنی ها و تبلیغات غیررسمی است و سعی در جذب لیدرهای سیاسی منطقه لنگرود را دارد.

 5. ناشناس نوشته است:

  فقط قهرمانی

 6. مهدی نیکنامی نوشته است:

  فقط عباسی چون هم وزارت رو تجربه کرده وهم نماینده گی رو.

 7. مختار نوشته است:

  همه آنهایی که میان خوب ودلسوزن ولی باید قدرت بیان روابط عمومی قوی و وکیل دولت نباشد وکیل ملت خودش باشد

 8. عابدی نوشته است:

  با سلام
  اسامی زیر به عنوتن کاندیدا مطرح هستند:
  قهرمانی، رهبری، دکترعباسی، دکتر فرجپور ، مهندس علی اکبری، دکتر یوسف اسماعیلزاده بی بالانی، تقواییان،کسرایی،علیجانی،رضایی فر ،

 9. ياسر نوشته است:

  باسلام

  فعالیتهای گسترده حاج خداداد قنبرزاده در سطح شهرستان رودسر رو نبایستی فراموش کنید
  که یکی از وزنه های اصلی انتخابات این دوره خواهد بود

 10. مجید نوشته است:

  باسلام
  مهندس خداداد قنبرزاده که یک سال اخیر شهر رودسر رو به عنوان شهردار دگرگون کرده است وپستهای کلیدی که در خدمت چندین ساله داشته وبه عنوان غول سازندگی در شهرستان می شناسنشون باتمام قوا به عنوان نامزد این دوره بسرعت درحال اوج می باشد.

 11. مجید نوشته است:

  سلام. مهندس خداداد قنبرزاده غول سازندگی در شهرستان رودس بسرعت در حال اوج می باشد.البته خودشان قلبا دوست دارن به عنوان شهردار به مردم خدمت کنند.اگه در عرصه انتخابات حاضر بشن خیلی ها حمایتش می کنن

 12. امیر نوشته است:

  سلام
  مجیدجان داری خیلی خیلی اقراق میکنی
  غول سازندگی برای خانواده خودش یا مردم

 13. مجید نوشته است:

  سلام.آقای امیر سازندگی ایشان در شهرداری های مختلف کاملا به چشم همگان اومده شما رو نمی دونم…در ضمن خانواده هرفرد براش
  عزیزه.

 14. مهدی نیکنامی نوشته است:

  عباسی واقعا اصلح وکاردان است درزمان نمایندگی ووزارت کارهای زیادی برای شهرستان انجام داد بی شک رای خواهداورد

 15. مجتبی املش نوشته است:

  اکثرپروژهای عمرانی که الان افتتاح میشه چه در املش ورودسر درزمان دکتر عباسی استارد خورده بود

 16. تیمورنیکنامی ازارکی نوشته است:

  عباسی دادرس به دادمردم برس

 17. مجتبی نیکنامی ازارکی نوشته است:

  فقط عباسی حامی جوانان

 18. هادی نیکنامی ازارکی نوشته است:

  دکترعباسی لحظه شماری میکنیم برای انتخابات

 19. مهرشاد نیکنامی ازارکی نوشته است:

  دکترعباسی فدایی داری

 20. امیرحسین نیکنامی ازارکی نوشته است:

  دکترجان ماهمگی لحظه شماری میکنیم

 21. تیرداد نوشته است:

  جناب نیکنامی ازارکی و بزرگوارانی که کامنت گذاشتند،از شما می پرسم؟به نظر شما جای که (مهندس قهرمانی چابک )استاندار اسبق و محبوب گیلان تشریف داشته باشند،کاندید های دیگه توان رقابت با ایشان را دارند!؟اقای قهرمانی تو هر شهری از استان گیلان کاندید شوند تردید نداشته باشید که رای اکثریت را دارند.

 22. مختار نوشته است:

  باسلام خدایش جایی که دکتر علیجانی باشد می شود به کسی دیگر رای داد دوستان شاید تبلیغات دکتر علیجانی کم باشد ولی ما باید از نزدیک بیشتر با دکتر علیجانی اشنا بشیم این جوان راحمایت کنیم شاید بعد از انقلاب تغییری را تو شهرستان ما احساس کنیم واقعا لیاقت نمایندگی شهرستان مارا دارد بیاید همه باهم با قدرت این دفعه دکتر محمد علیجانی

 23. سلام الله نوشته است:

  فقط جواهردشتی و قهرمانی، عباسی بره خرابکاری های دوران وزارت و نمایندگیشو پاک کنه. استخدام و….پول پخش کردنو و……..

 24. عشق و دیگر هیچ نوشته است:

  مردم دیگر اشتباه نمی کنند. یاران احمدی نژاد، هرگز، اصول گرا هرگز. دیگه این همه ظلم به شهر های غیر از املش شده بس است. عشق من دکتر جواهردشتی. پاک. خانواده بزرگ و نجیب. تحصیل کرده . و سابقه خوب در سطح کلان. عشق دکتر نوبخت.

 25. مجتبی نوشته است:

  آقای تیرداد. لطفا بگید جایی که دکتر جواهردشتی و مهندس قهرمانی باشه دیگه نباید حرفی از عباسی و رهبری و قنبرزاده و…….باشه. چون ………ایشالله به وقتش.

 26. سمانه نوشته است:

  دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی رودسر و املش هستم. خودتون خسته نکنید. از کامنمت های بالا نتیجه می گیریم که مردم انتخابشون رو کردند. بماند که دانشجوها هم انتخابشونو انجام دادند. به هر حال آدم باید ظاهر آراسته و خوبی هم داشته باشه. مجلس جای شندر مندرها نیست. انتخاب همه ما، دکتر جواهردشتی، آقای امین اینکه شما ایشونو نمی شناسید متاسفم. در واقع خیلی پرتید.

 27. مجتبی نوشته است:

  آقای ثقفی، ایشون فرزند مرحوم مجید جواهردشتی بازنشته آموزش و پرورش هستند. بخاطر پدر ایشون ۲۰۰۰۰ رای به ایشون میدن حالا چه برسه به خودشون.

 28. جانباز نوشته است:

  آقایان نیکنامی ها
  مثل اینکه خیلی به شما رسیده که اینقدر بی قرارین. حتماً پستی، وامی، استخدامی…… واقعاً عباسی لیاقت مردم با لیاقت مارو نداره.

 29. هزاردستان نوشته است:

  کدوم جواهردشتی؟

 30. جینگیل نوشته است:

  هیچکس به فکر مردم نیست. همه به فکر جایگاه و ……هستند. اگر نماینده هم نداشتیم وضع ما همین بود که هست. بود و نبود نماینده تاثیر نداره.

 31. یاران نوشته است:

  خبری خوبی بود.

 32. چراغ راه نوشته است:

  جینگیل راس میگه. هر کسی بیاد به فکر خودشه.

 33. جانباز نوشته است:

  آقای جینگیل و چراغ راه،
  اینکه فکر کنیم بگوییم همه به فکر خوشان هستند و وارد صحنه نشویم فکر نمی کنید عرصه برای کسانی که تا کنون از این عدم حضور شما بهره بردند بهتر بشه. پس لازم است شرکت کنید و حمایت کنید. منم با افرادی مثل قهرمانی، جواهردشتی، رهبری که دارای تجربه هستند. موافقم. البته دیگران را نمی شناسم. شاید اونها بهتر باشند.

 34. مصطفی نوشته است:

  آقای مجید (۳ تیر). هر کسی جای قنبرزاده بود همین بود. آسفالت خیابان و رنگ آمیزی در و دیوار رو بچه بیست ساله هم می کنه. این ها وظایف ذاتی یک شهردار است. کارخانه کمپوست که هنوز تعطیل است، استخدام های قرار دادی که بیشتر از افراد رسمی است، پروانه های خلاف در قبال گرفتن پول رو فراموش کردید. قنبرزاده برای یک اداره کوچیک مثل ارشاد رودسر خوبه. قهرمانی الان هم حاضر نیست از ایشون حمایت کنه چون حد و اندازه اشو دیده.

 35. سردار نوشته است:

  فقط و فقط و فقط جواهردشتی. ولی آیا خودش می خواد بیاد یا نه؟

 36. سردار نوشته است:

  آقای مختار، فقط تجربه در وزارت و نمایندگی مهم نیست.
  .
  اینگه به چه شیوه ای وزیر و نماینده شدند و اینکه در دوره وزارت و نمایندگی چیکار کردند مهم است لطفاً اونها رو بگید.
  .
  .
  اونهایی که با ایشون در وزارت کار کردند چی میگند. عزل و نصب های ناشایسته و کینه توزانه ای که انجام دادند را بگید. تهمت هایی که به قهرمانی زدند را بگید. چاپلوسی هایی که برای احمدی نژاد می کردند را بگید.و………[…]و………بازم بگم. این آدم مال این جایگاه نیست. در حد یک مدیر دبیرستان یا آموزش و پرورش خوبه.
  .
  .
  یا مهندس قهرمانی یا دکتر جواهردشتی

 37. سفید و سیاه نوشته است:

  نورچشم دکتر نوبخت، جواهردشتی. مردی از تبار مردان اصیل و نجیب گیلان.

 38. مجتبی نوشته است:

  آقای سپید و سیاه ما شنیدم جواهردشتی با هاشمی رفسنجانی به توافق رسیدند.

 39. جلال نوشته است:

  مختار جان علیجانی؟ نه ظاهرش نه باطنش به این حرفا نمی خوره. ایشون بخاطر اینکه رای جمع کنه چند نفررو برد پارس خودرو. نه بخاطر خودشون. بخاطر خوش. بعد این آدم برای نمایندگی خوبه. نماینده باید ظاهر داشته باشه، بیان داشته باشه تجربه امورات کلان کشوری رو داشته باشه و…………

 40. کمیل نوشته است:

  فقط دکتر عباسی افتخار استان گیلان سردار سازندگی از دانشگاه و هتل و راه کلاچای ب قزوین و بیمارستان املش و اسفالت گاز و اب روستاها وهزاران کار دیگه

 41. مجتبی نوشته است:

  آقای کمیل؛ آقای عباسی دیگر محلی از اعراب در شهرستان رودسر، املش وحتی محل و زادگاه خود ندارد. ایشان سردار شما است، شما را ساخته نه گیلان. هتل سازندگیست؟ راه سازندگیست،معلومه که خیلی بیسوادی. ایشان ههمان مدیر مدرسه خوبست. به گرد قهرمانی و جواهردشتی نمی رسه.

 42. مهدی نیکنامی ازارکی نوشته است:

  فقط عباسی قهرمان

 43. مجتبی نوشته است:

  عباسی قهرمان تغییر مدیران شایسته و نصب مدیران ناشایست. عباسی قهرمان اخراج حتی کارشناس یک اداره. […] عباسی قهرمان افتراء و تهمت به مهندس قهرمانی. عباسی قهرمان دولت […]احمدی نژاد. […]. عباسی قهرمان استخدامهای غیر قانونی در تامین اجتماعی و آموزش پرورش. بازم بگم!! به عباسی بگید این همه کارنامه سیاه را چجوری باید پاک کنه؟

  فقط مهندس قهرمانی و دکتر جواهردشتی. محبوب مردم شهرستان های املش و رودسر و کل استان گیلان.

 44. پناهی از کلاچای نوشته است:

  من هم موافم. یا جواهردشتی یا قهرمانی. هیچ وقت به انها برای کاری مراجعه نکردم. ولی رفتار، منش و خانواده هر کدام را خوب می شناسم و از نزدیک دیده ام. واقعاً برازنده نمایندگی هستند. در واقع مردم باید به انها افتخار کنند. عباسی و رهبری و…… دیگه مردم اشتباه نمی کنند.

 45. آقاجانپور از کلاچای نوشته است:

  از پدیده جدید بنام جواهردشتی حرف می زنند. واقعاً پدیده است البته فامیل ما هم هست. ولی مردم در انتخابات آینده هوشیارند. اشتباه نمی کنند.

 46. مهرآبادی از کلاچای نوشته است:

  حتی مدیران دو شهرستان هم فهمیدن که این دو نفر گزینه دولت برای انتخابات آتی است.
  مهندس قهرمانی می دونه از کی حمایت کنه. جواهردشتی ها از خانواده های سرشناس و اصیل گیلان هستند. حتماً قهرمانی به این واقف است. منم می گم یا جواهردشتی یا قهرمانی. مردم بپا خیزند و این بار اشتباهات انتخابات گذشته خودشونو جبران کنند.
  دکتر جواهردشتی در قلب مردم و مهندس قهرمانی در سر مردم جای دارد.

 47. کهن از کلاچای نوشته است:

  این بار همه با هم دکتر جواهردشتی. همه جوانانه دانشجویان و فرهنگیان فقط جواهردشتی.

 48. کهن از کلاچای نوشته است:

  آقای آزارکی برو تحقیق کن، مقایسه کن بعد دم از عباسی عباسی بزن. عباسی مدیر مدرسه.
  جواهردشتی و قهرمانی. همین

 49. سلامت نوشته است:

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان، ضمن عرض خسته نباشید چرا در مورد این آقایانی که در کامنت های بالا از آنها اسم برده شده است مانند قهرمانی، جواهردشتی، رهبر، علیجانی و……گزارش تهیه نمی کنید. چه اشکالی دارد؟ لطفاً پاسخ دهید.
  ***************************************************
  صدای گیلان؛ با عرض سلام و احترام خدمت دوست گرامی؛

  برخی از بزرگوارانی که نام بردید در متن اصلی گزارش مختصری از آنها ارایه شده است .
  .
  البته در متن های مختلفی که در مورد کاندیداهای احتمالی شهرهای مختلف گیلان منتشر شده است ، دوستانی چون شما در بخش دیدگاه از اشخاص مختلفی نام برده اند که به طبع فرصت و امکان پرداختن به همه انها وجود ندارد ولی باز چشم در حد امکان و توان سعی می کنیم تا گزارش های مرتبط تهیه و منتشر کنیم.
  .
  .
  البته حضرتعالی هم می توانید در صورت علاقه مطالب و گزارش خود را در مورد اشخاصی که فرمودید تهیه کرده و از بخش «تماس با ما » یا «ارسال خبر » برای ما ارسال کنید تا در سایت با نام شما منتشر شود.

 50. هم محلی جواهر دشتی نوشته است:

  سلام . چطور در سیاهکلرود منطقه خان نشین که هنوز بوی ارباب به مشام میرسه انقلاب اسلامی و مردم فریب طالبی و ….. را میخورند جوانان و چو ارباب یاسوری خداداد دارند و پسند حسنواره را ببین که طالبی جواهردشت را بر سر در خود نوشته یا فقیر و فراری از یاسور و فدای انقلاب آیا جواهردشتی می اید ؟؟؟ شاید مخواهد خود را قربانی کند برای اربابها …..

 51. سلامت نوشته است:

  ضمن اینکه از مدیر صدای گیلان تشکر می کنم، باید عرض کنم تهیه گزارش با خبرگزاری شماست و اگر می خواهید در مورد آنها بنویسید قانوناً باید اجازه بگیرید. در مورد کامنتی که بنام هم محلی جواهردشتی آمده است باید بگویم پسوند خان هیچ منافاتی با انقلاب و ارزش های اسلامی ندارد. تا جایی که من اطلاع دارم جواهردشتی ها و مخصوصاً دکتر جواهردشتی همیشه مورد توجه نظام بوده اند. من دورادور ایشون را می شناسم و همه دوستان از متانت و خضوع ایشان می گویند. از مدیر سایت می خواهم از ایشان دعوت کنند و گزارشی تهیه کنند.

 52. غفوری رحیم آبادی نوشته است:

  بسیار خوشحالم که افراد صاحب صلاحیت، احساس تکلیف به مردم می کنند و خود را برای ورود به مجلس آماده می کنند. از اظهارات بالا معلوم است که اندیشه مردم عوض شده است. نسل جدید، پویا و متعصب به کشور باید وارد صحنه شوند و مردم نباید آنها را تنها بگذارند. واقعاً خوشحالم از اصیلان و نجبای کشور یعنی از خانواده جواهردشتی پا به عرصه انتخابات گذاشته اند. انشاالله موفقید.

 53. آشنا . استاد نوشته است:

  سلام و خسته نباشید . گویا بزرگوارانی که نسبت به هشدار و درد دل هم محلی جواهر دشتی در منطقه را اعلام نظر کرده اند. تحلیل خوبی از نوشته و هشدار آن عزیز نداشته و حامل پیامیهای برای مردم و مسئولین بوده است نه تخریب شخص جواهردشتی بلکه بیدار باش برای خود جواهردشتی که در عرصه سیاست قربانی محبوبیت خانوادگی اش نشود و دوم اینکه چطور شخصی ….. در ابتدای جاده سیاهکرود به دست خالی چنین ساختمانی را بسازد که خان زاده نتوانسته . لطفا تحلیل هایتان را در خصوص نظر هم محلی جواهر دشتی صادقانه بنویسید. مدیریت محترم تشکر .

 54. فرض پور ماچیانی نوشته است:

  هم حلی جواهردشتی!
  نمی دانم منظورت از جملاتی که گفتی چیه. ولی همینقدر می دونم که همه ازآمدن ایشون خوشحال شدند. چه فقیر، چه غنی، چه انقلابی، چه ضد انقلابی، چه ارباب، چه رعیت. آقای آشنا شما که ردم رو به صداقت در تحلیل و ابراز نظر دعوت می کنی، خودت هم یه کم صداقت داشته باش. اگر ایشون رو می شناسید شما هم نظر بدید. اما صادقانه.

 55. سرآمد نوشته است:

  فقط جواهردشتی. مخلص همه کسانی که می گن فقط جواهردشتی.

 56. چکش کار نوشته است:

  بعضی ها خوابند. هنوز بیدار نشدند.

 57. نقدگر نوشته است:

  نقد باید منصفانه و مبتنی بر اطلاعات درست باشد. آقای آشنا، استاد، تخریب و تخطئه افراد کار غیر اخلاقی و غیر شرعی است. چه برسد به آقای جواهردشتی، که بنده در تمام جلسات رسمی که به عنوان یکی از مسئولان نظام حضور پیدا می کنند، شرکت کردم، هیچوقت دولتی را یا کسی را تخریب یا تخطئه نمی کنند. البته دیدم که سایر کاندیدا ها برای دوتا رای بیشتر این کار را می کنند. مردم هوشیارند و بیدار.

 58. آشنا. استاد نوشته است:

  ممنون از ابراز لطف همه بزرگواران جناب آقای نقدگر که به عنوان مسئول نظام جواب دادید اول در جلسات با عزیز هم جلسه ای که در حال حاضر خلاف قانون نبوده ؟دوم اینکه اگه به متن دقت بیشتر ی می نمودید تحلیل من از متن عزیز بود نه شخص جواهردشتی . متشکرم از ماچیانی عزیز حقیر هم در صدد مطالعه و بررسی بیشتر ابعاد حضور کلیه عزیزان هستم و در آینده نزدیک اعلام خواهم نمود . به همین منظور اعلام نظر ننمودم .

 59. ناشناس نوشته است:

  از حالا دعوی یوختی. در مورد اینایی که دارید با هم دیگه تحقیق کردید که دارند میان یا نه؟

 60. آشنای حق شناس نوشته است:

  آقای آشنا , نگفتم من مسئول نظام هستم. گفتم در جلسات رسمی ایشان که به عنوان یکی از مدیران نظام حضور پیدا می کنند، شرکت کردم. دقت کنید. این جلسات که از ایشان دعوت می کنند, چرا باید خلاف قانون باشه. در مورد علم وفناوری صحبت می کنند. یعنی چی, توضیح دهید.

 61. بت شکن نوشته است:

  مجلس جای افراد جوان، تحصیلکرده، بی تعصب و غیر و ابسته می باشد. افرادی که دید کلان داشته باشند. آیا جواهردشتی و هر کسی دیگه ای که میاد این ویژگی ها را دارد؟

 62. هزار دستان نوشته است:

  با دید باز و منصفانه در مورد هر کاندیدی تحقیق کنیم تا مثل گذشته اشتباه نکنیم. قبول کنیم که مردم هم در انتخاب نماینده نقش اصلی را دارند.

 63. هزار دستان نوشته است:

  بنظرم صدا و سیمای گیلان، در این دوره مناظره ای را بین نامزدهای هر شهرستان برگزار کند. یا بصورت شهرستانی این مناظره برگزار گردد. اینکه یک کاندیدا برنامه های خودشو بیان کنه خوب معلومه بهترین برنامه است، باید توسط سایر کاندیداها به چالش کشیده شود. تا توان کارشناسی و تحلیللی هر کدام معلوم شود.

 64. ابرام نوشته است:

  به نظر من نماینده ای که رحم به کارمند یک اداره رحم نکند به دلیل اینکه بهش رای نداده بی مهریشود آیا ایشان لایق رای دادن هست اگر به وزارت هم رسیده باشد نباید بهش رای داد علیجانی را میپسدندم چون جوان هست از جنس خود مردم است

 65. رئوفی از کلاچای نوشته است:

  تا جائیکه من جواهردشتی ها را می شناسم ثروت مادی نداشتند. ولی مردم داری شان را دیدم و شنیدم . این جواهردشتی را نمی شناسم. ولی همینکه فرزند همکار عزیزمان مرحوم مجید جواهردشتی است، کافی است. خداوند کمکش کند.

 66. الهیان نوشته است:

  جواهردشتی کجا بوده؛ کی هست. از کجا آمده، اهل سیاست هست،نیست، …….؟

 67. سرلشگر نوشته است:

  فقط عباسی

 68. محمود نوشته است:

  عباسی یکی از […] آدمایی هس که شهرستان رودسر به خودش دیده…
  تا کارش نشاندان نزدیکانش در پست های مختلف و اعطای وام های غیرقانونی به اطرافیانشه…
  نمونش ریس آموزش پرورش سابق پسرخاله ایشون بودن و هزاران موارد دیگر..

 69. محمود نوشته است:

  دکتری عباسی توی حلقم .خخخخخخخ
  این دکتر باشه دیگه بدونین مملکت چقدر روی هواس..
  دکترای مفتی که دوزار نمی ارزه..

 70. دکتر نوشته است:

  واقعاً، با محمود(۱۶ شهریور) موافقم. از اون دکترهایی است که با نامه به دانشگاه آزاد دکتری گرفته و در هیچ کلاسی شرکت نکرده. بالاخره عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود و دانشجو جان(برادر وزیر علوم وقت) هم رئیس دانشگاه آزاد بودند.

 71. حوصمی از رودسر نوشته است:

  به عنوان یک پیشکسوت که عمری را گذرانده، از مردم می خواهم این انتخابات درست انتخاب کنند و رای دهند. فقط همین. جواهردشتی، قهرمانی، رهبری، عباسی و……..هرکسی می خواهد باشد. هر کدام را تحلیل کنند. تک تک آقایون را می شناسم.

 72. محمد املشی مقیم کرج نوشته است:

  فقط عباسی برای همه کار کرد فامیل من نبود ولی برام در کرج کار جور کرد فقط به عباسی رای خواهیم داد.ضمنا اقا محمود تحقیق کن دهن بین نباش همیشه به خرد خود مراجعه کن

 73. ناشناس نوشته است:

  آقای محمد املشی از کرج، نتیجه گیری شما غلط است. چون برای شما کار پیدا کرد، دلیل نمی شود برای همه کار کرد. ضمن اینکه وظیفه یک نماینده پیدا کردن کار برای افراد، آنهم افراد خاص نیست. بگید چه کار نکرد. برای محیط زیست چکار کرد؟ برای آسیب های اجتماعی مانند طلاق، فحشا و اعتیاد چه کار کرد؟ برای رشوه و فساد اداری در ادارات چکار کرد؟ همه اینها نیاز به قوانین محکم و منطقی دارد که نمایندگان از جمله ایشون که در کمیسیون فرهنگی و آموزشی بود انجام ندادند و توجهی نکردند. می دونید چرا؟ چون برای شما دنبال کار می گشت تا دور بعد بهش رای بدید. برای ایشون رای مهم بود و الان هم هست. تا مثل شما در جامعه است، مملکت ما هم همین است؟

 74. فرهنگی نوشته است:

  آقای محمود شما که میگی رئیس سابق آموزش و پرورش پسرخاله عباسی بوده خوب این چه استدلالی آخه…یعنی هرکی نسبت فامیلی با نماینده یا هر مسئول دیگری داشت نباید هیچ پستی بگیره….یه دوری بین فرهنگیان رودسر بزنین متوجه میشین که اکثریتشون از عملکرد رئیس سابق راضی هستن.
  البته من به عباسی رای ندادم و اون موقع مخالف رئیس سابق آموزش و پرورش رودسر بودم اما رئیس فعلی چی…این رئیس که حتی اخلاق و شیوه برخورد رو هم بلد نیس. الان که مقایسه میکنم به خودم میگم صد رحمت به رئیس سابق

 75. فرهنگی نوشته است:

  در مورد انتخابات مجلس هم به نظر بنده میرسه که مهندس قهرمانی از رشت کاندید بشن و این حرف رو هم قبول دارم که ایشون محبوبیت بالایی دارن و قطعا رای اول خواهند بود…
  آقای جواهردشتی رو هم خیلی نمیشناسم. میشه مسئولیت هایی که داشتن رو بگین؟

 76. افشین نوشته است:

  باسلام.آقای دکترمهرشاد جواهردشتی یک جوان شایسته برای کاندیدای نمایندگی مجلس هست. ایشان علاوه براینکه ازیک خانواده اصیل وخوشنام هستندخودشان نیز یک شخصیت مردمی وتحصیل کرده وآگاه به امورسیاسی واجتماعی کشورهستند.ایشان تحصیل کرده رشته مدیریت دولتی ازدانشگاه تهران هستند.

 77. حسین رودسر نوشته است:

  فقط عباسی کل رودسر واملش عباسی

 78. محمدقزوین نوشته است:

  عباسی دلسوز وکاردان است شدیدا حمایت خواهم کرد

 79. جعفر نوشته است:

  فقظ دکتر عباسی دلسوز مردم ما همه به دکتر اسدالله عباسی رای خواهیم داد

 80. ناشناس نوشته است:

  مجلس جای آدم های، های کلاس فکری، اجتماعی و ظاهری هست. عباسی و رهبری و….. جاشون تو مجلس نیست. در حد یک مدرسه و نهایتاً یک اداره. همین براشون کافیه.

 81. نبی تهران نوشته است:

  چرا عادت کردید تا به کسی پستی اعطا می شود تهمت میزنید.مطمئن باشید اگر شما بودید با این ذهن بسته کوچکتان( آنهایی که تهمت می زنند) معلوم نبود چه کارها که می کردید.در ضمن آقای عباسی برای نظام و …زحمات فراوانی کشیدند که قابل تقدیر می باشد، بدلیل تجربه مطمئن باشید اگر دوباره به مجلس ورود کنند گامهای بزرگتری بر میدارند و سریعتر به نتیجه می رسند ، با توجه به سوابقشان جایگاه بالاتری دارند البته اگر به مردم لطف کنند و خود را کاندید نمایند.لطفا دعا بفرمایید

 82. م ک نوشته است:

  کل مناطق اشکور از دکتر مردم دار اسدالله عباسی حمایت خواهند کرد دکتر منتظریم

 83. افشين نوشته است:

  دیگه مجلس جای آدمای باشخصیت بالا ونخبه ی تحصیل کرده هست.دکتر جواهردشتی چندین ساله که درنهاد ریاست جمهوری مشغول هستندوباسمت معاونت هماهنگ کننده دفتر مرکزی
  معاون علمی وفناوری خوش درخشیده اند.اگه فقط مقالات ایشان راخوانده باشید به دانش روز
  وسطح سواد ایشان پی میبرید.دکترجواهردشتی دوستدار جوانان هست وبه قشرجوان اهمیت میدهد.آقای جواهردشتی سابقه تدریس دردانشگاه رادارد.

 84. حسن نوشته است:

  مردی از روستا با سابقه چندین ساله مدیریت
  غول انتخابات این دوره دکتر نجف زاده شوکی می باشد مردی درستکار و خوش بیان رنج کشیده و قابل اعتماد است واقعا نمایندگی مجلس برانزنده اوست .

 85. ناشناس نوشته است:

  جهت اصلاع عزیزان، جواهردشتی هم روستا زاده هست و همه جا خود را روستا زاده معرفی می کند. البته نه مثل بعضی ها برای تبلیغ و جمع کرن رای. بلکه قلباً. به حسن می گویم. امروز برای مملکت داری فقط روستا زاده بودن مهم نیست، باید دید جهانی داشت، مذهب و قوم و دسته را باید فراموش کرد. روستا زاده ای که فکر دگم و انزواطلب داشته باشد برای مجلس بدرد نمی خورد.
  همه مردم شهر رودسر، چابکسر، رحیم آباد، واجارگاه، کلاچای و روستا های اطراف به دکتر جواهردشتی رای می دهیم. مردم برای انتخاب جدید به پا خیزید.

 86. ناشناس نوشته است:

  آقای نبی، عباسی به احمدی نژاد خدمت کرد نه به مردم. بنظر شما نظام بدون مردم معنی دارد.

 87. نبی تهران نوشته است:

  با سلام واحترام مجدد
  شما میفرمایید به احمدی نژاد خدمت کرد ،احمدی نژاد کی بود؟آیا شخصی در جایگاهی قرار می گیرد باید سیاستهای مقام ما فوق خود را انجام بدهد یا خیر؟همانطور که می دانید آقای دکتر احمدی نژاد از جایگاه و محبوبیت خاصی بر خوردار بود و جزء کابینه ایشان بودن ،برای هر کسی افتخار بود.
  در ضمن اختلاف نظر در همه جا هست،این دلیل نمی شود خدمتگزاران نظام ،که روزی در راس امور هستند وروزی جابجا می شوند مورد توهین و… قرار گیرند،بالاخره هر کسی نظری دارد.
  شایان ذکر است: چون دکتر عباسی جزء نظام بودند پس در حد توانشان به نظام خدمت کردند.

 88. ناشناس نوشته است:

  احمدی نژاد مایه سرشکستگی ملت ایران و عقب ماندگی ۱۰۰ساله کشور شد. مخصوصاً عباسی که که عملکردش در سطح شهرستان معلوم هست تا تامین اجتماعی و پخش پول در مجلس.
  تازه اینقدر عباسی و احمدی نژاد و جواهردشتی و……می کنید، از کجا معلوم خودشون تو رودسر کاندید کنند.

 89. ناشناس نوشته است:

  با سلا و احترام
  خدمت اون عزیزی که آقای قنبرزاده رو مهندس خطاب کردند میشه بفرمایید ایشون کی مهندس شدن ؟!!!!!!
  والا ما که بچه محلشیم و از گذشته و حالش خبر داریم و تا جایی که میدونیم ایشون یه بی سوادی بیش نیست!!! حالا اینکه جدیدا با پولهایی که معلوم نیست یه شبه از کجا آورده رفته مدرک خریده هیچ بحثی نیست .در ضمن خدمت تو دوست عزیز عرض کنم که شما احتمالا از فعالیتهای ۵ سال پیش این آقا توی استانداری با آقای قهرمانی و اینکه چه پول میلیاردی رو که از بودجه شهرستان بود رو به بهانه احداث مرغ داری درآورد رو خبر نداری یا داریو ، لنگشی !!!! حالا ایشون چطوری غول سازندگی شدن خیلی خیلی جالبه!!! البته آره ایشون با پول بیت المال خیلی خوب بلده واسه خودشو خانوادش ساختمانهای ۳ و ۴ طبقه درست کنه و برای تمام اعضای خانوادش ماشین بخره ……
  حالا شما قضاوت کنید یه همچین شخصی با این عقبه اگر بره نماینده بشه چی میشه …..

 90. نبی تهران نوشته است:

  آقای دکتر عباسی یک مدیر جهادی است به همین دلیل کارهای بسیاری انجام داد، لطفا عملکرد آقای دکتر عباسی را با نماینده ای که در حال حاظر در مجلس حضور دارد مقایسه کنید.
  اگر از مجلس خبر داشته باشید حتی یک نظرم نموده کوچکترین کاری که به نماینده انجام میدهد.

 91. جعفر نوشته است:

  فقط عباسی

 92. نا شناس نوشته است:

  باسلام خدمت آقای نیکنام. آقای عباسی تو این ۸ سال برای مردم منطقه رحیم آباد ماچیان. وحتی ازارکی چکار کرده. آیا وقت آن نرسیده به بچه محلمان اعتماد کنیم. بعد شما می گویید عباسی دادرس. دادرس همه ما خدا هست. گرفتی چه شد با تشکر

 93. ناشناس نوشته است:

  آفرین به مردمی که آگاهی و شناختشون رو افزایش دادند و حاضر نیستند هر کسیو نماینده خودشون معرفی کنند. عباسی که از مدیر مدرسه با رانت و نامه دکتر شد، چجوری باید به داد مردم می رسید. مردم اینبار اشتباه نکنید که ما در مقابل فرزندانمان و نسل های آینده مسئولیم. حداقل

 94. اکبری نوشته است:

  همشهری اقای قنبر زاده واقعا … و بیسوادی

 95. شهرام نوشته است:

  فقط دکتر جواهردشتی.

 96. همشهری نوشته است:

  آقای اکبری، ادب داشته باش. ادب رسانه ای رو رعایت کن. ضمناً عباسی و اکبری و رهبری و….باید میدان را خالی کنند. فقط و فقط دکتر جواهردشتی

 97. نبی نوشته است:

  باسلام و احترام ؛
  از بابت خط آخر متنی که نوشتم و اینگونه ثبت شده است عذر خواهی میکنم.
  منظورم این بود،اگر مجلس را رصد کرده باشید آقای رهبری هیچگونه اقدام و نظری ندارد و کار خاصی انجام نمیدهد و ولی قبلا اینگونه نبود و حتی در برخی موارد وزرا برای رفع مشکلات بنا به درخواست آفای عباسی به شهرستان سفر می نمودند.

 98. حاج رمضان نوشته است:

  آقای دکتر عباسی لطفا تشریف بیاورید ما با تمام وجود دفاع خواهیم کرد.

 99. محمد املشی مقیم کرج نوشته است:

  شک نکنید عباسی برنده است

 100. ناشناس نوشته است:

  فقط عباسی کاردان

 101. اکبری نوشته است:

  ما اشکوریهای مقیم رودسر فقط به دکتر نجف زاده رای می دهیم

 102. حسن حکیمی توشه میانی نوشته است:

  باسلام خدمت مردم شهرستانهای رودسر و املش به نظر من برای سنجش یک نماینده باید نگاه کرد که در دوره چهارساله نمایندگی شخصی، چه کارهایی انجام داده و چند نفر را بر سر کار برده و چه برنامه هایی داشته که مهلت نشد در زمان نمایندگیش انجام دهد و لی امتیازش را گرفت و …. به نظر من اگر به کارهای انجام شده دکتر عباسی در دوره هشت ساله نمایندگی مجلس و دوره کوتاه وزارتش نگاه کنیم می توانیم به او نمره قبولی بدهیم. طبیعی است که هر کس نماینده شود بالاخره تعدادی از نزدیکان خود را بر سمند ریاست ادارات خواهد نشاند حتی اگر خود ماهم باشیم. پس بیاییم با کمک هم در اسفندماه ۱۳۹۴ به دکتر عباسی رای دهیم به امید موفقیت برای دکتر عباسی …. حکیمی از اسلامشهر

 103. افشین نوشته است:

  دوستان ، بهتر است برای آبادی و سرافرازی دیارمان با افکار جدید با افراد جوان در سیاست پیر به سمت بهروزی پیش رویم .
  با جوان کارگشته و آگاه به نیازهای جامعه آقای شاپور علی نژاد آشنا شوید.
  به امید دیدار
  افشین

 104. حسن نوشته است:

  تازمانی که رهبری هست وهمه ایشان را قبول داریم دیگر نیازی به کس دیگر نداریم

 105. حسن نوشته است:

  ماغول نمی خواهیم فقط دزد نباشه غارت گر نباشه شجاع ودلسوز باشه که اونم رهبریه

 106. اویس نوشته است:

  فقط حاج محمد مهدی رهبری فردی دلسوز ،ساده زیست ،صادق وکاربلد ،،
  از نظر ما تو اصلح تری حاج محمد مهدی رهبری

 107. ناشناس نوشته است:

  با سلام خدمت همه عزیزان بنده اقاى دکترعلیجانى را میشناسم اخرین سمت اجرایى ایشان معاون وزیر نیرو هستن ودر ایام انتخابات حتى یک نفر را که درایام تصدى ایشان در پارس خودرو نخواستن باید حتما بهش
  راى دهند

 108. سعید نوشته است:

  فقط دکتر اسدالله عباسی عرضه داشت چندنفررو بردسرکار خدا خیرش بده حمایتت خواهم کرد

 109. احمدي نوشته است:

  آقایان نیکنامی ها احساس می کنم دریک مراسم شب نشینی تازه بااینترنت آشنا شدید وهم زمان سنگ عباسی رو به سینه می زنید بحث سیاسی نیازمند سواد سیاسی است که مجید جان تو نداری پس خخخخخخخخممممممممممممممموووووووووووووووشششششششششششششش

 110. اصلاح طلب نوشته است:

  آقای دکتر نورعلی عباسپور هم از کاندیدای اصلاح طلب هستند که الان در وزارت آموزش وپرورش هستن ورقیب جدی اقای عباسی

 111. چابکسر نوشته است:

  سلام.ببخشید خواستم بگم وجهه ی مثبتی که مهندس قهرمانی داره در چابکسر ،عباسی و قنبرزاده ندارن.چون عباسی وقنبرزاده جفتشون بی سوادن و کیلویی مدرک گرفتن.بعد اینکه از لحاظ آداب معاشرت اخلاق و فرهنگ مهندس قهرمانی خیلی بالاتر از جفتشونه.مهندس قهرمانی تحصیل کرده آمریکاست.وادمی با سواد و فوق العاده با فرهنگ.ولی اون دوتا حتی حرف زدنم بلد نیستن.مهندس قهرمانی نون بازو مغز و استعداد خودشو میخوره نه مثل اونا پاچه خور باشه

 112. ناشناس نوشته است:

  این دوره فقط علی اکبری

 113. مهدی نیکنامی رودسر نوشته است:

  اقای باسواد از چابکسر واقعا چند کلاس…دیگه نمیگم چون بگم لنگه خودت میشم فکر کن بعدحرف بزن همیشه به خرد خود مراجعه کن.ازاقای قهرمانی انجورتعریفی که کردی همچین هواداری واقعا جای بسی تامل دارد.من به هیچ کس توهین نمیکنم هرکی برای خودش شخصیت داره .ولی من به دکتراسدالله عباسی رای خواهم داد

 114. مهدی نیکنامی... نوشته است:

  اقای احمدی هرگز در زندگیت نه هیچ کس رو از خودت بالاتر ببین نه پایین تر البته من از شما پایین تر وقت کردی اشعار حافظ وطبری سری بزن.من نمیگم به کی رای بده ولی من از دکتر اسدالله عباسی حمایت خواهم کرد.

 115. همشهری نوشته است:

  آقای چابکسر
  اگر چابکسری هستید باید بدانید که این دوره همه مردم رودسر و چابکسر و…….فقط به دکتر جواهردشتی رای می دهند. دکتر جواهردشتی! مردم خواستار شما هستند. لطفا بیائید.
  ضرب المثل معروف است که میگه “اگر میخواید بدانید من کیستم بپرسید دوستانم کیستند”. نوبخت و قهرمانی از دوستان دکتر جواهردشتی هستند.

 116. مجتبی نوشته است:

  بنظر می رسد وقت آن رسیده که این دوره مردم به کسی رای دهند که سرش به تنش بیرزد. از لحاظ مالی و شهرت اقناع باشد. و همه مردم از او به خوبی یاد کنند. تحصیلکرده باشد و تفکر ملی داشته باشد.این خصوصیات فقط در دکتر مهرشاد جواهردشتی وجود دارد. هم اسم و هم خانوادگیو عششششششششششق کن. دکتر دوست داریم.

 117. سمانه دانشجوی دانشگاه نوشته است:

  متاسفانه تا کنون همه نمایندگان کارهایی را انجام دادند که نمی بایست انجام می دادند و کارهایی را انجام ندادند که می بایست انجام می دادند. کار نماینده عوض کردن مدیر و فرماندار و بخشدار و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و یا جذب پروژه های غیر ضرور مانند احداث دانشگاهی که دانشجو ندارد نیست کار نماینده افق بلند مدت داشتن، نظارت بر امورات اجرایی و با مردم بودن است که هیچکدام از نماینده ها نداشتن. چون ادم این کار نبودند. از یک معلم مدرسه که هیج سابقه مدیریتی در سطح حتی شهرستان نداشت یا کسی که حتی تحصیلات حداقلی دانشگاهی نداشت چه انتظاری می توان داشت.
  مردم بزرگوار رودسر و املش این دوره اشتباه نکنیم و به برازنده مجلس ایران، دکتر مهرشاد جواهردشتی رای دهیم. خدا کند خود را کاندید کند. خدا کند. به هر کسی که لیاقت درب ورودی مجلس را ندارد رای ندهیم و بعد پشیمان نشویم که فایده ندارد.
  فقط دکتر مهرشاد جواهردشتی

 118. مهدی نیکنامی.. نوشته است:

  خانم محترم دانشجو ایا کسی میتواند بگوید یا این حق را دارد بگوید اگربه فلان کس چنددور چنددوره رای دادیم اشتباه انتخاب کردیم واقعا یعنی چی مردم رودسرواملش اشتباه نخواهندکرد.یعنی عقیده شمایک نفردرست کل مردم اشتباه ناسلامتی داری تحصیل میکنی همیشه فکرکن بعدحرف بزن.مثلا من کاندیدم دکتر اسدالله عباسی است ایا کسی غیر از دکتر رای بده اشتباه کرده.هرکس در انتخاب خودازاده .کاش همه ما اول فکر می کرد یم بعدحرف میزدیم.

 119. سمانه دانشجوی دانشگاه نوشته است:

  آقای نیکنامی
  عملکرد ایشون چه قبل از انتخابات( از تهران برای شرکت در مراسم یادواره شهدا و یا مراسم ختم می امدند برای اینکه رای جذب کنند ، خریدن رای برای پیروزی در انتخابات با برنج و پول و وعده پست) و در زمان نمایندگی( افراد بیسواد فامیل را در پستهای مدیریتی شهرستان گماردن، بیکار کردن یک کارشناس اداره به اتهام اینکه مخالفش بود و تهمت دزدی زدن و فتنه گری به مهندس قهرمانی ) را معیار قرار می دهم و باز از مردم می خوام اشتباه نکنند و در انتخاب خود در مقابل مردم دیگر مسئول هستند.

 120. مهدی نیکنامی.. نوشته است:

  بنظرشما اینم شدحرف واقعافکرکردم معلوماتت خیلی بالاست.خانم دانشجومطمعن باش افرادبیسواد درهیچ جاگمارده نشدند یاهمان شایعاتی که میگفتند۵۰۰نفرازمحل دکترعباسی رفتندسرکار درحالیکه۲۶۴نفرکل جمعیت محل بود چرا کلا ما همش یادگرفتیم دهن بین باشیم یا شایعه پران.خداوند به انسان عقل داده برو تحقیق کن ببین موضوع از چه قراربوددکترهمیشه دست خیرداشته وداردحتی برای مخالفش هر کاری دستش بر بیاد در راه خیر کوتاهی نمیکنه .برای مردم تصمیم نگیر چرا فکرمیکنی انتخابت درسته وغیراشتباه هرکی خودش ازاده وفکرداره من به دکترعباسی رای میدم اگه غیراین باشه اشتباست هرگز اینجوری فکرنکن.

 121. دانشجویان نوشته است:

  ما دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد شهرستان های رودسر و املش در صورتیکه دکتر مهرشاد جواهردشتی خودشان را کاندید کنند به ایشان رای می دهیم. از همه مشاهده کنندگان این پیام خواهشمندیم آن را اطلاع رسانی فرمایند.
  رای ما، دکتر جواهردشتی

 122. محمد ولی نوشته است:

  فقط رهبزی

 123. اشکوریهای مقیم قزوین نوشته است:

  کسی رو بفرستیم که کارایی داشته باشد.اگه صفرکیلومتربفرستیم تا بخواد باان محیط اشنا بشه همه بودجه ها به شهرهای دیگه سرازیرمیشه..پس کسی رو انتخاب کنیم که هم وزارت را تجربه کرده هم ۲دور نمایندگی مجلس رو.اینم کسی نیست جز دکتر اسدالله عباسی. ازقزوین۱۰۰۰نفربرای انتخابات خواهیم امد وبه دکتر اسدالله عباسی رای خواهیم داد.یاعلی مدد

 124. اهل ماچیان نوشته است:

  فقط عباسی کاردان

 125. ارمان نوشته است:

  مثل اینکه مهندسی جوان و کار آزموده به اسم حسینیان هم هست به عنوان کاندیدا

 126. ارمان نوشته است:

  سلام و ارادت
  خلاصه ای از سوابق تحصیلی و کاری مهندس علی مرتضی حسینیان
  ۱٫ متولد ۱۳۵۱ شهرستان رودسر .
  ۲٫ دیپلم ریاضی فیزیک از دبیرستان شریعتی رودسر.
  ۳٫ مهندس عمران عمران از دانشگاه گیلان
  ۴٫ فوق لیسانس عمران – سازه های هیدرولیکی از دانشگاه شیراز
  ۵٫ فوق لیسانس مدیریت اجرایی (EMBA) از دانشگاه علم و صنعت

  سوابق:
  – مدیریت طراحی و اجرایی پروژه های سدهای بزرگ غرب کشور
  – مسئول نظارت بر اجرای سد انحرافی پلرود
  – رییس شورای دور دوم شهر رودسر
  – مشاوره در طراحی استراتژیک و جذب سرمایه گذاری های خارجی در بخش خصوصی

 127. محمدکرج نوشته است:

  فقط دکتر اسدالله عباسی دکتر جان زیارتت قبول موقع انتخابات همه خواهیم امد

 128. کامران حیدری نوشته است:

  از نظر بنده اقای دکتر عباسی از همه لحاظ شرایط نماینده شدن رو دارد وهمچین تمامی سعی خطا ها رو تجربه کرده والان زمانی نیست که ما تجربه کنیم بلکه فردی رو انتخاب کنیم از همه جهت کار امد وبا تجربه باشد به امید ان روز

 129. ناشناس نوشته است:

  زهی خیال باطل

 130. حمید از کلاچای نوشته است:

  فقط کافیه تو گوگل بزنی مهرشاد جواهردشتی، فکر نکنم بااین طرز فکری که من دیدم. بیاد خودشو کوچیک کنه و در سطح شهرستانی مثل رودسر و املش که با بلوغ سیاسی و اجتماعی فاصله زیادی داره، خودشو کاندید کنه. خیلی بعیده، خیلی بعیده.

 131. محمداملش دانشجو دانشگاه نوشته است:

  دانشگاه آزاد اسلامی واحدرودسرواملش حمایت بی چون وچرایی خودرااز دکتر اسدالله عباسی اعلام میداردخصوصا دانشجویان کارشناسی ماهمه هستیم دکترجان.ضمنا رودسردانشگاه دولتی نداره .رای ما دکتراسدالله عباسی

 132. کل شهرک انصاری رودسر نوشته است:

  یک کلام ختم کلام فقط دکتر اسدالله عباسی

 133. رودسری. نوشته است:

  فقط عباسی کاملا موافقم

 134. علی نوشته است:

  دکتربالیاقت عباسی عباسی

 135. حمید از کلاچای نوشته است:

  آقای محمد املشی، دانشگاه پیام نور. دولتیه. ضمنا اگر دکتر جواهردشتی بیاید، رای ما دکتر، جواهردشتی.

 136. رودسری. نوشته است:

  درودبرغیرت وشرف دکترعباسی

 137. جیردهی اشکوری مقیم تبریز نوشته است:

  دکترعباسی واقعا خاکیه دکترجان حمایتت خواهیم کردموقع انتخابات مطمعن باش ازتبریزخواهم امد وخواهم نوشت دکتراسدالله عباسی

 138. 18متری کلاچای نوشته است:

  من در ۲دوره به دکترعباسی رای ندام ولی وقتی موقع وزارت غیرت وشجاعتش را دیدم واقعا افتخاری بود برای گیلانیها کل طایفه ما شاید بالغ بر ۲۳۰نفرباشندهمه این دوره به عباسی رای خواهیم داد

 139. رضاکلاچای.. نوشته است:

  هرکی به هرکی دوستداره رای بده من به عباسی رای خواهم داد

 140. مهدی نیکنامی, نوشته است:

  من خودم شخصا تاالان کسی را ندیدم قدرت داشته باشد مثل دکترعباسی فروتن باشد عیاسی واقعا بهترین گزینه برای مجلس است خودم دیدم زمانی که وزیر بود کسی که مخالفش بود مشکلی داشت با جان ودل براش انجام داد عباسی یعنی این واقعا دستش برسد کوتاهی درکارخیرازخوددریغ نمیکنددرودبردکترعباسی

 141. ناصر نوشته است:

  اصلح اسدالله عباسی

 142. علی نوشته است:

  دکترعباسی فدایی داری

 143. برجسته نوشته است:

  یاعلی مدد رای ما دکتر اسدالله عباسی ۷اسفندمنتظریم

 144. محمد نوشته است:

  فقط دکتر نجف زاده…تحصیلاتش از همه بهتر و دارای کار اجرایی فراوان

 145. رحیم عزیزی نوشته است:

  باسلام خدمت رودسریهای گل بنده ترک زبان هستم اهل مشگین شهر ساکن کرج اقایون من دکترعلیجانیو دوسالی هست میشناسم ازنزدیک بسیارادم فهیم وپخته تشریف دارن بنظر بنده میتونه نماینده دلسوزی برای رودسرباشه البته قصدجسارت ندارم ولی ادم باعرضه ای هستن انشالله بافکری ازاد رایخودتون به اقای علیجانی بدهید باسپاس از شما رودسریهای شریف و مهربون باارزوی موفقیت

 146. رحیم عزیزی نوشته است:

  نماینده لایق دکتر علیجانی

 147. تارا نوشته است:

  ما نسل جوان هستیم پس جواهردشتى چون واقعا باسواد است و هم همسال مارو درک میکنه پس ما او را قبول داریم

 148. میلاد نوشته است:

  سلام-همشهریان خوب شهرستان رودسروبخش های تابعه ,هریک ازعزیزان که واقعادلسوزاین انقلاب باشددراین دوره توسط مردم رای خود را میاورد.توجه؛برای خانواده های ضعیف ,کاری انجام نمیدهند.
  همه بفکر پست ومقام های عالی این انقلاب هستندولی برای کمک به مردم دلسوزاین نظام نیستند.

 149. سارا نوشته است:

  منم با تارا موافقم, هم باسواد هم با جرات هم با خانواده و از همه مهمتر هم با ابهت، فقط دکتر جواهردشتی.

 150. علی نوشته است:

  فقط عباسی یک کلام ختم کلام

 151. محمد نوشته است:

  ازهمه باعرضه تر دکترعباسی

 152. محمد نوشته است:

  تارا وسارا هردو یکی هستند اصلا تابلوست هردو رو یکی نوشته ای بابا .رای ما دکتراسدالله عباسی

 153. ناشناس نوشته است:

  عباسی داننده وکننده کاراست اصلح فقط عباسی

 154. سنجری نوشته است:

  سلام و ارادت
  خلاصه ای از سوابق تحصیلی و کاری مهندس علی مرتضی حسینیان
  ۱٫ متولد ۱۳۵۱ شهرستان رودسر .
  ۲٫ دیپلم ریاضی فیزیک از دبیرستان شریعتی رودسر.
  ۳٫ مهندس عمران عمران از دانشگاه گیلان
  ۴٫ فوق لیسانس عمران – سازه های هیدرولیکی از دانشگاه شیراز
  ۵٫ فوق لیسانس مدیریت اجرایی (EMBA) از دانشگاه علم و صنعت

  سوابق:
  – مدیریت طراحی و اجرایی پروژه های سدهای بزرگ غرب کشور
  – مسئول نظارت بر اجرای سد انحرافی پلرود
  – رییس شورای دور دوم شهر رودسر
  – مشاوره در طراحی استراتژیک و جذب سرمایه گذاری های خارجی در بخش خصوصی. “حامیان مردمی مهندس علی مرتضی حسینیان “

 155. سنجری نوشته است:

  سلام و ارادت
  خلاصه ای از سوابق تحصیلی و کاری مهندس علی مرتضی حسینیان
  ۱٫ متولد ۱۳۵۱ شهرستان رودسر .
  ۲٫ دیپلم ریاضی فیزیک از دبیرستان شریعتی رودسر.
  ۳٫ مهندس عمران عمران از دانشگاه گیلان
  ۴٫ فوق لیسانس عمران – سازه های هیدرولیکی از دانشگاه شیراز
  ۵٫ فوق لیسانس مدیریت اجرایی (EMBA) از دانشگاه علم و صنعت

 156. هاشمی نوشته است:

  بیائید قبل از هر چیز بشناسید وسپس انتخاب کنید . همه به هم به دکتر مهرشاد جواهرشتی لایق ، پاکدست وتحصیلکرده رای دهیم تا حرکت به جلو در شهرستان را تجربه نمائیم

 157. خانی نوشته است:

  فقط دکتر علی اکبری واسه رودسر خوبه تا رودسر رو از بن بستی که هست خارج کنه . هرچند به نظر بنده اینها فیلمی بیش نیست مردم بازیچه و سیاهی لشگر . اصلا نماینده واسه مردم چه کاری می کنه […]

 158. کلاچایی نوشته است:

  واققا متاسفم بعضی ها(آزارکی) کسی رو میگن دارس بیا بداد..برس اگریک دوره دیگه آقا نماینده بود حداقل فاتحه چای خوانده میشد بهتر بود میگفتی ببا بداد جیب بعضی ها برس . با وجدان و خدایی به انسان پاک رای بدید. فقط رهبری املشی

 159. کلاچایی نوشته است:

  فقط رهبری املشی پاک خداترس

 160. ناشناس نوشته است:

  من به عباسی رای خواهم داد

 161. جمشید نوشته است:

  کل رحیم اباد به دکترعباسی رای خواهندداد

 162. جیردهی اشکوری مقیم تبریز نوشته است:

  دلسوزی دکترعباسی نسبت به مردم باعث رای اوردن دکترعباسی خواهد شد مطمئنم دکتر عباسی رای خواهداوردوخودم خواهم امد

 163. امیر1 نوشته است:

  من خودم اهل انتخابات هستم تا الان نام جواهردشتی را نشنیده ام چطو رای همه ما به ایشان است کمی فکر کنید لطفا – فعلا دکتر عباسی شایسته این مسوولیت است باید به نظر مردم احترام گذاشت که رای می دهند یا نه – ولی آن کسانی که از سر عصبانیت و حقارت شان دکتر را به مدیر و معلمی تنزل داده اند بدانند که ایشان افتخارش معلمی است و ما هم معلم هستم – در مورد سلامت کاری ایشان با توجه به مدارک موجود هیچ شکی نیست – بی تقوایان راهی جزء تهمت ندارن – انشا الله خداوند همه ما را هدایت کند تا آخرت خود را نفروشیم

 164. هادی امیری نوشته است:

  نمایندگی شایسته دکتر اسدالله عباسی است دکتر از قزوین شهر الوند خواهم امد ودر۷اسفند خواهم نوشت اسدالله عباسی با کل طایفه امیری

 165. علی نوشته است:

  فقط دکترعباسی کاردان

 166. اشکوری نوشته است:

  به نظر من لایق ترین و با سواد ترین کاندید در این دوره از انتخابات از حوزه رودسر و املش فقط دکتر محمد تقی نجف زاده شوکی میتونه باشه.

 167. علی نوشته است:

  ۷اسفندهمه خواهیم نوشت رای ما دکترعباسی

 168. محمد نوشته است:

  شاید بالای۵۰هزاررودسری درشهرستان الوند قزوین زندگی میکنند حداقل تا جای که من خبر دارم۲۵هزار۷اسفند خواهندامد وخواهندنوشت رای ما دکتراسدالله عباسی

 169. آراد نوشته است:

  مدیرمحترم سایت چه قهرمانانه ازعباسی حمایت کردی[!!?] ولی مردم ماهوشیارند
  خسته شده اندازاین همه طرفداربوده ورانت خوردن ها
  عباسی فقط به طرفدارانش اهتمام داشت ولاغیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  رهبری هم فقط برای ترمیم خودش وتبدیل کردن خودش به قهرمان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  بگذارید برای مردم منطقه کاربشه شهرستان رودسر کوچک نیست خییییلی بزرگ است هربخش وشهرش کوی وبرزنش برای خودش آوازه ای دارد
  کوچکش نکنیم وبه قهرمان گیلان استاندارمحبوب گیلان پاره ای تن مان رای دهیم واثراتش راببینیم
  به سایت ویکی پدیا مراجعه نمایید دررابطه بامهندس قهرمانی
  احساسی نباشیدمنطق حکم میکند
  رهبری وعباسی رامردم بزرگ کردن وصاحب مسندوتریبون شدندولی قدرشان راندانستندوبفکرامیالشان بودن
  عباسی وزیرشدبعدرفت پانصدنفرازطرفدارهای خودش رای داددیگران بیکارنداشتند حالاچشم به آنهادوخته

  ***************
  **************************
  صدای گیلان؛ جناب اراد گرامی در این قسمت که حضرتعالی هم نظر خود را ارسال فرمودید ، همانگونه که پیداست مربوط می باشد به نظر و دیدگاه کابران سایت و هیچ ارتباطی به
  نظر و حمایت مدیر سایت ندارد ، لطفا منصفانه قضاوت بفرمایید.
  پیروز و سربلند باشید.

 170. آراد نوشته است:

  نگاه کنیدنظرمحمدعزیزرو۲۵هزارازقزوین نیرومیارند نکنه بخاطراین باشه که خانم آقای عباسی مشاورافتخاری مدیرکل کارقزوین بوده قبلا

 171. اسماعیل ازقزوین نوشته است:

  باسلام/
  .
  سوال این جاست چرا نخبگان واندیشمندان جوانان وبزرگان شهرستانهای رودسر و املش شهر ها وبخش های تابعه فقط موقع انتخابات بفکر می افتند که شهری دارند وبخشی وروستای دارند ومی خواهند یک شبه راه صد ساله راطی کنند .
  .
  این مغز های متفکر درکجای ایران زمین نهفته است که فقط برای یک هفته تبلیغات انتخابات شکفته میشود وبعدازآن درزیر خروار ها خاک مدفون می شوند.
  .
  به اصطلاح معروف عملکردها قضاوت راآسان می کند.یک مدیر لایق می تواند جامعه وشهر رابسازد تخصص داشته باشی ولی ظرفیت پذیر نباشی بدرد جامعه نمی خورد.

 172. دانشجویان نوشته است:

  آقای امیر ۱
  متاسفم که دکتر جواهردشتی را نمی شناسید. دوست و دشمن ایشان را می شناسند. احتمالاً خیلی سرت رو در برف فرو بردی. یا خیلی پرتی. البته ایشان نیامد. چون میدانست که با آدمای ناآگاهی مثل شما باید سروکله میزد. خلایق هر چی لایق. شما برو به …….رای بده.

 173. رضا د نوشته است:

  فقط دکتربالیاقت عباسی

 174. مجتبی نوشته است:

  دکتر بی ریا حمایتت خواهم کرد

 175. فرشیدچابکسر نوشته است:

  عباسی نماینده است شک نکنید اقای قهرمانی اینقدر به خودش زحمت ندادبیادفرمانداری رودسراسم بنویسه چطور میخوادبه فکرمردم باشدرای ماعباسی

 176. حسین نوشته است:

  فقط اسدالله شیرخدا نماینده من است

 177. صدراشکوری نوشته است:

  عباسی نماینده است چون از هرلحاظ اصلحتراست

 178. مهدی نیکنامی@ نوشته است:

  به کسی رای بدیم که هم وزارت را تجربه کرده هم نمایندگی رو.کسی نیست جز دکتراسدلله عباسی

 179. اسماعیل ازقزوین نوشته است:

  با سلام
  انسان باید واقع بین باشدازقدیم گفته اند حرف حق تلخ است
  همه باید بپذیریم درمورد شهرستانهای رودسر واملش وبخش های تابعه کم کاری شده است ، شکی دراین مورد نیست ما دنبال مقصر نیستیم مادنبال بهترین ها هستیم ،ازهر قشری که باشند.ازرودسرگرفته تااشکورات، خلاصه کلام سخن کم گوی وگزیده گوی،انسانهای خوب خوشه های مرواریدند که داشتن آنها ثروت ودیدن آنها لذت است حال قضاوت کنید کدامیک ازآقایان این دوصفت دارند.باتشکر

 180. نازی نوشته است:

  فقط قهر ماااااااااااااااانی

 181. محمود نوشته است:

  بنظرم ازهمه بهتروکسی که بیشترین کاررا برای شهرستانهای رودسرواملش کرده دکترعباسی است همه هم میدانند

 182. دانشجوی ارشد نوشته است:

  فقط عباسی به فکر اشتغال جوانهای جویای کاراست کاش همه مثل عباسی بودند

 183. اشکوریهای مقیم قم نوشته است:

  عباسی رجایی زمان است خاکی وبی غل وغش.رای ما دکتراسدالله عباسی دکتر عباسی ازقم خواهم امد وخواهم نوشت دکترعباسی

 184. کارمنداملش نوشته است:

  دکتر عباسی درزمان وزارت کارهای مفیدی برای شهرستان رودسرواملش کرد همه هم میدانند مثل عباسی هیچ کس کارنکرده وازجان برای مردم کارکردپس جادارد این دوره ما هم قدردات کسی باشیم که به فکر مردم است پس ۷اسفندخواهیم نوشت اسدالله عباسی

 185. سیامک نوشته است:

  عباسی اسوه مردانگی وغیرت

 186. سهیل وپری نوشته است:

  نماینده دکتر اسدالله عباسی حامی قشر جوان

 187. اسماعیل شمسی لامشکن ازالوند نوشته است:

  باسلام مجدد خدمت بزرگوار عرض نمایم هرکدام ازکاندیدای محترمی که ازفیلتر شورای نهگبان عبورمی کنند انسانهای محترم وهمه انسانها شریف هستند هرکسی برنامه وعملکرد خوبی داشته باشد .قطعا همه ما بطور طبیعی بهترین را انتخاب خواهیم نمود. پس به جای برچسب زدن ها وانتقادهای تند وناروا وازاین حرفهای کوچه وبازاری ،راه کارهای مناسب برای شهرها وبخش ها وروستاها ارائه دهیم.یک اتاق فکری بوجود بیاوریم هرچهارماه مشکلات را بررسی وتجزیه وتحلیل نمایم . واز نظرات بزرگان واندیشمندان وفرمانداران وبخشداران ودهیاران وشوراها استفاده بهینه ببریم .درغیر این صورت بدون اساس ومسئوولیت همشهریان کاری از پیش نخواهد رفت .جزء اتحادوهمدلی

 188. محمد نوشته است:

  فقط دکتر اسدالله عباسی

 189. جابر نوشته است:

  عباسی از هر لحاظ از همه برتره .رای ما اسدالله عباسی

 190. ناصر نوشته است:

  اسدالله عباسی واقعا بی ریاست درود برشرفت

 191. علی نوشته است:

  خانواده محترم نیکنامی که عباسی عباسی میکنید. در جریان هستیم که چند نفر از خانواده شما رو در اداره کار و رفاه استخدام کرده. وگرنه عباسی هیچ کاری برای مردم ضعیف نکرده. مردم هوشیارن. که آزموده را آزمودن خطاست. عباسی جواب اعتماد مردمو به بدترین شکل ممکن داده. در صورتی که بنده دو دوره یکی از بزرگترین حامیان ایشون بودم و آرای بسیار زیادی برای ایشون جمع آوری کردم. اما اصلا بویی از انسانیت ایشون نبرده. تمامی افراد به غیر از ایشون قابل احترام و ارزش رای دادن هستند.

 192. مهدی نوشته است:

  علی اقا به خدا هیچ کس رو استخدام نکرده تحقیق کن تشابه فامیلی است ما اخرفامیلی می هستیم انها م کلا هدف عباسی لشتغال است هرکس باشه حتی دوران وزارت چندنفرازمخالفانش رفتندسرکار

 193. مهدی نوشته است:

  کل رودسر دکترعباسی

 194. مهدی نیکنامی.. نوشته است:

  علی اقا چطوربین این همه طرفدار یادهندوستان کردی میشناسمت هم اسم هم فامیلیتو مطمعن باش عباسی برنده است

 195. برجسته نوشته است:

  عباسی برنده است شک نکنید

 196. مهدی نیکنامی.. نوشته است:

  اول اسم اداره رو یادبگیر بعد حسادت کن ا

 197. همسایه نوشته است:

  سلام خدمت جناب دکتر جواهردشتی بنده ازتهران متوجه شدم که این دوره کاندیدا هستین خیلی خوشحال شدم واحساس غرور میکنم دوستتون داریم وهواخاتیم هرچند اقامهرشاد نیازی به تبلیغ نداره به هرحال انشاله نامزده برنده ما هستی

 198. حمیر رضا نوشته است:

  حضور پر رنگتر بانوان سرزمینمان در انتخابات مجلس دهم نشانگر نشاط سیاسی بیشتر برای نیمی از جمعیت ایران است. حضور خواهر انقلابی دانشگاهی متعهد در حوزه رودسر- املش خانم مهندس سیگارودی رو به فال نیک میگیریم.

 199. سهیلا نوشته است:

  من سالها خانم مهندس سیگارودی رو میشناسم . از خانواده ای اصیل و بسیار به جوانان اهمیت میدهند. رودسر امروز به اینگونه افراد نیاز دارد.

 200. امیر نوشته است:

  استاندار محبوب و ولایت مداراسبق گیلان جناب مهندس قهرمانی الحق به مردم دیار خود افتخاردادی علیرغم اینکه تمام مردم استان گیلان به جهت خدماتی که درزمان تصدی گری به عنوان استاندارداشته اید دوست دارشما هستند ومی توانستید درکلانشهر رشت کاندید شوید وشکی وجود نداشتید که دررشت برنده بودید ترجیح دادید به مردم شهرستان خودخدمت کنیدواقعاً جای تشکردارد شما درگیلان رقیب ندارید چه رسد درشهرکوچکی مثل رودسرحتماً به امید خداوند پیروزید.

 201. مهناز نوشته است:

  فقط وفقط دکتر نجف زاده کسی که سلامت نفس دارند ومال ومنال دنیا برایشان هیچ وپوچ هست

 202. سهیل نوشته است:

  فقط دکتر اسدالله عباسی رای صددرصدشک نکنید

 203. ناشناس نوشته است:

  همه خوبن ولی عباسی کاردان است تجربه داره این دوره فقط عباسی

 204. برجسته نوشته است:

  باورکنیدعباسی برنده است عباسی۵۰هزاررای داره

 205. مهدی نیکنامی.. نوشته است:

  اسوه دینداری و ولایت دکترعباسی

 206. ناشناس نوشته است:

  فقط عباسی ۱۰۰درصدبرنده است

 207. میثم نوشته است:

  اونی گفته عباسی رجایی زمانه!چراجو گرفته شماروعزیزم؟!؟عباسی کجا؟رجایی کجا؟

 208. یک املشی نوشته است:

  بدون جانبداری از کسی باید بگم واقعا جای تاسف داره برای فردی مثل عباسی وایادیش سوابق ایشان در انتخابات خریدن رای از مردم خودم از نزدیک شاهد این تجارت بودم به پست ومفام رساندن اطرافیانش از نزدیک ترینش گرفته تا …بقیه مردم تو حوزه این اقا نیستن رسیدن به پول وقدرت تک تک سلولهای این ادم رو از ان خودش کرده واقعا متاسفم که بعضی از دوستان اصلا نمیدانند نماینده شدن یعنی چه بروید پلکان ترقی شخصی شوید که برای نمایندگیش حوزه ندارد نماینده اشخاص مشخصی هست و خانواده اش. من به رهبری رای میدم چون میدونم لا اقل دزد نیست وپاش برسه دندان شکن حرف میزنه وعمل میکنه باارزوی موفقیت

 209. عباس نوشته است:

  دکتر عباسی
عناوین ویژه