زمان بارگزاری این صفحه: 9:00 AM UTC

مجمع عالی بسیج گیلان برگزار می‌شود

صدای گیلان – رئیس مجمع عالی بسیج گیلان از برگزاری ششمین مجمع عالی بسیج با محورهای اقتصاد و فرهنگ 13 بهمن ماه جاری در این استان خبر داد.

صدای گیلان/ ، نظرعلی علیزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت سالروز رحلت فاطمه معصومه (س) و تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: مجامع عالی بسیج در شهرستان‌ها و اقشار مختلف بسیج گیلان تشکیل شده است.

وی به تصمیم‌سازی، تصمیم‌گیری و اجرای برنامه‌ها در مجمع عالی بسیج گیلان اشاره کرد و افزود: 2 سال گذشته مجمع عالی بسیج استان تشکیل شده و جلسه‌های شهرستانی با موضوع‌های منطقه‌ای برگزار شده است.

به گزارش فارس ، رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه طرح‌های مطرح شده پس از بررسی در کارگروه‌های مجمع بسیج شهرستانی در کارگروه تلفیق سپاه و بسیج شهرستان‌ها به تصویب می‌رسد، تصریح کرد: طرح‌های مصوبه شده به عنوان سند شهرستانی مجمع عالی بسیج محسوب می‌شود.

وی از تشکیل 10 کارگروه تخصصی در این مجمع خبر داد و عنوان کرد: امسال ششمین مجمع عالی بسیج گیلان با محوریت نامگذاری «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از طرف مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان به نقش بسیج در اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت: 13 بهمن ماه جاری ششمین مجمع عالی بسیج گیلان با محورهای فرهنگی و اقتصادی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه کارگروه‌های فرهنگی و اقتصادی مجمع عالی بسیج گیلان تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: کلیات و جزئیات طرح‌های اقتصاد و فرهنگ در کارگروه‌های مذکور تدوین شده است.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان به نقش بسیج در جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و یادآور شد: امسال موضوع جنگ نرم و دغدغه مقام معظم رهبری در این مورد از جمله طرح‌های مجمع عالی بسیج استان است. وی از تدوین طرح سبک زندگی در خانواده در کارگروه بانوان مجمع عالی بسیج گیلان خبر داد و اظهار کرد: طرح مذکور در مجمع عالی بسیج گیلان برای تصویب مطرح می‌شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه