زمان بارگزاری این صفحه: 6:31 PM UTC

محاصره مخفیگاه ساحلی ۶ مرد مخوف

در حالی که مأموران به صورت نامحسوس این خانه ویلایی را تحت کنترل خود درآورده بودند دریافتند این گروه از دزدان که شش مرد مخوف هستند در این خانه دور هم جمع شده‌اند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اعضای یک باند مخوف سرقت که با فرار به استان مازندران زندگی پنهانی‌ای داشتند، بازداشت شدند.

 

عملیات دستگیری این گروه از دزدان مسلح با دستور قضایی از دادسرای لاهیجان گیلان دردستور کار مأموران پلیس عباس‌آباد مازندران قرار گرفت.

 

به گزارش روزنامه ایران، ردپای این تبهکاران در حالی به دست آمده بود که آنان وقتی تحت تعقیب پلیس لاهیجان قرار گرفته بودند به استان مازندران گریخته و تصور داشتند سرنخی از خود برجای نگذاشته‌اند.

 

با توجه به اطلاعاتی که در دست بود تجسس‌های گسترده‌‌ای برای به دست آمدن ردی از مخفیگاه این دزدان مسلح آغاز شد. در حالی که این سرنخ‌ها ضعیف بودند کارآگاهان با بکارگیری شیوه‌های اطلاعاتی و ردیابی‌های تخصصی توانستند خانه ویلایی‌ای که در عباس‌آباد مخفیگاه تبهکاران مسلح بود، شناسایی کنند.

 

در حالی که مأموران به صورت نامحسوس این خانه ویلایی را تحت کنترل خود درآورده بودند دریافتند این گروه از دزدان که شش مرد مخوف هستند در این خانه دور هم جمع شده‌اند.

 

بدین ترتیب مأموران با به محاصره درآوردن این خانه ویلایی در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شده و پیش از آنکه دزدان فرصت واکنشی داشته باشند، آنان را خلع سلاح کردند.

 

سرهنگ کشاورزی فرمانده پلیس عباس‌آباد درباره ماجرای بازداشت این گروه از دزدان به خبرنگار شوک گفت: سرکرده این باند به نام محمد و پنج نوچه‌اش به نام‌های حمید، سلمان، محمد، فتاح و کامران هستند که همگی دستگیر شده‌اند.سرهنگ کشاورزی همچنین خاطرنشان کرد: پس از محاصره مخفیگاه این تبهکاران توسط پلیس در اقدامی ضربتی، سرکرده این گروه و سایر همدستان وی دستگیر شدند.

 

 

فرمانده پلیس عباس‌آباد افزود: با هماهنگی قضایی در بازرسی از محل اختفای این باند سرقت، یک کلت کمری رولور، بیش از ۵۰ گرم موادمخدر و آلات و ادوات استعمال موادمخدر، دو رسیور، یک لپ‌تاپ، دوربین عکاسی و یک خودروی لوکس به دست آمد.

 

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه