زمان بارگزاری این صفحه: 6:38 PM UTC

محاصره مخفیگاه ساحلی ۶ مرد مخوف

در حالی که مأموران به صورت نامحسوس این خانه ویلایی را تحت کنترل خود درآورده بودند دریافتند این گروه از دزدان که شش مرد مخوف هستند در این خانه دور هم جمع شده‌اند.

محاصره مخفیگاه ساحلی ۶ مرد مخوف

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اعضای یک باند مخوف سرقت که با فرار به استان مازندران زندگی پنهانی‌ای داشتند، بازداشت شدند.

 

عملیات دستگیری این گروه از دزدان مسلح با دستور قضایی از دادسرای لاهیجان گیلان دردستور کار مأموران پلیس عباس‌آباد مازندران قرار گرفت.

 

به گزارش روزنامه ایران، ردپای این تبهکاران در حالی به دست آمده بود که آنان وقتی تحت تعقیب پلیس لاهیجان قرار گرفته بودند به استان مازندران گریخته و تصور داشتند سرنخی از خود برجای نگذاشته‌اند.

 

با توجه به اطلاعاتی که در دست بود تجسس‌های گسترده‌‌ای برای به دست آمدن ردی از مخفیگاه این دزدان مسلح آغاز شد. در حالی که این سرنخ‌ها ضعیف بودند کارآگاهان با بکارگیری شیوه‌های اطلاعاتی و ردیابی‌های تخصصی توانستند خانه ویلایی‌ای که در عباس‌آباد مخفیگاه تبهکاران مسلح بود، شناسایی کنند.

 

در حالی که مأموران به صورت نامحسوس این خانه ویلایی را تحت کنترل خود درآورده بودند دریافتند این گروه از دزدان که شش مرد مخوف هستند در این خانه دور هم جمع شده‌اند.

 

بدین ترتیب مأموران با به محاصره درآوردن این خانه ویلایی در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شده و پیش از آنکه دزدان فرصت واکنشی داشته باشند، آنان را خلع سلاح کردند.

 

سرهنگ کشاورزی فرمانده پلیس عباس‌آباد درباره ماجرای بازداشت این گروه از دزدان به خبرنگار شوک گفت: سرکرده این باند به نام محمد و پنج نوچه‌اش به نام‌های حمید، سلمان، محمد، فتاح و کامران هستند که همگی دستگیر شده‌اند.سرهنگ کشاورزی همچنین خاطرنشان کرد: پس از محاصره مخفیگاه این تبهکاران توسط پلیس در اقدامی ضربتی، سرکرده این گروه و سایر همدستان وی دستگیر شدند.

 

 

فرمانده پلیس عباس‌آباد افزود: با هماهنگی قضایی در بازرسی از محل اختفای این باند سرقت، یک کلت کمری رولور، بیش از ۵۰ گرم موادمخدر و آلات و ادوات استعمال موادمخدر، دو رسیور، یک لپ‌تاپ، دوربین عکاسی و یک خودروی لوکس به دست آمد.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • تقدیر از برترین های گروه های آموزشی دانشکده های دانشگاه گیلان صدای گیلان - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان گفت: در هفته پژوهش امسال برترین های هر گروه آموزشی در دانشکده ها تشویق می شوند، همچنین نفرات برتر دانشکده ها جهت تجلیل در مراسم اختتامیه دانشگاه به معاونت پژوهشی دانشگاه معرفی می […]
  • ۴ کشته در یک نزاع خانوادگی بر اثر یک نزاع خانوادگی که عصر روز سه شنبه در شهرستان مرزی اشنویه آذربایجان غربی روی داد دو نفر کشته شده و سه نفر دیگر زخمی شدند.
  • پارازیتی روی موج مذاکره صدای گیلان:سرمقاله امروز روزنامه شرق به قلم دکتر صادق زیبا کلام در متن کوتاهی به تحریم های اخیر امریکا علیه ایران و تاکتیک های مواجه شدن با این موضوع پرداخته است. اعلام فهرست جدیدی از تحریم‌ها توسط ایالات متحده بر ضد برخی موسسات و اشخاص ایرانی که طرف مقابل، آنها را مرتبط با برنامه […]
  • خواننده زن لوس آنجلسی به ایران بازگشت/ عکس ناهید خواننده زن ایرانی مقیم لوس آنجلس به کشور بازگشت. به گزارش خبرده این خواننده زن که سالها مقیم لوس آنجلس آمریکا بود اخیرا به ایران بازگشته است.
  • حبس تعزیری و جریمه نقدی برای صید غیرقانونی ماهی سفید در گیلان صدای گیلان؛ مدیرکل محیط زیست گیلان با اشاره به ممنوعیت صید در فصل تخم ریزی ماهیان دریایی گفت: هفت نفر متخلف که به صید و فروش غیرقانونی یکهزار و 495قطعه ماهی سفید مبادرت کرده بودند به 29ماه حبس تعزیری و هشت میلیون ریال جزای نقدی محکوم […]


عناوین ویژه