زمان بارگزاری این صفحه: 5:32 PM UTC

محاکمه قهرمان المپیک به اتهام تجاوز به عنف

قهرمان المپیک که به اتهام تجاوز به عنف در دادگاه کیفری محاکمه شده بود، ادعای دختر جوان را انکار کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

قهرمان المپیک که به اتهام تجاوز به عنف در دادگاه کیفری محاکمه شده بود، ادعای دختر جوان را انکار کرد.

به گزارش جام جم، در آخرین روزهای سال گذشته دختر جوانی با مراجعه به دادگاه کیفری استان تهران از یکی از قهرمانان المپیک به اتهام تجاوز به عنف شکایت کرد.

 

او در شکایت خود گفت: حدود ۳ سال قبل با این ورزشکار آشنا شدم و او به من قول ازدواج داد. در این مدت به بهانه های مختلف مراسم خواستگاری را به تعویق می انداخت. ۲ روز قبل او با من تماس گرفت و درخواست کرد به جشن تولد یکی از دوستانش برویم. به خاطر اعتمادی که به او داشتم قبول کردم.

 

وی ادامه داد: وقتی به آنجا رسیدیم، او به من شربتی داد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم او مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و در این مدت به بهانه ازدواج مرا فریب داده است. حالا هم از او شکایت دارم.

 

پس از این شکایت پرونده برای محاکمه به شعبه ۷۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و چهارشنبه گذشته جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد.

 

در این جلسه که وکلای دو طرف پرونده هم حضور داشتند، این ورزشکار مدعی شد شاکی دروغ می گوید و بحث تجاوز به عنف صحت ندارد.

 

وی ارتباط با این دختر را قبول کرد و گفت: نمی دانم چرا اتهامی به این سنگینی را به من وارد کرده است.

 

پس از آخرین دفاعیات وکلا، قضات دادگاه برای تصمیم گیری وارد شور شده و تا پایان این هفته رای خود را صادر می کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۲ نظر یا دیدگاه برای “محاکمه قهرمان المپیک به اتهام تجاوز به عنف”

  1. آرش نوشته است:

    چرا خبر و می پیچونین؟ قضیه رو یکی از روزنامه ها در تاریخ ۱۰ اردیبهشت اینطور نوشته : یکی از ورزشکاران بنام کشورمان به اتهام تجاوز به عنف در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. این پرونده چندی قبل با شکایت دختری جوان گشوده شد. او در شکواییه‌اش به قضات شعبه ۷۲ دادگاه کیفری استان تهران گفت: «از مدتی قبل با جوان ورزشکاری آشنا شدم. قرار بود بزودی به خواستگاری‌ام بیاید. اما مدام امروز و فردا می‌کرد. تا این‌که چند روز قبل به بهانه جشن تولد مرا به آپارتمانی کشاند. بعد از چند دقیقه برایم نوشیدنی آورد. اما چند لحظه بعد از نوشیدن آن سرم گیج رفت و بی‌حال شدم. همان موقع بود که جوان ورزشکار و دوستش مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.این جلسه به شکل غیرعلنی برگزار شد و هر دو طلب عفو و بخشش دارند … شما چرا دوستت رو وارد ماجرا کردی اگه بی گناهی چرا شب قبل از دادگاه به شاکی پیشنهاد پول کلان دادی که از قضیه بیرون بیاد و چرا در دادگاه طلب عفو و بخشش کردی ؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن ایشون نایب قهرمان المپیک هستن نه قهرمان … آقای ورزشکار قهرمانی نشانی از جوانمردی است

  2. کاوه نوشته است:

    واقعا انسان ناحوانمردی بوده که دختره رو در اختیار دوستش قرار داده و تجاوز به شخص بیهوش تجاوز به عنف محسوب میشه…. امیدوارم قوه قضاییه برخورد قاطعی داشته باشه تا درس عبرتی بشه برای بقیه تا از موقعیت و شهرت خودشون اینطور سو استفاده نکنند… مطمئنا جامعه ورزش و مردم همچین شخصیتی رو طرد می کنند
عناوین ویژه