زمان بارگزاری این صفحه: 4:19 AM UTC

محدودیت ترافیکی جاده‌ها

صدای گیلان – محدویت ترافیکی جاده ها روزهای اخر این هفته توسط پلیس راه اعلام شد.

به گزارش صدای گیلان  به نقل از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا؛ محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی آخر هفته را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- تردد موتورسیلکت از ساعت ۱۲ چهارشنبه مورخ ۱۲ آذر الی ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۴ آذر از محورهای هراز، فیروزکوه، کرج – چالوس، قزوین- رشت، تهران – سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

۲- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع است.

۳- تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ جمعه ۱۴ آذر از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز از ۱۶کیلومتر جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

۴- تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است.

۵- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه ۱۲، ۱۳ و ۱۴ آذر از محور هراز ممنوع است.

۶- تردد کلیه تریلرها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴، ۱۴ آذر از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

لازم به ذکر است رانندگان وسایل نقلیه‌ای که در طول مسیر دارای محدودیت در حرکتند موظفند به نحوی برنامه‌ریزی و تردد کنند که قبل از اجرای ساعت محدودیت از جاده عبور کنند در غیر این صورت از حرکت آنها جلوگیری می‌شود؛ همچنین رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی هنگامی که فاقد بار هستند در محورهایی که محدودیت تردد کامیون اعلام می‌شود مجاز به تردد نیستند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطر نشان کرد: شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ به طور شبانه‌روز پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه