زمان بارگزاری این صفحه: 1:58 AM UTC

محدودیت های ترافیکی راه های گیلان برای روز جمعه

صدای گیلان – تردد کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی در محور آزاد راه رشت – قزوین از ساعت 8 تا 23 و در محور آستارا به اردبیل از ساعت 15 تا 23 برای فردا ( جمعه) ممنوع است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به تداوم بارش باران تا پایان هفته جاری در استان گفت : جاده ها لغزنده است از این رو، رانندگان باید جوانب احتیاط را رعایت کنند.

سرهنگ ‘ مهیار رستگار ‘ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا به تعطیلات پایان هفته و ورود مسافران به استان اشاره و اضافه کرد : در حال حاضر ، ترافیک در محورهای گیلان عادی و روان است.

وی تصریح کرد : با پیش بینی خروج مسافران از فردا (جمعه) ، برای تسهیل عبور و مرور در محورهای استان محدودیت های ترافیکی پیش بینی شده است.

سرهنگ رستگار افزود: در همین راستا ، تردد کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی در محور آزاد راه رشت – قزوین از ساعت 8 تا 23 و در محور آستارا به اردبیل از ساعت 15 تا 23 برای فردا ( جمعه) ممنوع است.

وی از رانندگان خواست با رعایت فاصله مناسب طولی ، سرعت مطمئنه و با داشتن تجهیزات کامل سفری ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند .

وی در پایان یادآورشد : خوشبختانه در دو روز گذشته تصادف منجر به فوت در جاده های استان گیلان رخ نداده است. ک/3

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه