زمان بارگزاری این صفحه: 1:14 AM UTC

محور قديم امامزاده هاشم به رودبار بعلت ريزش كوه مسدود شد

صدای گیلان – محور قديم امامزاده هاشم به رودبار در محدوده نقله بر از بامداد امروز به علت ريزش كوه در هر دو لاين مسدود مي باشد.

محور قديم امامزاده هاشم به رودبار بعلت ريزش كوه مسدود شد

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش اداره روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان: از ساعت 3:30 بامداد امروز در منطقه نقله بر محور قديم امامزاده هاشم به رودبار، بعلت ريزش كوه مسدود مي باشد.

مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان گفت: حجم ريزش كوه حدود 1000 مترمكعب است و همكاران ما در بخش راهداري اداره كل راه و شهرسازي گيلان در تلاشند تا هرچه سريعتر اين محور بازگشايي شود.

در ادامه مهندس ايرانپرست اشاره كرد: تعداد 4 دستگاه لودر ، 4 دستگاه كمپرسي و يك دستگاه بيل مكانيكي مشغول عمليات بازگشايي هستند و حجم ريزش به حدي بالاست كه در هر دو لاين مجبور به انسداد شديم.

وي افزود به ياري خداوند متعال در تلاشيم تا ظهر امروز محور پاكسازي و آماده تردد شود و از رانندگان عزيزي كه از اين محور تردد مي كنند درخواست ميكنيم كه از محور جايگزين آزادراه به رودبار استفاده نمايند.

مطالب بیشتر؛

  • بارش 70سانتی متری برف در ارتفاعات گیلان صدای گیلان- در پي ورود سامانه بارش زا وكاهش محسوس دما هواي گيلان نيز برفي شد.
  • سرشبکه شرکت هرمی کیونت شمال کشور دستگیر شد صدای گیلان، هر چند مدتی پیش خبر از دستگیری سرشبکه شرکت هرمی کیونت در گیلان گزارش شده بود ولی دیروز رییس پلیس امنیت عمومی گیلان ، خبر از دستگیری سرشبکه اصلی شرکت هرمی کیونت خبر داد.این فرد 26 ساله با زیر مجوعه ای بالغ بر 200 نفر در استانهای شمالی فعالیت می کرده و با لیدرهای شرکت هرمی […]
  • پایان طرح مطالعاتی ثبت جهانی ماسوله عضو شورای اسلامی شهرک تاریخی ماسوله از پایان طرح مطالعاتی ثبت جهانی این شهر خبر داد و خواستار همکاری مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط برای رفع موانع و آماده سازی شهرک متناسب با معیارهای سازمان جهانی یونسکو […]
  • مافیا بر روی بردگان جنسی بارکد می‌زند صدای گیلان، آژانس ملی رسیدگی به جنایت در انگلیس معتقد است که خالکوبی و درج "بارکد" روی بدن انسان‌هایی که قاچاق می شوند، از جمله امور شناخته شده در تجارت جنسی در جهان است. روزنامه انگلیسی "ایندیپندنت" درگزارشی نوشت: اطلاعات واصله از سوی آژانس ملی جنایت در انگلیس نشان می دهد که […]
  • یک آتش سوزی سنگین در انزلی مهار شد/ عکس آتش سوزی سنگین چند واحد تجاری و مسکونی در مقابل بقعه آقا سید محمد غازیان انزلی عصر سه شنبه با تلاش چهار ساعته آتش نشانها خاموش شد.

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه