زمان بارگزاری این صفحه: 5:25 AM UTC

محور قديم امامزاده هاشم به رودبار بعلت ريزش كوه مسدود شد

صدای گیلان – محور قديم امامزاده هاشم به رودبار در محدوده نقله بر از بامداد امروز به علت ريزش كوه در هر دو لاين مسدود مي باشد.

محور قديم امامزاده هاشم به رودبار بعلت ريزش كوه مسدود شد

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش اداره روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان: از ساعت 3:30 بامداد امروز در منطقه نقله بر محور قديم امامزاده هاشم به رودبار، بعلت ريزش كوه مسدود مي باشد.

مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان گفت: حجم ريزش كوه حدود 1000 مترمكعب است و همكاران ما در بخش راهداري اداره كل راه و شهرسازي گيلان در تلاشند تا هرچه سريعتر اين محور بازگشايي شود.

در ادامه مهندس ايرانپرست اشاره كرد: تعداد 4 دستگاه لودر ، 4 دستگاه كمپرسي و يك دستگاه بيل مكانيكي مشغول عمليات بازگشايي هستند و حجم ريزش به حدي بالاست كه در هر دو لاين مجبور به انسداد شديم.

وي افزود به ياري خداوند متعال در تلاشيم تا ظهر امروز محور پاكسازي و آماده تردد شود و از رانندگان عزيزي كه از اين محور تردد مي كنند درخواست ميكنيم كه از محور جايگزين آزادراه به رودبار استفاده نمايند.

مطالب بیشتر؛

  • بارش 70سانتی متری برف در ارتفاعات گیلان صدای گیلان- در پي ورود سامانه بارش زا وكاهش محسوس دما هواي گيلان نيز برفي شد.
  • اجرای نمایش «خون و گل سرخ» در رشت صدای گیلان - نمایش «خون و گل سرخ» کاری از بهزاد فراهانی با حضور ۳۰ بازیگر مطرح کشور، در رشت اجرا می شود.
  • تهدید به سقوط دولت در دو هفته. تهديد به «سقوط» در دو هفته/پشت پرده استيضاح‌هاي مجلس چيست؟ پرده‌برداري از آنچه كه در لايه‌هاي مجلس مي‌گذرد شوكه‌كننده است. افشاگري از سوي عده‌يي از نمايندگان معتدل مجلس صورت گرفته است و از آنچه گفته‌اند كه در حقيقت دولت يازدهم با آن روبه‌رو است اما عقلاي مجلس جلوي آن را مي‌گيرند و […]
  • جزئیات تغییر جدید فیش‌های حقوقی با وجود اینکه مصوبه شورای عالی کار پرداخت ماهیانه ۱۱۰هزارتومان حق بن نقدی است اما با ابلاغیه دریافت حق بیمه از بن، هزینه کارفرمایان به ۱۳۵۳۰۰ تومان افزایش و دریافتی کارگران به ۱۰۲۳۰۰ کاهش […]
  • یک آستارایی شهردار صباشهر شد یک آستارایی با رای ۷ تن از اعضای شورای شهر صباشهر و تایید استانداری بر کرسی مدیریت شهری این شهر انتخاب شد.

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه