زمان بارگزاری این صفحه: 7:58 AM UTC

محکومیت 319میلیونی راکب موتور قاچاق سوزوکی در رشت/ مجازات 856 میلیونی عرضه کننده سوخت غیر قانونی در رودسر

عوامل انتظامی این موتور سوار را که در حال تردد با یک دستگاه موتور سیکلت 248 سوزکی فاقد شماره موتور و شاسی بود توقیف و مراتب را به تعزیرات حکومتی ارسال نمودند .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عوامل انتظامی این موتور سوار را که در حال تردد با یک دستگاه موتور سیکلت 248 سوزکی فاقد شماره موتور و شاسی بود توقیف و مراتب را به تعزیرات حکومتی ارسال نمودند .

رضا قشلاقی مدیرکل تعزیرات حکومتی در این راستا تصریح کرد؛  ، پرونده پس از ثبت و رعایت تشریفات دادرسی در دستور کار تاک رئیس شعبه چهارم رسیدگی به قاچاق کالا و ارز شهرستان رشت قرار گرفت که با احضار راکب موتور و اخذ دفاعیات از وی بدلیل عدم ارائه مدارک قانونی ، قاچاق بودن موتور سیکلت توقیفی محرز تشخیص داده شد و حکم به ضبط آن بنفع دولت و پرداخت جزای نقدی به مبلغ 319 میلیون و 534 هزار و 714 ریال در حق دولت صادر گردید.

 

*مجازات 856 میلیونی عرضه کننده سوخت غیر قانونی در رودسر

مدیر شرکت تعاونی نفت روستایی یکی از بخشهای شهرستان رودسر از سوی شعبه اول تعزیرات حکومتی این شهرستان نقره داغ شد.

رضا قشلاقی ، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گیلان گفت؛ بدنبال کشف مقدار 29 هزار و 700 لیتر سوخت یارانه ای از سوی عوامل نیروی انتظامی و مطرح شدن پرونده در شعبه اول تعزیرات حکومتی رودسر قوامی پور رئیس شعبه مذکور دستور انجام تحقیقات تکمیلی را به مبادی ذیربط صادر که پس از مشخص شدن اینکه سوخت های مکشوفه سهمیه 27 روستای این شهرستان بوده که توسط این شعبه نفت بقصد سود جویی به مقصد اصفهان توسط یک راننده نفتکش بارگیری گردیده بود متهم به شعبه احضار و ضمن اقرار صریح به ارتکاب عرضه خارج از شبکه سوخت یارانه ای و محرز شدن تخلف وی حکم به توزیع سوخت مکشوفه در شبکه توزیع و پرداخت مجازات نقدی 856 میلیون و 429 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت صادر نمود.

 

*حضور صد در صدی تعزیرات حکومتی گیلان در ایام پایانی سال در بازار

کلیه ادارات تعزیرات حکومتی از شانزدهم اسفند ماه بصورت صبح و عصر دایر بوده و با متخلفین با قاطعیت برخورد میگردد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان

مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان، ضمن اعلام خبر فوق افزود؛ در آستانه سال نو و افزایش تقاضای خرید از سوی شهروندان و احتمال سوء استفاده برخی از سود جویان وهمچنین توقع بحق مردم از دستگاههای تنظیم بازار مبنی بر حضور پررنگتر در عرصه بازار ، اداره کل تعزیرات حکومتی استان با بسیج کلیه نیروهای قضایی و ستادی خود سعی در حضور موثر در ایام پایانی سال دارد .

قشلاقی ادامه داد؛  در همین راستا ضمن هماهنگی با سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف و مراکز بهداشت با راه اندازی اکیپ های گشت سیار با حضور در سراسر استان و با تسریع در زمان رسیدگی و برخورد قضایی مناسب با متخلفین سعی در کاهش تخلفات دارد . گفتنی است مرحله اول این طرح از تاریخ 16/12/93 لغایت 29/12/93 با حضور دو شعبه در شهر رشت و یازده شعبه در سایر شهرستانهای استان به اجرا در آمده است .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه