زمان بارگزاری این صفحه: 10:19 PM UTC

مخالفت فاطمه شیرزاد با سفر اعضای شورای رشت به آستراخان روسیه.

صدای گیلان – عضو هیات رئیسه شورای اسلامی رشت با لایحه سفر اعضای شورا و شهرداری این کلانشهر به آستاراخان روسیه مخالفت کرد.

به گزارش صدای گیلان ، فاطمه شیرزاد، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت اعلام کرد: با هزینه 60 میلیون تومانی سفر اعضای شورا و شهرداری رشت به آستاراخان روسیه مخالف هستم.

وی خاطرنشان کرد: مبلغ هزینه ای که در کد اعلام شده 30 میلیون تومان و پیش بینی برای هزینه کرد سفر 60 میلیون تومان است که باید در متمم بودجه 93 شهرداری رشت پادار شود.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری رشت با سرپرست شهرداری مدیریت می شود، اظهار کرد: به نظر من نیاز نیست که این سفر در این موقعیت زمانی انجام شود.

وی تاکید کرد: سفر اعضای شورا و شهرداری رشت به آستاراخان تا انتخاب شهردار به تعویق بیفتد تا نتایج خوب ومفیدی از این سفر نصیب شهر رشت شود.
شیرزاد اذعان داشت: ضرورت این سفر باید با توجه به تمام مسائل مورد بررسی قرار گیرد و در حال حاضر این سفر ضروری نیست.

گفتنی است مهندس صابر، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در در شصت و نهمین جلسه این شورا در یکشنبه گذشته(2 آبان) با اشاره به اعلام وصول دو فوریت لایحه اعزام هیئت شورا و شهرداری رشت به شهر آستاراخان روسیه به دعوت شهردار این شهر، اظهار کرد: با توجه به امضای خواهرخواندگی شهرهای رشت و آستاراخان روسیه در هفتم اردیبهشت امسال این دعوت از سوی شهردار شهر آستاراخان روسیه انجام شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت همچنین اعلام کرد: طبق دعوت شهردار آستاراخان این سفر قرار بود در تاریخ‌های ششم، هفتم و هشتم آذرماه انجام شود اما براساس قانون ابتدا باید مجوزهای لازم از وزارت کشور و مراجع قانونی و ذیصلاح اخذ شود به همین منظور گفتگوهای لازم با سفارت روسیه در گیلان برای تغییر زمان سفر انجام شده است./شبستان

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه