زمان بارگزاری این صفحه: 8:32 PM UTC

مدير دلسوز و بومي خدمت بهتري خواهد داشت

صدای گیلان – سيد حميد حسيني مديركل زندانهاي استان گيلان با حضور دربيت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه رشت با وي ديدار كرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سيد حميد حسيني مديركل زندانهاي استان گيلان صبح امروز (۹۳/۱۲/۰۲) با حضور دربيت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه رشت با وي ديدار كرد.

مدير دلسوز و بومي خدمت بهتري خواهد داشت

به گزارش روابط عمومي زندانهاي استان گيلان حضرت آيت الله قرباني در اين ديدار با اعلام حمايت از مديركل زندانهاي استان بر ضرورت بهره گيري از مديران بومي و دلسوز بعنوان فرزندان گيلان تاكيد كرد.

امام جمعه رشت با استقبال از تشكيل جلساتي به منظور بررسي مشكلات زندان ، حجت الاسلام فصيحي را بعنوان نماينده وي‍ژه خود در امور حمایتی زندانها تعيين كرد.
مديركل زندانهاي استان نيز با ارايه گزارشي از وضعيت زندانهاي استان خواستار رهنمود و حمايت نماينده ولي فقيه در استان در براي اداره بهتر فعالیتهای فرهنگی و حمایتی زندانهای گیلان شد.

حسيني همچنين گفت: سازمان زندانها در برابر همه متهمان و محكوماني كه خواسته يا ناخواسته به زندان آمده اند ،مسئول است و تا مادامي كه بر حسب دستور مقام قضايي در زندان است وظيفه داريم سلامت جسم و روح وي را بر اساس آيين نامه سازمان رشد دهيم تا ميزان اجتماع پذيري و عمل به تكاليف شرعي و قوانين در آنان تقويت شود.

وي همچنين از نماينده ولي فقيه در استان درخواست كرد تاازجايگاه عالي و ممتاز ائمه جمعه وجماعت استان در جلب مساعدتهاي مردمي و دولتي با محوريت حمايت اززندانيان نيازمند و خانواده آنان بهره گيري شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه