زمان بارگزاری این صفحه: 3:45 AM UTC

مدیران اجرایی گیلان باید گزارش اشتغال زایی خود را ارایه دهند/ نمی توانم مدیرانی که گزارش نمی دهند را نادیده بگیرم.

نجفی؛ مدیران اجرایی گیلان باید گزارشی از فعالیت‌ و عملکرد دستگاه‌های خود در زمینه ایجاد اشتغال و انجام اقتصاد مقاومتی ارائه دهند.

استاندار گیلان گفت: نشست کارگروه اشتغال گیلان، شنبه با حضور پرند رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ایلنا، محمدعلی نجفی، امروز در جمع مدیران و جمعی از نمایندگان گیلان در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه‌ای گیلان با تاکید بر ضرورت پرداختن به موضوع اشتغال و ارائه گزارش دستگاه‌های مربوطه اظهار کرد: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بحث خوبی در زمینه اشتغال دارد و برنامه‌هایی در کشور شکل می‌گیرد.

وی با بیان اینکه نشست کارگروه اشتغال گیلان شنبه با حضور «پرند» در استانداری این استان برگزار می‌شود، افزود: مدیران اجرایی گیلان باید در این کارگروه گزارشی از فعالیت‌ و عملکرد دستگاه‌های خود در زمینه ایجاد اشتغال و انجام اقتصاد مقاومتی را ارائه دهند.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه فضای مثبتی در استان ایجاد شده است، تصریح کرد: باید از این فضای کاری بهره‌مند شویم و تکالیفی که به‌ عهده همه ما گذاشته شده است را انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه نمی‌توانم مدیرانی که ارائه گزارش عملکرد در زمینه اجرای طرح اقتصاد مقاومتی نمی‌دهند را نادیده بگیرم، گفت: مدیر هر دستگاهی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد و روز شنبه همه موظف به این کار هستند.

نجفی همچنین بر حضور به موقع مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان در جلسات تاکید کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه