زمان بارگزاری این صفحه: 10:42 AM UTC

مدیرعامل جدید برق منطقه ای گیلان معرفی شد

در مراسمی با حضور آرش کردی و استاندار گیلان مراسم معارفه و تودیع عظیم بلبل آبادی و کریم آزادگان برگزار شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در مراسمی با حضور آرش کردی و استاندار گیلان مراسم معارفه و تودیع عظیم بلبل آبادی و کریم آزادگان برگزار شد. چند هفته قبل تر برق نیز از این تغییر خبر داده بود اما علیرغم گمانه زنی های مختلف در معرفی فرد جایگزین آزادگان، دیروز حضور بلبل آبادی در این سمت قطعی شد و امروز نیز مدیرعامل توانیر به صورت رسمی،پس از ۱۲ سال مدیریت آزادگان در برق منطقه ای گیلان، بلبل آبادی را به جای وی معرفی و منصوب کرد.

 

به گزارش برق نیوز قبل از سال ۹۴ سخن از رفتن آزادگان در محافل غیر رسمی مطرح شد اما این اتفاق رخ نداد. بعد از تغییر مدیرعامل توانیر و شروع بکار آرش کردی تغییرات در برق ایران تسریع شد و رفتن آزادگان نیز قوت گرفت. تا قبل از این هفته از جایگزینی افراد دیگری در این سمت نام برده می شد.

 

عظیم بلبل آبادی متولد رشت بوده و در سال ۱۳۶۴ در رشته برق قدرت از دانشگاه صنعتی شریف فاغ التحصیل شده است.وی ۵ سال مسئول آزمایشگاه ماشینهای الکتریکی دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف بوده و از سال ۱۳۶۷ تا پایان ۱۳۷۲ بعنوان کارشناس پست در شرکت مهندسین مشاور مشانیر فعالیت کرده است. به مدت ۷ سال رئیس قسمت طراحی و نظارت خطوط و پستهادر شرکت برق منطقه ای گیلان خدمت کرده و دوسال نیز مجری طرح خطوط در شرکت برق منطقه ای گیلان بوده است. بلبل آبادی دو سال معاون برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای گیلانبود و پس از آن از سال ۸۴ بعنوان معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای گیلان سابقه فعالیت دارد.

 

گفتنی است کریم آزادگان از شهریورماه ماه سال ۸۳ به جای علی اژئیان بعنوان مدیرعامل برق منطقه ای گیلان شروع بکار کرده است. پیش از علی اژئیان نیز یوسف آرمودلی مدیرعامل برق منطقه ای گیلان بوده است. مهندس آرمودلی پس از برق منطقه ای گیلان به سانا آمد و ماه گذشته پس از ۱۴ سال از سازمان انرژی های نو ایران رفت.

 

در چند ماه اخیر جابجایی مدیران برقی در سراسر کشور شدت گرفته بود و بیش از ده تغییر بزرگ در این بخش صورت گرفته است. تغییراتی که قبل از شروع پیک تابستان همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد که در آینده نزدیک نیز دوباره شاهد تغییرات دیگر باشم.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه