زمان بارگزاری این صفحه: 2:03 AM UTC

مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری گیلان منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار گیلان ، امیر مرادی به عنوان مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری منصوب شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

طی حکمی از سوی استاندار گیلان ، امیر مرادی به عنوان مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری منصوب شد.

 

متن حکم دکتر نجفی بدین شرح است :

جناب آقای امیر مرادی
سلام علیکم

باتوجه به سوابق تجربی و اجرایی شما ، به موجب این حکم به سمت مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان منصوب می شوید .

امید است با اتکال به خداوند متعال ودرچارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی “موفق باشید.

محمد علی نجفی
استاندار گیلان

گفتنی است شهرداری مناطق شهرستانهای البرز و قزوین،معاون مدیرکل پشتیبانی وزارت کشور،مدیرعاملی سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان و رئیس گروه سیاسی استانداری گیلان از سوابق اجرایی مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری گیلان است.

 

مطالب بیشتر؛

  • گرانترین شهر جهان صدای گیلان - واحد اطلاعات موسسه اکونومیست اعلام کرد سنگاپور همانند سال گذشته همچنان گران ترین شهر جهان محسوب می شود.
  • حوادث رانندگی؛ دو کشته در جاده تالش – آستارا صدای گیلان - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در یک سانحه رانندگی که در منطقه جوکندان در محور تالش - آستارا اتفاق افتاد، دو نفر کشته شدند.
  • بازپس گیری دو گذرگاه مرزی از داعش صدای گیلان : این روزها یکی مهمترین خبرهای خبرگزاریهای سراسر جهان مسایل مربوط به عراق و البته هجوم گروه تند روی تروریستی "داعش" می باشد ، هر چند این گروه قبلا با فعالیت خود در سوریه و جنایت هایی که انجام داده بود مورد نفرت همگان قرار گرفته بود و لی با حضور داعش در عراق ، همسایه ایرا ن […]
  • جنگل منطقه کوته کومه دود می‌شود! نبود گاز طبیعی و آب شرب از مشکلات عمده مردم منطقه کوته کومه است و مردم منطقه برای تأمین سوخت خود از هیزم‌های بریده شده درختان جنگلی استفاده می‌کنند.
  • نگاهی به فعالیت رسانه ای نمایندگان گیلان با رویکرد انتخابات مجلس دهم به طبع هر اندازه که به زمان انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم ، فعالیت و حضور رسانه ای و به نوعی تبلیغاتی نمایندگان چه در حوزه انتخابیه و چه در فضای رسانه ای بیشتر می […]


عناوین ویژه